
Het lijkt wel Opel Corsa week, want de nieuwe Corsa is koud gelanceerd of de eerste spyshots van de Corsa OPC duiken al weer op.
De Corsa OPC werd gesnapt op de Nurburgring waar het kleintje werd flink op de proef gesteld. De prestaties zijn nog niet bekend, maar wel dat er een 1.6 turbo motor wordt gemonteerd. Met een geschat vermogen van 180 pk sprint de Corsa OPC in een seconde of zeven naar de 100 (via Autorevue).

| Model | Prijs | Vermogen | 0-100km/u | autowiki.nl |
|---|---|---|---|---|
| 1.0 twinport selection | € 12.495,- | 65 pk | 18.2 sec | » |
| 1.6t opc nürburgring edition 155kW | € 30.995,- | 211 pk | 6.8 sec | » |
Die bumpers zien er wel vet uit, als dit niet van die nepexemplaren zijn…
snelle bakske.
niet weer van die uitlaten
cold hatch
ik hoop dat deze bumpers ze worden
echt (dit meen ik serieus) geweldig
OPC velgjes eronder
en er staat een pittig nieuw wagentje bij de dealer
dit ziet er beter uit dan de normale iig.
de normale ziet er uit als een klein astratje. dit heeft al iets meer eigen karakter.
bij de astra gtc kan je voor 900 euro (in belgië toch) de bumpers en de dakspoiler en de zijstrips krijgen van de opc, zou leuk zijn als dat hier ook zal gaan kunnen, misschien zelfs nog iets goedkoper hopelijk
Het is een stylingkit van Irmscher, geen OPC
Dat zijn geruchten…
@William: ik kan geen enkele reden bedenken waarom je met een stylingkit zou gaan proefrijden op de Ring.
Hou es op met dat lelijke mormel, ik word liever doodgegooid met de 3 serie coupé dan drie berichten over de niewe wagen van pipo de clown.
Excuus, wellicht fout uitgedrukt “stylingkit”. Het behelst meer: andere afstemming, aangepaste remmen, aangepaste motor, aangepast uitlaatsysteem en dergelijke. Genoeg reden om ‘m te tetsen op De Ring.
@Ejay: helemaal mee eens! 1x opel-nieuws per maand lijkt me sowieso een mooi streven;)
Alhoewel ik die 3-coupe nu ook even genoeg gezien heb…
leg de vormen van deze bumpertjes eens naast die van die Irmscher Astra GTC op gas.. zie toch verdacht veel overeenkomsten waardoor het verhaal van William wel aannemelijk is..
Vind die corsa trouwens wel een enorm lelijk ding.. Waarom moeten nieuwe (kleine?) autootjes van die idiote aquaria als koplampen hebben?
wat een leuke uitlaat, die mag wel op de astra opc, of dit ding nou de astra opc is of niet!
ik vind die corsa een ferm autootje! Alleen schrijven ze nog niks over de prijs en de prestaties van die auto! ik vermoed dat hij een topsnelheid van tegen de 220km/u zal hebben en een prijskaartje van om en bij de 21.000€. Weer een doodskistje op de markt!!
Super leuk autootje kan niet wachten tot de opc uitvoering komt.
is welkom bij de club…eindelijk een corsa!!!!!!!!!!!!
haha flop als ik zo iets moet thuis hebben pleeg ik zelfmoord
de max
vraag mij gewoon af of we die spoilers al kunnen bestellen ,ik ben er al lang naar op zoek .Wie weet mij raad om die prijzen en wanneer we die kunnen bestellen voor februari hopelijk
@ ferrari filip
kom langs op onze forum daar kan je via een club genoot aan alle info komen deze werkt in belgie bij de opel dealer waar tot op heden alle opc’s van de band zijn komen rollen hij kan aan veel dingen komen voor strakke prijzen kan de dealer niet aan tippen…hij kan jue ook wel vertellen wanneer ze te koop zijn en of ze daar wel gemaakt worden…..
groetjes
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Niet alleen Nissan's zijn snel op de Ring. De Opel Corsa OPC heeft in zijn ...
Bommetje: The small car segment is expanded with the 154 kW/210 hp Corsa OP...
Zodat we hem even rustig kunnen bekijken
@nürburgring
210 pk en 250 Nm uit een 1.6 turbo: niet slecht.
En geparkeerd stoten ze gezamenlijk 0 gram CO2 uit. Een prestatie van forma...
Wouter en Ruben gaan naar het Dudenhofen circuit en krijgen OPC-les van Man...
We reden met de nieuwe/gefacelifte Corsa. Qua performance bleven de cijfers...
Veel testen en oefenen in OPC's, het hier en daar een incidentele olympisch...
Autoblog knalt in een OPC naar Frankfurt en bekijkt de nieuwe Opel concept ...
Opel Corsa 1.3 CDTI 3D CONNECT EDIT.
Koop nu voor slechts 13.945,00
Opels kleinste OPC-model (en de enige met minder dan 200 pk) heeft het ronderecord op de Nür...
Het wordt nog oorlog op de parkeerplaats van de supermarkt, want niet alleen Skoda komt met een nie...
Met 18 pk en 20 Nm extra ten opzichte van de 'gewone' OPC. God is in the details? Natuurlijk....
Het principe van de hot hatch is simpel maar doeltreffend: neem een conventionele kleine wagen, e...
Het Britse AutoCar heeft (naar eigen zeggen) beslag weten te leggen op twee "uitgelekte"...
Liefhebbers en prijswinnaars mochten van Opel een dagje mee naar het testcircuit in Dudenhofen, s...
Het lijkt nog wat vroeg om nu al met nieuwe Corsa's de weg op te gaan, de huidige heeft namelijk ...
Voorwielaandrijving hoort niet op een circuit. Onbetaalbaar (letterlijk) demonstratie-videootje n...
Geen excuses meer dat er voor de kinderen een ruime, maar verder saai gezinshok moet komen. Een I...
In het zonnige Spanje is de Opel Insignia OPC zonder verhullende camouflage betrapt tijdens een f...
De Opel Insignia heeft volgens mij nu al meer fans dan zijn voorganger, de Opel Vectra, ooit geha...
Een Opel Corsa Steinmetz kenden we al, nu is het tijd voor een Corsa OPC van Steinmetz. Bela...
Op Opels testcentrum bij Dudenhofen mochten we slalommen tussen de prototypes van nieuwe Vectra's...
Deze week heeft Autoblog zich prima vermaakt in Frankfurt. Beetje postjes maken en voor de rest t...
Prettyboy Ruben ligt nu met komkommers op zijn oogjes, maar we hebben video! Autoblog toog naar F...
Vandaag staat autoblog toch een beetje in het teken van de Opel OPC modellen, dus dan kan de jong...
Onze Nederlandse vrienden hebben een leuke primeur: ze hebben de komende Opel Vectra/Insignia met...
De Opel Corsa is niet iedereens natte droom, maar voor een OPC versie zijn er best mensen die we ...
Lijnen zijn weer in deze winter. Nadat VW de R-line heeft gelanceerd, onthult Opel de OPC-line op...
Onze huisimpressionist en zeer omstreden columnist had nog een impressie van de Opel Corsa OPC op d...
Kijk dit is dan wel weer stoer. Een MPV is dat per definitie niet, maar Opel vindt dat er ook in gr...
Begin dit jaar liet Opel al een 212 pk sterke 1.9 twinturbo diesel zien. Zoals bekend betrekt Opel ...