
Leuk rijtje BMW 330i‘s zou je zo denken. BMW zelf dacht er duidelijk anders over.
Djivy meldt dat ze allemaal gesloopt zijn, want ze voldeden niet aan de productspecificaties….
| Model | Prijs | Vermogen | 0-100km/u | autowiki.nl |
|---|---|---|---|---|
| 316d | € 35.900,- | 116 pk | 10.9 sec | » |
| 335i high executive | € 56.950,- | 306 pk | 5.5 sec | » |
gesloopt, hebben ze dan geen onderdelen herbruikt?
Wat is er dan mis qua specificaties?
sgeen echte foto.. ik betwijfel zelfs of er ooit meer dan 1 bmw heeft gestaan..
Wat denk je wat er met de vele tientallen prototypes gebeurt?
Die gaan allemaal integraal de shredder in, dus zooo raar is dit verhaal nu ook weer niet.
het zijn er wel heel veel
Goh, en wat voor datum is het…
Ja kan gerust bewerkt zijn, want het zijn er echt heel veel, gaat naar een puntje op de foto. En toevallig allemaal dezelfde kleur en identiek hetzelfde geparkeerd
iedere eerste 99 exemplaren die bij mercedes van een nieuw model de produktiehal uit komen worden ook gesloopt – is niets vreemds aan…mercedes heeft een MBGTC waar al dit soort autos en alle testautos, prototypes & crashtest autos gesloopt worden…daar gaan tientallen autos per dag door de shredder en slechts een klein percentage van wat daar gesloopt wordt komt op de plank voor hergebruik – dat zal bij BMW zeker niet anders zijn.
greetingz,
Die foto geeft mij een beetje een Matrix gevoel…
pick the red or the blue pill?
geef ze maar aan mij, maar de foto is inderdaad nep.
Ik denk niet dat ze allemaal auto’s gaan slopen die al geregistreerd staan en een Duits kenteken hebben…
Ik geloof best dat BMW hier en daar wat auto’s sloopt door wat mankementen, maar wie heeft al deze auto’s op een rijtje gezet? dus denk inderdaad dat deze foto nep is er zullen er mischien 10 hebben gestaan en dat is met photoshop zo gemaakt, denk ik
herstel, als je goed kijkt staan er maar 4 de rest is fake
volgens mij zijn de eesrste vier bmw’s echt
of eerste drie
Dan moet de photoshopper zich wel énorm geamuseerd hebben, want ik heb een reeks van 4 foto’s gezien vand de 330i’s aan het zwembad. Elk vanuit een andere hoek. Jammergenoeg vind ik ze niet meteen terug.
Toch 1 iemand hier die tenminste door heeft da de datum 1 april was… Wie gelooft dit nu seg?
haha
Jammer, was anders een stap in de goede richting wat betreft verfraaing van het straatbeeld
vind je de 3-serie niet mooi? ![]()
ben je één van de eerste
Er zijn anders genoeg mensen die niet positief zijn over de achterkant. (achterlichten)
en nu beginnen we weer met een meningsdiscussie waar je niks aan hep…want meningen versgillen nou eenmaal, hou dus maar op=)
Moet ik al die autos in de garage zetten? ![]()
Allemaal
>?
ik zou het niet erg vinden er een paar in de garage te zetten hoor
Dat is toch normaal, nu zie je wat voor rommelbakken di Duitsers fabriceren. Ze zouden ze beter rechtreeks in de kanaal ertegenover rijden. Opgeruimd staat netjes. Geef mij maar een Alfa. Cuore sportivo!
Er is nog een serie van foto’s met dezelfde auto’s. Ze zijn wel echt dus, alleen waren die foto’s van ongeveer een jaar geleden.
Wat zonden zeg…..onze allochtone broeders zouden een moord doen voor zo’n BMW (pig)
@marc, misschien moet je deze tekst eens goed lezen voor dat je nog meer van dit soort teksten plaatst.
Disclaimer: Autoblog.nl aanvaardt geen aansprakelijkheid voor reacties op de door haar gepubliceerde berichten, maar behoudt zich het recht voor om reacties te verwijderen of in te korten.
Uitgangspunt is dat niet relevante reacties of reacties waarbij fatsoensnormen worden overschreden niet worden geaccepteerd. IP-nummers worden vastgelegd en indien nodig geblokkeerd.
Beste Woody, ik overschrijd geen enkele fatsoensnorm of iets dergelijks. Mijn teksten zijn slechts doorspekt met humor. Jazeker humor,tel daarbij op de vrijheid van meningsuiting en het plaatje is compleet. Moe word ik ervan als er weer van die humorloze tere zieltjes zijn die zich beklagen dat ze zich gediscrimineerd voelen.
Weet je wat daadwerkelijke sensuur en discriminatie zou zijn, als mensen zoals ik een IP-ban zouden krijgen. Of heb ik iets gemist en wonen we inmiddels in een autoritaire politiestaat?
als mensen zich fatsoenlijk gedragen dan is er geen reden om maatregelen te nemen. De mensen van autoblog bepalen wat wel en niet fatsoenlijk genoeg is om op deze site toe te laten.
hij maakte een grapje just chil:-)
grappen zijn goed, leuke grappen zijn beter
haha woody toch, ik vind jou wel grappig
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Nu met 2 extra deuren!
Das Supertrio? De RS5, M3 en C63 AMG. Onder de motorkap lijken de Duitsers ...
Wouter en Ruben vergezellen nationale driftheld Paul Vlasblom in de zoektoc...
Ook clowns hebben wel eens een nieuwe auto nodig!
De twee liter grote TwinPower Turbo viercilinder van de 328i is een sportie...
Deze prachtige E90 335i gespot in de P.C. Hooft. Geweldige motor + M3 velge...
Start van de Bullrun van New York naar Las Vegas. Gefilmd door DodgeViper01...
Mijn kleine overzicht @ Moscow Unlim 500+
Wil je gezellig met je stoere maat een stukje meedriften. Zorg dan dat je g...
Met 420 pk, maar zonder enige vorm van talent of beheersing. Deze knul geef...
BMW 3-serie 325i High Executive Sedan.
Koop nu voor slechts 37.900,00
Een E30 met een gigantische zescilinder voorin. Short-range versnellingsbak, limited slip diff en...
Strak, sportief, dynamisch, fantastisch natuurlijk. De BMW 3 Serie touring is ook als 20% bijtell...
Oeps! Dat achteruit inparkeren met 50 km/u is niet helemaal goed gegaan volgens mij... Een 8-j...
Vroeg of laat krijgt elk automerk wel eens met een terugroepactie te maken. BMW de laatste tijd a...
Bijna geheel ontdaan van zijn psychedelische wrap zien we hier de 3 Serie Touring die zich uite...
Hoe verder je van de chauffeur af zit, des te groter je status is in China. En ongeveer alles ...
Om ervoor te zorgen dat de Olympische Spelen een beetje soepel verlopen heeft BMW zich opgeworpen...
Een E93 M3, die zie je niet vaak. Desalniettemin kan je ook deze relatief zeldzame verschijning n...
Wat komt uit München, is groen, exclusief, heeft meer dan 400 pk, en is toch geen BMW M3? Ju...
Opnieuw hebben een aantal automotive dames uit 12 landen, waaronder race- en presentatiemevrou...
Met gemiddeld 190 deelnemers is de Duitse VLN-klasse een tamelijk drukke bedoening. Logisch dat...
Volgend jaar trekt BMW het doek van de überversie die Bimmerfans in vervoering moet brenge...
Er komen toch nog goede dingen uit Griekenland. Maak kennis met Stavros Grillis, een jongen va...
Strek de beentjes in deze verlengde 3 Serie terwijl je chauffeur je naar de lokale bamihut stuurt...
Tot de komst van de nieuwe M3 heb je met de 335i de krachtigste 3 Serie van het moment te pakken....
Is het geen plaatje? Je zou door zijn kleurstelling haast denken dat het Duitse Polizei is, maar ...
Of je nog even een slordige anderhalve ton hebt liggen voor een aangescherpte E92 M3. BMW lev...
Nu de nieuwe 3-serie op de markt is, nam BMW op de Techno Classica de gelegenheid de historie van...
Ach gossie. Even een collectief 'aaaah-momentje', of, als je zoals ik niet zo gecharmeerd ben...
Toch lullig als je met je afgeplakte test-BMW M3 een Youtuber in z'n 1M niet los kan rijden. E...
Het uiterlijk van van een nieuwe 3 Serie modificeren zonder dat hatelijke haters termen als 'Ha...
Goed nieuws! De nieuwe BMW M3 houdt ervan om met zijn staart te kwispelen terwijl hij in de sneeu...
Een hybride als topmodel in je lineup? BMW doet het gewoon. Hybrides zijn er in alle soorten ...
En dat terwijl die 328i al helemaal niet zo'n lullig wagentje was. Standaard levert de door BM...
Het grote klapstuk van AC Schnitzer in Genève is de ietwat opgevoerde BMW M5, maar voor de...