
Als jij zo iemand bent die altijd in het nieuwste model “moet” rijden, kan het knap lullig zijn wanneer er een nieuwe uitvoering van jouw auto uitkomt. Bijblijven kan dan een dure hobby zijn. Tuner Hamann heeft zich het lot van de Porsche rijders aangetrokken en komt met een conversie-bodykit waarmee de vorige generatie Porsche 911 (996) de looks krijgt van de nieuwste generatie, het 997 model…
De bodykit is beschikbaar voor de 996 modellen van de GT3, Carrera 4S, de Turbo en de GT2. Porsche heeft met het nieuwe model juist wat meer klassieke accenten gebruikt. Effect van de bodykit van Hamann is dus dat je Porsche de looks geeft van het nieuwste model, die vervolgens de looks heeft van een meer klassiek model. Dus is dit nu een upgrade?
Toen Hamann toch bezig was, konden ze de verleiding niet weerstaan om ook nog even aan de motor te sleutelen (we hadden ook niet anders verwacht). Upgrades tot 620 pk, 720 Nm koppel en een top van 350 km/u behoren tot de mogelijkheden.

mooi!
kost dat?
je ziet bv nog aan de deurhendels dat het een oude is en geen nieuwe met bodykit
prachtig mooi!
Dat kun je ook aan de achterlichten zien…
Ik ben niet zo’n porsche liefhebber, maar eerlijk gezegd zien porsches van tegenwoordig er niet slecht uit.
Zielig.. je laat je vrouw toch ook niet ombouwen als je een nieuwe buurvrouw krijgt… (of..?)
geef mij de 996 lampen maar hoor
Laat die porsches toch lekker orgineel
Die 997 heeft volgens mij ook andere spiegels.
@soltice: zalige reactie
afhankelijk van de prijs kan het wel een slimme zet zijn als je de 996 de deur uit wil doen. Het zou me niet verbazen als de verbouwde 996 een betere prijs haalt dan een originele (zeker als iemand het ding importeert en er een brandnieuw kenteken op slingert, lijkt het net een nieuwe). En alleen de fanaten (en sommige autobloggers dus ook) zullen zien dat het geen echte is…..
Dat kun je ook aan de achterlichten zien…
Ik ben niet zo’n porsche liefhebber, maar eerlijk gezegd zien porsches van tegenwoordig er niet slecht uit.
Remco – 17 Mei ’06 – 17:33
Het mooie van Porsche is dat het al sinds jaar en dag hetzelfde model voert!
@ Solstice: LOL
@ Stolstice: helemaal mee eens. Vergelijk het met het updaten van Vanessa. Totally useless. Je neemt dan toch liever een nieuwe Heidi Klum ?
raar, maar waar, ik vind het wel wat hebben
het is niet opvallend, maar wel apart
of het mooi is weet ik zelf ook niet
maar ik zou het wel leuk vinden om dit af en toe te zien
autoweek komt steeds vaker met “nieuws” dan anderen al eerder hebben gemeldt…. Zouden ze regelmatig op autoblog kijken?
Het bericht over deze Hamann-kit hebben ze ook vandaag geplaatst.
idd zou me niks verbazen als ze hier op autoblog zwerven hoor
zo zien die porsches er weer mooi uit
een porsche is toch al mooi genoeg zonder al die tuning!
Kijk op http://www.ferdy-motorsport.nl, op deze site staat ook de 997 look met prijzen voor de 996 en Boxster, ook de 997 GT3 look
dit is echt dé auto
Wat een BS van die Solstice e.a…..
Als je de voorkant en lichten van de 997 gewoon mooier vindt, waarom dan niet veranderen? De 996 was een goede wagen maar die koplampen hé.
Ik heb er geen problemen mee als mijn vrouw haar borsten laat vergroten van B naar D cup.
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Mijn kleine overzicht @ Moscow Unlim 500+
Compilatiefilmpje van de auto's die ik afgelopen zomer heb gespot ...
Een leuk dagje Porsche in Assen. GT3 RS, RUF 3400K, RUF RT12, Carrera GT...
Porscheforum.nl Autobahnrasen 09-'08
Het was koud dus sommige foto's zijn niet zo goed ...
gister even wezen kijken
Gefotografeerd bij PCA! Meer foto's op mijn site!
vandaag op parkeerdak van me werk. de buren hadden even hun aanwinsten op h...
Kies je favoriet! Zelf vind ik de rode GT2 wel erg mooi, al zijn die andere...
deze opggeleukte 997 carrera 4s is van de eigenaar van hamann zelf.
Porsche Cayenne Diesel.
Koop nu voor slechts 115.000,00
Porsche 911 Cabriolet 3.6 Automaat Carrera 4.
Koop nu voor slechts 114.950,00
Onze vertrouwde autospotter Jim Appelmelk neemt ons mee op een kleine historische reis die aantoo...
Wat is fouter dan een Porsche op LPG? Exact. Goud. En natuurlijk net doen alsof je een GT3 RS ...
GT’s en supercars lijken twee geheel verschillende categorieën te zijn, maar vanwege de toeg...
Men neme een Audi R8 Spyder, Alfa Romeo 8C Spider, Aston Martin V8 Vantage S Roadster en Porsche ...
In Nederland ben je nog enigszins bijzonder in een Ferrari 599 GTB, aangezien er ongeveer vijftig...
Schoonmoeder (wat doet u nu)?! Sommigen laten een dakkoffer op maat maken, voor hun Koenigsegg...
Een ongeluk recht voor het casino in Monaco waarbij een Bentley Azure, Ferrari F430, Mercedes S, ...
Geen Cayman of Boxster voor Anouk maar het echte werk. Een auto met ballen. Hoewel, die vermeende...
Zaterdagochtend, 9u40, de schittering van de zon, buitentemperatuur sterk in de lift. Daar sta je...
Voor een ècht leuke dag spotten kom je al snel in het buitenland uit, omdat Nederlanders...
We hebben er weer een Porsche smaakje bij! De Porsche 911 Carrera GTS die kenden we al en hebbe...
Voor dat we al afscheid nemen van de 997, gooit Porsche nog één mooi modelletje er ...
Om even in te haken op het vorige topic: 'drive it like you stole it' werkt in Polen kennelijk ie...
Als Porsche besluit om een 911 uit te rusten met 620 pk, dan kun je wel aanvoelen dat daar een ...
Het was anderhalve week geleden dat we met weinig succes, maar wèl een hele hoop plezier, ...
Nog ruim voordat de winter officieel is begonnen is het al zo ver: sneeuw. Voor de meeste autolie...
Een landelijke gelimiteerde oplage is de Porsche 997 Pon Edition. Deze is alleen in Nederland ver...
Ook Porsche neemt een 'nieuw' model mee naar Parijs, de Carrera GTS. Want we hadden immers nog ni...
Hartstikke leuk, van Prior Design. Men neme een willekeurige Porsche 996 en toveren deze met wat ...
Dat krijg je er van als je het grootste deel van je leven een gele Lamborghini Diablo in de kast ...
Nee, wacht, niet meteen beginnen te lachen. De Carrera 4S is namelijk maar een tiende sneller op ...