In Litouwen is een 41-jarige chauffeur van een vrachtauto aangehouden met een alcoholpromillage van 7,27 promille. In Oostbloklanden weet men wel wat doordrinken is, maar dit is bizar, want 3,5 promille is voor een gemiddeld al persoon dodelijk. De agenten die de man lieten blazen dachten aanvankelijk dat hun apparaat stuk was. Toen ook een tweede blaastest met een nieuw apparaat 18 keer de toegestane hoeveelheid aangaf, waren de agenten werkelijk met stomheid geslagen.
Een dergelijk hoog alcoholpromillage hadden ze nog niet eerder meegemaakt en zij vermoeden dat dit weleens een nationaal record zou kunnen zijn. Het feit dat de man nog niet dood was en bovendien een vrachtwagen “bestuurde”, was werkelijk te bizar. De chauffeur verkeerde duidelijk in hogere sferen en kon tijdens zijn verhoor alleen maar grinniken. Hij kreeg een boete van een kleine 1.000 euro en zijn rijbewijs werd voor drie jaar ingenomen. Tegen die tijd zal ‘ie toch wel weer nuchter zijn? (bron: breitbart.com)
wat heeft die gast gedronken? dat moet ik ook hebben
dat hoop ik voor hem ook en anders zal hij dat niet overleven denk ik. die heeft nu thuis wel een paar lege flessen staan die hij terug kan vullen met zijn zelf gebrouwen drankje
Ongelofelijk!
Die gast heeft in ieder geval heel veel meer gedronken dan hier op het plaatje staat afgebeeld.
dat word balen de volgende dag!
in zweden enzo doen ze dat heel erg veel
zelf hun drank maken
en dat is toch lekker sterk
nou die kan wel zoep’n.. ik kan dr ook wat van moar niej zoveel:P
dat moet wel een BEER van een vent geweest zijn om zoveel alcohol te kunnen verdragen
Volgens mij kon hij niet meer grinneken toen ie hoorde dat hij 3 jaar ze rijbewijs kwijt was en 1000 euro moest neerleggen.
Ik ben een paar maanden geleden met school naar een rechtbank gegaan. Was ook iemand aangehouden met een 1200 microgram alcohol… Dat staat gelijk aan ongeveer 30-35 biertjes… Hij was ook maar 50m verder gekomen en had zn auto toen in een voortuin geparkeerd. Hoef er waarschijnlijk niet bij te zeggen dat het een Pool was
Ik was afgelopen winter in Rusland op vakantie en daar zijn we aangereden door een Rus met 8 promille… dit verbaast me dus niks. Schijnt rond de 3 flessen wodka te zitten
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Iedereen hier staat vast en zeker dikwels hard op de remmen voor een flitsp...
Zeker in je vrachtwagen...
Fryse plysje gaat achter 'm aan.
Vrachtwagenchauffeur vergeet laadklep omlaag te doen. Boem is ho!
Vrouwen en auto's...
Beelden uit de Franse film Trafic (1971, Jacques Tati) van een hilarische s...
deze hardwerkende hebben veel lol op hun werk
Flitsers hebben altijd zin, zelfs op 1e paasdag. Deze was vorig jaar (2006)...
Bij een spoorwegovergang gaan de spoorbomen omlaag. De vrachtwagenchauffeur...
National Geographic laat ons zien wat de Autobahn zo leuk maakt, wat er ach...
Wij Nederlanders staan bekend als een makkelijk volkje. We ouwehoeren met iedereen, gebruiken dru...
Binnenkort op de Nederlandse wegen: truckers met waardevolle ladingen die massaal stoptekens v...
De welbekende inhalende truckers die bij velen tot irritaties leiden, daar is hier al genoeg over ...
Drie jaar geleden werd in de Verenigde Staten het sms'en van achter het stuur min of meer verboden....
De Zwitserse diplomaat en miljonair Roland S. heeft zich niet zo netjes aan de snelheid gehouden en...
Of het echt 'officieel' een nieuw record is weet ik niet, maar de politie is in elk geval heel trot...
Zou de politie in Antwerpen op het bureau een fles champagne opengetrokken hebben na het behalen va...
In Amerika beuken ze je gewoon met z'n tienen van de weg, en als je in Duitsland denkt de politie t...
Het is een 28-jarige alcomobilist gelukt om gisteravond maar liefst tweehonderd reflectorpaaltjes o...
De salarisverhoging van de politie moet ergens vandaan komen, gelukkig hadden we (zoals verwacht) v...
Aangezien wij een enorm bereik hebben onder fans van Koos Spee, zal het volgende bericht waarschijn...