
Heb even getwijfeld bij een verhaal over de MINI Traveller concept, maar een “ligthning fast” MINI trekt mij toch meer. De MINI op de foto is omgebouwd tot een ware dragracer. De twincharger motor levert 500 pk (helaas zijn de verdere specificaties onbekend) en het MINI’tje is gestript tot minder dan 800 kg.
De MINI is voorwiel aangedreven, de achterwielen zijn dus ook veel smaller, zoals te zien is op de foto. Het monstertje kreeg meteen de prijs voor “Best Engineered” op Hot Import Nights in Phoenix deze week. Dit weekend gaat er geraced worden en zullen we ook zien of de MINI nog een beetje van zijn plaats wil komen.
Via Autoblog.com, bekijk ook de weblog van de maker Fireball Tim.
Oh ja, wil je liever je theekopjes netjes vervoeren voor een picknick, kijk dan hier:
http://www.autovisie.nl/redactioneel/nieuws/archief/opgeruimde_mini/index.xml
Is er een filmpje ook van dat jullie weten?
@Jan: Kan niet zo snel iets vinden. Er is wel een filmpje van de nieuwe Mini Traveller concept mocht je dat wat vinden, zoek op “mini concept” bij http://video.msn.com
Daar zijn sowieso veel filmpjes te bekijken… zoek ook eens op “Shooting Brake” voor de nieuwe Audi
HIN en HID rulez.. carandmodel.com heeft altijd mooie verslagen daarvan. Is helaas een paysite geworden..
Alvast bedankt voor de links.
Tja, spijtig dat alle GOEDE sites na een tijdje betalend worden. Vreemd dat deze dus nog gratis is
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Nog meer provocateurs...
Beelden uit de Franse film Trafic (1971, Jacques Tati) van een hilarische s...
Voluit: Mini John Cooper Works World Championship 50 Special Edition. ...
Aimée vereert de Miljonair Fair met een bezoekje.
Mijn kleine overzicht @ Moscow Unlim 500+
Hij is niet dood, hij leeft! We gingen er eigenlijk vanuit dat de vorig jaar gepresenteerde mini ...
Om ervoor te zorgen dat de Olympische Spelen een beetje soepel verlopen heeft BMW zich opgeworpen...
Leren ze het dan nooit in China? Dat ze bij het Chinese Lifan enorm fan zijn van alles wat MINI b...
Oei, foutje van de valet parking. Bij het Epic Hotel in Miami kwam bovenstaande Maserati GranT...
De geruchten zijn waar! Op het MINI United-festival in het Franse Le Castellet zal het merk ee...