Een Macedonische man is via Italië naar Duitsland gereden om er pas zes uur later achter te komen dat hij zn vrouw was vergeten bij het tankstation. Niet dat hij er zelf aan dacht, maar de politie belde hem om te melden dat zijn vrouw nog steeds bij het tankstation stond te wachten… Uiteraard reed hij direct terug om de vrouw op te halen zodat ze hun vakantie konden vervolgen.
Fantastisch verhaal! Maar hoe ga je dat thuis uitleggen?
De reactie van de man: “I filled up the tank with petrol, paid and then just drove off. I was very tired and not thinking straight. She usually sits in the back seat so I didn’t really see she wasn’t there, until I got a call when I was already in Germany.” (via pistonheads.com).
Hmm, kan me voorstellen dat die twee erg goede gesprekken hebben in de auto…
Wat een verhaal én wat een uitleg van die vent, LOL. Ongelooflijk!
Overigens zou hij zijn vrouw waarschijnlijk niet zijn vergeten als zij eruit had gezien als de dame op de foto..Durf ik zomaar te gokken.
dat durf ik inderdaad ook te gokken:) moet wel toegeven dat het tankstation een goede plek is om dingen kwijt te raken..
altijd een mooi exxcuus trouwens “i was very tired”!
zon mannen moester er meer zjin
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Wanneer introduceren ze dit in Nederland?
Zou het hem lukken? Deze 70-jarige opa waagt in elk geval een poging.
Beelden uit de Franse film Trafic (1971, Jacques Tati) van een hilarische s...
Poolse sneeuwschuiver. Op winterbanden?
Nou ja, of het precies zó gegaan is weten we niet zeker, maar feit is dat een Belg veroord...
Dan sta je wel ff raar te kijken. Een 46-jarige man uit Nijverdal was zo lazerus dat 'ie, in plaat...
Dit is waarschijnlijk het meest bizarre filmpje dat je vandaag zult zien. Ierse reizigers, ...