
Om maar meteen met de deur in huis te vallen: het is geen geld voor zoveel auto.
Dus keer allemaal je spaarpot om en op naar Cadillac voor een Escalade. Vanaf 93.490 euro rij je al in deze 5,15 meter lange en 2 meter brede SUV. Dat is dan wel de instapper (Elegance) waarin het afzien is met airconditioning met drie gescheiden klimaatzones, een audiosysteem met dvd-speler, cd-wisselaar voor zes cd’s en een Bose 5.1 Digital Surround Sound-systeem met tien luidsprekers, lederen stoelbekleding (verwarmd op de eerste en tweede zitrij) en elektrisch verstelbare voorstoelen met zitpositiegeheugen voor twee instellingen van de bestuurdersstoel.
Beter even doorsparen of de spaarpot van de kids ook stuk slaan, want de Sport Luxury-modellen beschikken over een aantal extra voorzieningen als een glazen schuifdak, verwarmde en gekoelde voorstoelen en stuurwielverwarming (in de categorie: dingen waarvan je niet wist dat je ze wilde hebben). De kids zullen maar even piepen, want voor de achterpassagiers is er een dvd-systeem met 8-inch beeldscherm. De Cadillac Escalade Sport Luxury is verkrijgbaar vanaf 99.490 euro.
Onder de kap vinden we een lichtmetalen 6,2-liter V-8 met variabele kleptiming goed voor een 409 pk en 565 Nm. Lijkt me genoeg om, ondanks het gewicht van 2650 kg. In oktober 2006 staat de vernieuwde Escalade bij de Nederlandse dealers in de showroom.

| Model | Prijs | Vermogen | 0-100km/u | autowiki.nl |
|---|---|---|---|---|
| 6.2 elegance aut | € 93.990,- | 409 pk | 6.8 sec | » |
| 6.2 v8 platinum aut | € 150.369,- | 409 pk | 6.7 sec | » |
alleen jammer dat ik in zoon benzine slurpende aso bak nog niet dood gevonden wil worden
Kan namens een collega melden dat ie bij ons kantoor op de stoep komt te staan als iemand bereid is 110.000 eurie af te tikken voor een zwarte Touareg W12 uit 2005 met 30.000 op de teller…..
zelfs een escalade kan snel zijn (rechtuit)
Video! Een Escalade met iets meer vermogen en koppel doet sprint over 400 meter in 12.89 seconden, da’s best vlot!
http://www.livernoismotorsports.com/video/escalade128.wmv
escelade kost in de VS ongeveer 55 000 dollar, dus diegene die bereidt is om er hier 100 000 € voor te betalen is goed zot!
Benzine kost in de VS ongeveer 60 ct. per liter, dus degene die bereid is er hier €1,40 voor te betalen is goed zot!
als het verschil zo hoog is moet je echt over importeren gaan denken.
dit is een leuke auto voor in de states (als je daar een buitenverblijf hebt), hier in de benelux kan je daar niets mee doen.
LOL @ Sir Smokalot
W0o0dy, wat een gruwelijk filmpje
Dat moet echt een heel bijzondere beleving zijn, om zoveel massa zo snel in beweging te voelen komen…
@ Maarten, zelf importeren loont absoluut. Het is me een beetje te laat om na te gaan rekenen, maar het zal echt flink schelen.
Een overbodige, nutteloze, overprijsde, rapgangsta blingbak.
Kortom: er zullen er wel weer een boel verschijnen in het dorp.
Leuke wagen, ook als SUT verkrijgbaar?
@Ejay: ze hebben naast de gewone Escalade een EXT (SUT) en een ESV (verlengde SUV). Beide worden niet officieel in NL geleverd. De EXT heeft overigens dezelfde wielbasis als de ESV, dus in beide gevallen heb je een auto die nog flink wat groter is dan een gewone Escalade.
Banden plat zetten van SUV`s is volgens de Belgische minister van justitie onkeydonkey geen misdaad! DAMAG!
@zoef :
Dat van die banden platzetten daar heb je gelijk in niemand weet waarom maar toch is het geen misdaad (schijnbaar zelfs nooit geweest). Heeft volgens mij te maken met het feit dat als ze er iemand mee pakken ze er niet veel zullen aan overhouden daarom gaan ze liever flitsen.
Effe een vraagje hebben jullie ook de prijs van zo’n escalade in België kan gemakkelijk tot €20 000 schelen, daarvan…
Prachtauto. Helaas is het in dit land van pikkerij door de belastingdienst op alle fronten wel erg prijzig om hem te rijden en ben je veroordeeld tot het rijden van grijze muis autootjes.
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Gespot: 2x Cayenne S Ford F150 Harley Davidson Ford F250/...
Deze Escalade stond in Tampa Florida. Eigenaar zit in de muziekindustrie en...
Een extra volgestouwde Escalade, met elke optie die je je maar kunt verzinn...
Start van de Bullrun van New York naar Las Vegas. Gefilmd door DodgeViper01...
Godzilla vs 6,000 lb. SUV: See what happens when a 2011 Nissan GT-R races t...
Dit is een klein gedeelte vn de auto's die ik ben tegengekomen in Miami. He...
vervolg van vakantie
Vette bakken !!
bij de hofstede
By Christian Audigier, designer van Von Dutch en Ed Hardy kleding line
CADILLAC ESCALADE HYBRID 6.0 V8 Automaat Sport Luxury.
Koop nu voor slechts 118.482,00
Cadillac Escalade EXT NEW.
Koop nu voor slechts 59.500,00
CADILLAC ESCALADE PICKUP EXT.
Koop nu voor slechts 57.900,00
Op bestelling gemaakt voor een Noord-Afrikaanse wansmaakklant: een Escalade overgoten met het...
O ja, de Escalade heeft 1.000 pk! Onder de noemer zinloze vergelijkingen is dit wellicht de mee...
Kledingontwerper Christian Audigier -wie kent hem niet- houdt het niet alleen bij stofjes en ca...
Lelijk he? Kledingontwerper Christian Audigier ken je misschien nog wel van de Lambo LP710-2 die ...
Matte lak is cool! Dat wisten we al. MTX geeft daar nu haar eigen draai aan door de koning van de...
Onze Amerikaanse 'correspondent' Carl (a-town) stuurde ons foto's toe (waarvoor dank) van een Cadil...
De Toyota FJ Cruiser is relatief onbekend in Nederland en bij ons alleen verkrijgbaar via de grij...
Verlegen mensen raad ik altijd de Escalade aan. Heerlijk anoniem door het verkeer cruisen en geni...
Exclusieve auto's en huren zijn twee woorden waar je in Nederland financieel op leegloopt. Bovendie...
Nog meer moois in Detroit: de Cadilac Escalade DUB Edition. Dub magazine heeft afbeeldingen vrijgeg...
Autotelegraaf heeft de eerste afbeeldingen van de nieuwe Cadillac Escalade. De SUV is vooral bekend...
Rappers en andere sterren opgelet: er komt een opvolger voor de Cadillac Escalade. De Escalade is d...
Een Cadillac Escalade is van zichzelf al een behoorlijk dikke bak. Niet voor niets rijdt mister P.I...
In de laatste clip van 50 Cent (The Game feat 50 Cent - How we do) rijdt onze man fifty in een Cadi...
Wie The Sopranos wel eens kijkt weet in welke dikke bak Tony rijdt; de Cadillac Escalade. Deze SUV,...
Forbes heeft een goed artikel over de 5 krachtigste SUV's die er te krijgen zijn met speciale aanda...