We spraken laatst al over een eventuele Touareg Coupe en een sportieve vierdeurs Passat, maar de geruchten over een Volkswagen Passat Coupe zijn ook de wereld nog niet uit. Volgens Wheels24 zijn er nu weer nieuwe geruchten over een VW Coupe. De laatste coupé die door Volkswagen werd gemaakt was de Corrado, productie hiervan is gestopt in 1996.
Eventuele motoren zouden de Golf GTI’s 147 kW 2.0-liter FSI motor zijn of de V6, maar dat blijft gokwerk. Lees meer op wheels24.co.za (via germancarblog.blogspot.com).
toffe site! heel interessant, hier kom je dus veel te weten! ik vraag mij alleen af, of het waar is van die nieuwe coupe van vw?
grtz loontjen
laat gaan laat gaan
ik weet zeker dat de productie van de corrado in 92 geindigd is. ik vind het wel een leuk site maar ik moet zeggen dat ik hier en daar wat fouten vind. er moet gewerkt worden aan researche. dank u
Er komt een grote coupe aan. Dat is zeker.
hee hoor eens ff mijn broer die rijd ook in een vw corrado maar dan uit 95′ dus ze zijn er nog wel en werden pas rond 96′ zijn ze gestopt met bouwen hoor en niet in 92′
ik heb me verdiept in de corrado het er 4 staan 2x vr6 en 2x g60 heb alles door gespit van die auto’s maar ze zijn wel degelijk gemaakt tot 1995 en de laatste in 1996 op kenteken gekomen tevens gaan de nieuwe onderdelen van de g60 er helemaal uit de inporteur pon houdt er mee op
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Mijn kleine overzicht @ Moscow Unlim 500+
ok ik begrijp dat vw mercedes achterna zit met een 4 deurs coupe maar dan m...
Diverse auto's van de VW groep.
Ach so, de Volkswagen als RETTmobil...
Waarom? gewoon Vind ik 'm verbakt? ja In de kleuren groen, zwart(met ex...
Op verzoek...
Een paar dagen geleden lekte al de productplanning van Seat uit. En niet zo lang geleden hadden we ...
In navolging van de S-Line pakketje die zustermerk Audi biedt, komt Volkswagen met de R-Line. Daa...
Dit jaar geen Mercedes G-klasse of zelfs Audi Allroad die met de eer mag strijken. Duitsland wil ...
Het heeft even geduurd maar Volkswagen is er nu toch in geslaagd. Wereldheerschappij ligt binnen ...
De leaseregistraties van het eerste half jaar 2011 zijn binnen, tijd om de balans op te maken. En...
Als je na je volgende snelkraak de skotoe achter je aan krijgt kan je er zeker van zijn dat je ee...