Aan het rijtje van Golf GTI, Megane RS, Astra GTC, etc. zal Mazda de Mazda 3 MPS toevoegen. Het is een speciale uitvoering van de Mazda 3 die we reeds kennen. Gewapend met een brute motor van maar liefst 2.3 liter, goed voor meer dan 250 peekaatjes en een koppel van 380 Nm. Zie dat maar eens op de weg te houden…
Het bijzondere aan deze Mazda 3 MPS is dat de brute motor dezelfde is als in de grotere Mazda 6 MPS. Naar verwachting zal de Mazda 3 MPS worden onthuld op de Franfurt Motor Show in september (via: wheels24.co.za).
Bruut, maar ik vind t zelf niet echt bij een mazda 3 passen.
Recht houden moet lukken, ze proppen elke auto tegenwoordig vol met TC/DSC/CC/ESP enz. enz. enz.
‘T wordt pas leuk als je die knopjes uit kan zetten
Uitzetten?!?!? Ik vind het al eng om in mijn achterwiel aangedreven Merc de ESP uit te zetten… Een paar keer zonder ESP geprobeerd de bocht door te driften, maar dat is nog wel even een kunstje dat ik moet leren… 8-S
Gewoon een paar keer oefenen op het industrieterrein
.
Maar ik hoor je, ik kan me nog erg goed herinneren dat ik in december voor het Diaghilev-festival de vip-parking heb gedaan, en een S-Type R voelt inderdaad soms ook wat licht aan
. Een collega van mij echter mocht een volledig getunede (Zwitserse) AMG-mercedes rijden, en die heeft hij met het insturen van een bocht compleet achterstevoren gezet..
Word vast een zeer snelle auto. Gezecht word dat deze 250pk gaat krijgen en daarmee sneller zal zijn dan de Golf V gti en Ford focus st.
Waarschijnlijk gaat deze boven de 30.000 euro kosten. Word over een maand in de showroom verwacht.
Een zeer snelle voorwielaandrijver, maar voor 5000 euro meer heb je een subaru impreza wrx en dat gaat de grote concurent wordenvan de mps 3.
Pfff niet eens 4WD…. Geef mij maar een vette Audi S3. Dàt is een snelle kleine wagen. En hij ligt daarbij nog eens op de weg als een trein.
md in een audie zit niks standaard hier wel en deze ligt ook als een trein op de weg en hij heeft geen 4wd nodig hij ligt zo vast op de weg
Ik heb verleden zaterdag met een mps 3 gereden, gaat als een trein en houdt verrassend goed de baan. Weg was halfnat en dit gaf geen enkel probleem.
Auto geeft erg veel vertrouwen. Als de elektronica al ingrijpt gebeurd dit zonder horten of stoten. Gave bak dus !
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Promofilmpje van de Mazda 3 MPS
TOP SPEED MAZDA 3MPS
Promo-video van de Mazda3 MPS
2.3 turbo 260 pk! snel bommetje voor een leuke prijs 35995,- 6.1 sec -1...
Heb de 6 MPS al een aantal keer zien rijden maar de 3 MPS had ik nog nooit ...
Hier wat meer foto´s van de nieuwe Mazda 3 MPS II. Naar verluidt krijgt ie...
Leuke mazda ;)
Je hebt zo'n 40k euro's gevonden, parkeerplaatsen zijn schaars en je wil wel wat prestatie voor j...
Of is de prijs van een 260pk / 380 Nm hot hatch is opeens niet meer boeiend? We zagen de nieu...
We hebben al een tijdje gewacht op de Mazda3 MPS, maar de Japanse hot-hatch is nu eindelijk te zi...
Funky Mazda-styling, een leuke wegligging en een dik 2.3 turbo blok. Deze Jap mag wat ons betreft...
Deze week trok Mazda in LA het doek van de Mazda3 Sedan, maar daar lopen we in Europa nou niet ec...
Heeft de Mazda 3 MPS teveel vermogen? Deze vraag stelde ik je al eerder. De hot hatch is namelijk u...
De voluptueze Olga roundhouse-kickt een auto helemaal tot schroot. BEEFCAKE!!! Oh Russia, you...