Rijimpressie nieuwe VW Passat

Gepost op 10-01-2005 om 12:01 door | Geen reacties »

VW PassatVanaf maart 2005 staat in Duitsland de nieuwe Volkswagen Passat bij de dealers. Autobild heeft de nieuwe Passat al getest en vergeleken met de nieuwe BMW 3 en Mercedes C-klasse. De Passat is 7 centimeter gegroeid in de lengte en is daarmee een stuk langer dan zijn concurrenten. Qua uiterlijk lijkt de Passat op zijn grote broer de VW Phaeton, wat geen slechte zaak is. De Passat biedt een gigantische kofferruimte van 565 liter, meer nog dan een Mercedes S-klasse met 500 liter.

De Passat is niet meer gebaseerd op de Audi A4, maar op het platform van de Golf/ Bora. De motoren zijn tegenwoordig dus dwars ingebouwd en niet meer in de lengte richting.

Bij de start van de verkoop zullen meteen 7 motoren leverbaar zijn, de 3.2 V6 volgt eind van 2005. Lees meer op autobild.de.

Geef een reactie:

Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!