
Nog een paar nachtjes slapen (ongeveer 500) en dan kunnen Audi liefhebbers de vierdeurs coupe in de vorm van de Audi A7 gaan bestellen.
Waarschijnlijk verschijnt de Audi A7 in 2008. De A7 wordt overigens gebaseerd op de A8, waarmee meteen is duidelijk gemaakt dat het een flinke jongen wordt. Een stuk groter dan spirituele concurrent Mercedes CLS en zeker dan de Alfa 156. Eigenlijk is de sedan-coupe trend gezet door de Italianen, die de 156 niet alleen een schone lijn meegaven, maar ook de deurgrepen van de achterdeur verborgen.
In 2009 verschijnt de nieuwe A8 en Audi zou ook bezig zijn met de ontwikkeling van een V12 TDI (bron: autoweek.com).
[ Impressie door AutoBild/Huckfeldt ]
hèhè, dan kan ik die nieuwe A8 kopen (afschrijven van belasting)
is dit een officiele foto van audi?
laat maar…
zeker niet slecht. audi mag alleen is aan een nieuw design beginnen denken.
ik zou niet weten wrm.
audi slaat aan op elke markt
omdat het tegen 2008/2009 verouderd ga zijn
@ Christoff
Ik vindt persoonlijk de nieuwe Audi design nogal mooi. Het is strak en serieus. BMW is iets te “wiebeleg” geworden met all die curven en rondingen vindt ik zelf. Audi heeft ten minste nog die serieuze “I mean business” look. Mooier kan natuurlijk altijd (dat is slechts een kwestie van persoonlike smaak) maar als ik Audi was zou ik deze lijn nog eventjes volgen…
Ik ben helemaal in mijn nopjes als ik dit zie. Wat is audi toch een mooi merk.
Audi is m’n favoriete merk (van de relatief betaalbare auto’s toch) en als ze zo verder doen zal het zo wel blijven ook
Leuke concurent voor de CL
Ja, ik vind dat audi hun wagens een speels,doch zakelijke indruk geven.
Hun design is altijd heel strak en gewoon af.
Bmw daarentegen is niet echt zo goed bezig vind ik, ze worden te “bollig”, en het sportieve is er ook meteen af.
Audi slaagt er als één van de weinigen in om een auto met karakter op de markt te brengen met een sportief tintje.
Wouter, de vergelijking met de Alfa 159 vind ik een beetje ver gaan. Ze zijn inderdaad begonnen met het verbergen van de deurgrepen maar om het nu direct een vierdeurs coupe ala CLS te noemen… nou nee. De lijn van de CLS is vele malen strakker.
In de jaren zestig waren er al vierdeurs coupé’s: De Rover 3,0 litre en de Opel Olympia (een B-Kadett coupé met vier deuren en vynil dak).
leuke neus
ziet er heel erg sportief uit
hoop dat hij ook zo gaat worden
idd de Rover P5 coupe is een hele fraaie vierdeurs coupe
super
ik hoop dat bmw ook met zo´n auto komt als 4 of zo
heel mooi! wat we gewend zijn van audi
op http://www.worldcarfans.com/spyphotos.cf...
staan er foto’s van de nieuwe A8 (veel kan je niet zien want het is een mule)
op http://www.worldcarfans.com/spyphotos.cf...
staat een nieuwe impressie van de A7…
wauw wat een prachtbak zeg,gewoon helemaal top suppergaaf.
Hoe kan dit nu iemand schoon vinden? Dit is zowat het lelijkste gedrocht van audi ooit. Ze hebben 1maal een auto met single-frame grill gemaakt die iedereen beviel en nu heeft elke Audi er één gewoon omdat ze geen inspiratie meer hebben!… Van ver zie je nog niet eens wat er op je afkomt rijden:
A3-A4-A6-A8…. dan mogen de looks van de nieuwe BMW’s controversieel zijn, het maakt toch mensen die er voor vallen echt verliefd… tenminste gedurfd en niet zo saai als deze lelijke kutbak
wat een auto ziet er erg mooi uit!.
vooral die LED lampjes onder de koplampen.
en ongveer dezelfde velgen als de s6.
wat een auto ziet er erg mooi uit!.
vooral die LED lampjes onder de koplampen.
en ongveer dezelfde velgen als de s6.
Is de A7 de concurrent van de BMW 6-serie?
Super mooi!
Inloggen is tijdelijk niet mogelijk
Ik werk 2 dagen in de week als bijbaantje bij een Autowasstraat in Alphen a...
Hier nog spot die nog op me pc stonden
Ede en omstreek.
aantal spot düsseldorf
even een half uurtje in de pc hoofdstraat een tijdje trug er reed ook nog...
aantal spots düsseldorf
Staat niet mis zo, een auto in chroom..
paar auto's @ gala van mijn school
mooie combi van een Audi S8, Audi S6 avant, BMW M3 cabrio, Mercedes E55 AMG...
De Belgen en Duitsers hadden vandaag weer vrij dus reden genoeg voor mij om...
Audi A8 4.2TDI 240kW Quattro Edition TIP (bj 2007).
Koop nu voor slechts 79.990,00
Audi A8 4.2TDI 240kW Quattro Edition T.
Koop nu voor slechts 79.950,00
Lekkerrr, er is nieuws over de Audi A7! De geruchten waren er natuurlijk al want Audi komt met flin...
Er zijn weer wat Audi designschetsen opgedoken, het gaat om de toekomstige A7, de nieuwe A8, de A...
Begin dit jaar presenteerde Mercedes-Benz in Detroit de Ocean Drive. Dit concept is een vierdeurs...
De vergelijking tussen verschillende luxe chauffeurs limousines was leuk, maar de belangrijkste v...
Autoblad Car and Driver heeft weer één van hun grote vergelijkingen gepubliceerd. D...
We hebben weer een leuke video-vergelijking van "Auto Motor und Sport TV", deze keer ga...
Blijkbaar is niet iedere chauffeur (of passagier) even blij met de Audi A8, want dit exemplaar is a...
De Audi A7 moet dit jaar nog op de markt komen, maar de Oostenrijker Adriano Mudri heeft alvast e...
Je zal inmiddels wel gemerkt hebben dat Audi begonnen is met een groen offensief. En daarom laten...
Na Hofele is ABT de tweede tuner die zich vergrijpt aan de nieuwe Audi A8. De looks hebben ze nog...
De Duitsers hebben wat plannetjes voor de toekomst bekend gemaakt. De toverwoorden daarin zijn ...
En wat hebben ze 'em mooi gemaakt... Naast Hofele zal ook Abt een eigen interpretatie van de ...
De hagelnieuwe Audi A8. In April 2010 in de showroom. Nu al op Autoblog. [ Eerst kijken, dan ...
Altijd al benieuwd geweest hoe de tweede generatie Mercedes CLS eruit zou gaan zien? Wanhoop niet...
Geen zin om de eerste 12 uur na aankoop van een Audi A8 zelf te sturen? Mooi, want je krijgt er n...
Van alle merken die in de VS een beetje luxe vervoer proberen te verkopen is het BMW die -met een...
De zelfverklaarde premium autobouwers uit Ingolstadt hebben de mediastrijdbijl weer eens opgegr...
Op zo'n beetje alles valt tegenwoordig te wedden. De online bookies schieten als verboden padde...
Het Duitse ABT zal op de autoshow van Genève een flink aantal nieuwe creaties tonen. D...
Gisteren in Detroit, vandaag in Brussel. Ja, deze hadden we ook nog niet in the flesh gezien. A...
Op de beurs van Detroit toont Audi haar nieuwe A8. Natuurlijk hadden we al de officiële fo...
Da's nog eens op een originele manier teasen. Niks te donkere foto's van halve koplampen of ven...
Audi is het zat om qua verkoopaantallen op de derde plaats te komen na BMW en Mercedes. En dus he...
De nieuwste variant van de CLS -hier als concept- zal medio 2011 van de band rollen in de Merce...
Stel je bent rijk, succesvol én je denkt aan je kinderen. Je wil ze comfortabel vervoeren,...