Ik geloof er niks van, maar volgens het Duitse RP Online was het concept van de Lamborghini Miura een showmodel en zal deze niet in productie komen. Dit werd bekend gemaakt tijdens de presentatie van de nieuwe Lamborghini Gallardo Spyder. Kan me echter niet voorstellen dat Lamborghini niets met dit concept van plan is…
Reden voor het niet in productie nemen van de Miura zou zijn dat Lamborghini genoeg werk heeft liggen vanwege het succes van de Murciélago en de Gallardo (via germancarblog.com).
Gallery: Lamborghini Miura Concept |
|||
En dat wisten ze zeker nog niet toen ze de Miura ontworpen?
Doet me eerder denken aan de Renault Fiftie http://www.vintageweb.net/ccpa/francais/96fifti1.jpg
die men showde toen Patrick Le Quement zich vestigde als hoofd van design. Het wagentje is nooit uitgebracht maar alle stijlelementen zijn ondertussen gebruikt over de gehele range. Me lijkt dat Walter da Silva de Miura als yardstick heeft gezet voor toekomstige Lamborghini.
Het lijkt wel een Ford GT, wat een lelijk kreng zeg.
Lamborghini heeft zeker de negatieve berichten gehoord over het ontwerp
Ik vind hem erg mooi: doet erg retro aan, zonder al te veel franjes. Zo zie je maar dat smaken vercshillen (gelukkig maar, anders kocht iedereen dezelfde auto).
Ik was erbij en Lamborghini hefet dat inderdaad gezegd. Het is een mule en meer niet. Geen platform, geen aandrijflijn. Puur een groot schaalmodel.
Ik geloof wel dat Lamborghini het gezegd heeft, maar denk dat ze er toch ooit wel wat mee zullen gaan doen…
Als Lamborghini verstandig is doen ze niet mee aan retromodellen. Afbreuk van je merk.
Waarschinlijk is het voor Lamborghini slimmer om hem niet uit te brengen. Want hij is toch nooit zo goed als de legende was… En dat dot afbreuk aan je merknaam.
Huh, retromodellen afbreuk van je merk? Opwaardering zal je bedoelen. Kijk maar naar het succes van de alfa 156, de Chrysler PT cruiser, de beetle, de mini, de Scaglietto, en nog wat schoonheden.
Ik vind ook dat het afbreuk zou zijn.
De 156 retro? Nou moe?
Dacht het al: http://www.autoexpress.co.uk/news/63716/lambo_heads_for_hills.html
“A small production run now looks likely, although the project has yet to get an official green light. The concept will appear at the Geneva Motor Show in March, alongside the Gallardo Spyder and possibly a fresh Murciélago. That model debuted in 2001, and has yet to get a facelift.”
Wat images tijdens de Audi Annual Press Conference: http://www.germancarblog.com/2006/02/lamborghini-miura-got-our-hands-on-it.html
hoe vaker ik em zie hoe mooier ik em vind…. bouwen dat ding (500stuks)
Lamborghini neemt nog dit jaar de beslissing om een productieversie in de geest van de Miura te gaan bouwen. Dat heeft Audi-topman Winterkorn gezegd tegenover het automagazine AutoVisie. Wanneer de bolide in productie gaat, kon de kopman nog niet zeggen. Voorlopig concentreert Lamborghini zich vooral op de ontwikkeling van een nieuwe Murcièlago en Gallardo, die binnenkort van start gaat.
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Een compilatie van filmpjes die ik gemaakt heb bij vliegveld Soesterberg.
Ik ben de 2 weken in de zomervakantie op vakantie geweest in Italië, vlak b...
echt verschrikkelijk dik!!!!!!!
Hier een aantal foto's van Driebergen en Zeist
Tijd voor een feestje!
'Welcome to Sant'Agata Bolognese. Home of Lamborghini.' Het twe...
Wat doe je als je een vrije avond hebt en je Windows Movie Maker wilt leren...
Afgelopen weekend dit jaar weer de Oldtimer Grandprix bezocht. Dit jaar wed...
Ferarri, Lamborghini, Audi, Spyker, Aston Martin, Porsche, Ford, Lotus and ...
Een filmpje met fly-bys en acceleratie van bijna alle autos, gefilmd vanuit...
En hoe kun je dat beter doen dan met een supercar-parade door de hoofdstad van het merk, Sant'...
Dit weekend werd het pittoreske St.Moritz tijdelijk de thuisbasis van meer dan 100 Lambo-eigen...
Drie generaties naast elkaar, slechts de Countach ontbreekt. Waar de Countach zich uiterlijk extr...
Een paasei begint doorgaans als gewoon wit of bruin kippenei en wordt vervolgens met kleur versie...
Aangenaam kennis te maken, een stel petrolheads met poen die hun voorliefde voor het merk uit ...
Jep, de lokale club van Lambolghini eigenaren was een stukkie wezen touren en besloot dat waarsch...
Onze chef Autoblogger mag één keer per jaar zonder begeleiding naar buiten. Dit kee...
Donker, weinig verkeer en veel tunnels. De perfecte avond om met je Pagani Zonda Cinque een paar ...
Stel je gaat voor een Lamborghini shoppen, dan wil je weten wat voor figuren daar op af komen. Wa...
Hoe ziet 2,5 miljoen euro op 60 vierkante meter er uit? De getallen zijn een grove schatting, ...
Ze hebben het he-le-maal gehad daar aan de andere kant van de Noordzee. Het blik aan weelderige...
In Nederland moet de politie het doen met wat simpele Volkswagens en een enkele Volvo, maar in an...
We zien het wel vaker. Meetings van supercargezelschappen die toch enigszins tot de verbeeldin...
The end of an era. Na een kleine 10 jaar is de allerlaatste Lamborghini Murcielago in Sant’Agata ...
Nou ja, soort van. Ze zetten drie dikke Lamborghini's tegenover elkaar en maakten daar een fijne ...