Nissan 350Z bodykit van Xeigen

Gepost op 26-05-2006 om 23:56 door | 20 Reacties »

Nissan 350Z Xeigen
Tuner Xeigen uit Zwitserland heeft een aerodynamische bodykit ontwikkeld voor de Nissan 350Z en liet zich daarbij inspireren door de 350Z GT. Het thema luidt: eenvoud met een puur lijnenspel en toch agressief.

De bodykit omvat een voor- en achterbumper, sideskirts en een achterspoiler. De onderdelen worden niet over de bestaande onderdelen heen gezet, maar vervangen de originele onderdelen. De auto werd vier centimeter verlaagd en kreeg 20 inch verchroomde velgen (245/30). De remmen werden aangepast en tot slot kreeg de 3,5 liter V6 motor 30 pk bovenop de bestaande 280 pk.

Op korte termijn heeft Xeigen een nog agressievere bodykit voor de 350Z in de planning. To be continued…

Nissan 350Z Xeigen

20 REACTIES

maartenunplugged [ reply ]
26-05-2006 om 23:58

voor een GT look a like miss wel vet, maar k vind em niet je van het

Gewoon niet doen, nee niet doen!!!!
Het is toch ook geen voorspoiler meer maar een gruwelijke onderlip van een of ander inheems volk waar ze van die kleine schaaltjes in hun bakkes stoppen.

Turbopaultje [ reply ]
27-05-2006 om 8:23

Wat een extreem lelijke pimpmobiel !! Zonde van het geld voor al die Tupperware shit. 30pk extra, wat a joke…..

Vond de originele 350Z eerst wel mooi, maar zoals met alle nippen, met uitzondering van de 2e type CRX en de Evo, gaat dat snel weer over.

die mogen mijn auto is onder handen nemen

fiat croma bedoel ik

If your name is Johnny, go for it!!!

Nou, ik zal jullie een ding zeggen, als je met zo’n bak op straat rijd geeft het 1. een kick en 2. veel bekijks. Ik vind wel erg vet

christoff [ reply ]
27-05-2006 om 11:16

lelijk, lelijk, lelijk!!!

Sgt. Stevil [ reply ]
27-05-2006 om 12:09

heb gister stukje gereden in een normale 350Z (286Pk oude editie dus, schreeuwerig oranje met Alazan, oranje, bekleding)… wat een gruwelijk vette bak zeg. tis dat het zo slecht weer was, in z’n 2 kon die vanaf 5000 toeren z’n pk’s niet meer kwijt (ESP ingrepen). Volgende week dagje meenemen, ‘s kijken hoe ie op droog wegdek rijdt.

één woord LELIJK

mooie auto voor een spel als NFSMW, maar ik zou er niet in willen rijden

meeste vinden m maar lelijk omdat t een nissan

is

Nee, volgens mij kloppen de pk’s niet.De huidige 350z wordt uitgebracht met 300 pk rond.Dus als je zegt 30 paarden extra, zou dat op 330 pk moeten uitkomen (is ook een mooi rond getal ).

Of het zou moeten zijn dat ze de oude versie van de 350z hebben aangepakt, wat in dat geval wel zou kloppen dan.

Mooie body kit, ik vind alleen de achterkant een beetje tegen vallen.

JeffreyG [ reply ]
27-05-2006 om 16:01

achterbumper is mooi
sideskirt is mooi
kofferspoiler is mooi
maar waarom is die voorbumper dan weer niet mooi?
veelste groote taartschep
moeten ze even wat inkorten ;)

hij is wel OK

sinterklaas [ reply ]
28-05-2006 om 17:17

eff over spuite naar grijs metallic dan is i compleet

Zoals veel vrouwen .. lelijke kop en lekker kontje :P

Ietwat overdreven, ik rijd een originele Nismo 350z.
Die vind ik mooier,maar zoals velen al zeggen ,ziet er wel VET uit ,in deze versie.
Alleen het extra vermogen heeft hij al nodig om de prestaties van een originele te krijgen.

Super vet ding…. ze mogen dit ook wel met mijn nissan doen.. :)

Geef een reactie:

Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!