Mocht je nog geen Aston Martin fan zijn, lees dan even onze ervaringen met de V8 en de nog brutere DB9. Wellicht dat ons enthousiasme je toch een beetje warm krijgt voor het Britse automerk. Wij zijn in ieder geval fan en kijken dan ook vol verwachting uit naar de nieuwe vierdeurs Aston Martin, de Rapide. Uit een stukje plichtsbesef nemen we de verantwoordelijkheid op ons (zo zijn wij) om ook deze superbolide een paar uurtjes aan de tand te voelen. Zoals het er nu naar uit ziet, zal dit sneller zijn dan we tot nu toe dachten…
Van de toeleveranciers wordt namelijk verwacht dat zij al volgend jaar beginnen met het leveren van materialen, want de productie van de Rapide moet half 2007 starten. Daarmee neemt Aston Martin een voorsprong van twee jaar op concurrent Porsche, die de vijfdeurs Panamera voor eind 2009 op de agenda heeft staan. Aston Martin is voornemens rond 3.000 tot 3.500 Rapides per jaar bouwen, terwijl Porsche het voornemen heeft om 20.000 Panamera’s per jaar te bouwen. Die voorsprong komt dus goed van pas.
Bron: autonews.com (via eurocarblog.com).
Het is geen vierdeurs, maar een vijfdeurs. De Rapide is geen sedan, maar heeft een hatchback waarbij de achterklep een vijfde deur is. De achterruit gaat immers mee. (net zoals bij de Safrane of Octavia).
Verder is het géén gerucht dat Aston Martin er 3.000 tot 3.500 wil verkopen. Het merk heeft zelf gezegd er zoveel af te willen zetten.
@William: Check! Die vijfde “deur” heb ik meegenomen. En het klopt dat het aantal Rapides geen gerucht meer is. Thanx.
Ik mis ook een deur, heb jij die toevallig gezien?
Sex op wielen
@Aero: heeft dat ding een vlakke laadvloer dan?
ooooooooooooooooooooooooooooooohhhhhhhhhhhhhhhhh!!!
What a shame! Ik wens ze veel sterkte. Ik zou het echter niet doen.
Mooi hoor…maar dit tegen de nieuwe 4 zitter porsche?
Moeilijk hoor, met exclusisviteit zal de AM de Porsche makkelijk verslaan( ziet er gewoon prachtig uit, van binnen dan ).
Ik heb een stuk in de topgear mag gelezen. Het is echt zo’n uber geile moooie perfecte auto. En je hebt zoveel ruimte achterin!
Die aston’s zien er allemaal hetzelfde uit
een nieuw design zou niet gek zijn
Die aston’s zien er allemaal hetzelfde uit
een nieuw design zou niet gek zijn
Die aston’s zien er allemaal hetzelfde uit
een nieuw design zou niet gek zijn
Die aston’s zien er allemaal hetzelfde uit
een nieuw design zou niet gek zijn
Veel plaats hebben de achterpasagiers niet.
wat een mooie auto! en voor diegene die over de rijimpressies gaan, ik offer me wel op
iemand moet die zwáre taak toch op zich nemen
Dat wordt vechten met mij Alwood:-p
Een beauty!!!
weet iemand iets over de specs en de prijs?
vergelijkbaar met de DB9 alleen een stukje zwaarder. En de prijs… die zal wel boven de 250.000 uitkomen.
ik heb veel liever de db9 de rapide is niet echt wat ik graag zie(ik hou nogthans van astons)dit is gwn een verlengde 911 de panamera is(word) van uit het niets opgebouwd en voor 600PK wil ik wel wat langer wachten
@alle mensen die een nieuw design nodig vinden
dat is niet nodig met perfectie moet je niet knoeien
De Rapide is wat mij betreft 1 van de mooiste auto’s die ik heb gezien… Ik zal ook 1 van de weinige nederlanders zijn die hem in 2007 bestellen zal.. en ik zal de Rapide in Duitsland waar ik vaak kom bereiden zoals dat moet.. ik scheur elke bak ermee uit..
E-Razor heeft geen verstand van auto’s als hij dat wel had zou hij niet zeggen dat alle A.M’s op elkaar lijken.. Elk automerk heeft immers een bepaalde look.. kijk dat kun je van Porche met de geweldige 911 ook goed zien..
En wat woody schrijft over de prijs…ik hou rekening met Euro. 325.000,- af te wachten ofdat het dan het full option type is..want die wil ik per se
Holy crap! I’ll have wet dreams over this. Mmmmmmm. I’m an underpaid engineer but I will own this some day.
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Compilatiefilmpje van de auto's die ik afgelopen zomer heb gespot ...
O-N-G-E-L-O-F-E-L-I-J-K! Geluid op 100 zetten en genieten!![NSFW] (11-09-2...
Nieuwe auto van onze bekenste advocaat van Nederland, Bram Moszkowicz. En u...
als je de aflevering van vorige week gezien hebt weet je dat ze met een Pan...
Naast de Ferrari stand op het Autosalon was er een deur die leidde naar een...
Hotel W "Vela"
Paar foto's van mij :)
Een compilatie van m'n spots in 2010. Ik heb niet elke spot erin k...
Met een aantal lekkere combo's :) Trouwens m'n eerste Veyro...
Zoals scuderia,M5,Aston Martin Dbs, Panamera Turbo, S8, M3, GT3
PORSCHE PANAMERA 4.8 V8 368KW TURBO PDK7.
Koop nu voor slechts 149.950,00
Porsche Panamera 4.8 Automaat 5drs. Turbo.
Koop nu voor slechts 149.900,00
Porsche Panamera 4.8 Turbo 368KW Tiptronic.
Koop nu voor slechts 149.500,00
PORSCHE PANAMERA 10 4.8 Turbo PDK TURBO II.
Koop nu voor slechts 148.870,00
Porsche Panamera Diesel.
Koop nu voor slechts 147.500,00
Als echte autofan heb je natuurlijk gewoon Top Gear gekeken en dat suffe potje balletje trap link...
2009 wordt het jaar van de ubersedans... We zagen de Rapide-concept voor het eerst in 2006, o...
Weer een maand voorbij. Tijd om onze huisspotter Appeltje eens mee te laten kijken naar het mater...
Een ongeluk recht voor het casino in Monaco waarbij een Bentley Azure, Ferrari F430, Mercedes S, ...
De persdagen van de IAA liggen inmiddels alweer een paar dagen achter ons en dus kunnen we de boe...
Het is niet de eerste keer dat er wat wordt geroepen over de Porsche Panamera en zolang 'ie nog nie...
Nadat we hier de Nederlandse primeur hadden van de vierdeurs Aston Martin, is het nieuws ruim 24 uu...
Nóg een Panamera van Edo? Ja, die dingen vliegen als warme broodjes over de toonbank, dus ...
Er kunnen niet genoeg getunede Panamera's zijn moeten ze bij Project Kahn gedacht hebben, want ze...
De Porsche Panamera draait ondertussen alweer een tijdje mee, en dus wordt het hoog tijd voor een...
Een punt waar de meesten de Porsche Panamera niet op af zullen rekenen: interieurruimte. Toch wil...
We gaan natuurlijk niet in povere wagentjes achter het supercargeweld van de Arabische Emiraten a...
Beleggen in auto's? Ik zou het niet doen maar je geld zou de komende jaren zomaar veiliger in een...
Het goedkope Mexicaanse sedannetje inwisselen tegen een Ferrari F430 en Porsche Panamera en vervo...
Hoe verhoudt de nieuwe BMW M5 zich tot zijn directe concurrentie? Om die vraag te beantwoorden is...
Ziehier de vorige baas van Nederland die zijn opvolger even toont waarom zijn zeilende Porsche Pa...
Kijken we even mee? Ferrari FF, Maybach, Mercedes SLS AMG, Porsche Panamera, Lamborghini Gallardo...
Eerder deze week trok Porsche in L.A. het doek van een nieuw smaakje in de Panamera-lineup: de GT...
Dit is dus de grote "verrassing" die Porsche voor ons in petto had. Het is gé&ea...
Zet hem daar maar neer joh, lekker tegen de vangrail op 2 wielen. Het lijkt te beginnen als ee...
Worst. Name. Ever. Even een korte toelichting op de kreet hierboven. Het mag duidelijk zijn d...
Vroegah, toen Porsche bijna alleen nog maar 911'jes maakte, moesten veel rapperts een toevlucht n...
We verklappen alvast dat er in elk geval een bijzondere Ferrari Enzo in dit rijtje staat. Spot...
Dus u dacht dat Dartz de enige Oostblok-veredelaar was die het klaarspeelt een auto extreem op te...