
Aston Martin nam onlangs deel aan de 24 uur van de Nürburgring en finishte op een 24e plek. Erg bijzonder als je je realiseert dat de Aston vrijwel standaard was, alleen de meest noodzakelijke wijzigingen voor veiligheid waren doorgevoerd. Alleen een rolkooi, speciale benzinetank, brandblussysteem, racestoel en luchtkrikken zitten niet op een standaard AMV8.
Aston Martin is (terecht) trots en wil nu in een gelimiteerde run een speciale Nürburgring editie van de V8 Vantage uitbrengen.
Dat was overigens niet het enige feestje wat gevierd werd, Aston Martin nadert het “magische” productie aantal van 30.000 auto’s. Dus werd Project 30.000 opgetuigd: werknemers van Aston Martin mochten in 30 dagen 30.000 mijl (48.000 km!) afleggen en dat is ze ook gelukt. De finish was op de British Motor Show, waar de auto ook tentoongesteld staat.
En nee ze hadden de auto inderdaad niet gewassen, dus is V8 Vantage getooid met vele dode vliegjes en andere rotzooi. Mooi he!


DB9 deed toch ook mee?
Eh….wat moet ik ervan zeggen? Ik zal Aston Martin toch maar feliciteren met de 24ste plek en eh…ook met de afgelegde 30.000 mijl in 30 dagen. Hiermee tonen ze dus aan dat de auto erg betrouwbaar is.
In mijn ogen is V8 Vantage zeker 1 van de mooiste wagens ter wereld.
DB9? Nee….DBR9 deed wel mee aan 24 u Le Mans en andere evenementen. Onlangs was er een filmpje met “flying” DBR9 hier.
Niks is er beter dan een Vanatge, gewoon een prachtige wagen, valt nergens uit de toon
Precies!!! Een juweel van een wagen!!!
Prachtige auto. Groene details vind ik minder…
das wel veel 1600 km oer dag rijden, maar goed zou het denk ik niet kunnen, want dan moet je toch aardig vaak tanken, is zo je maandsalaris (mischien wel een paar) weg hehe
hij is toevallig al gespot ![]()
http://www.autogespot.com/viewimages.php?id=7214748364818072006223552
Jaa het was een héél vette auto om te zien!_O_
leuk die vliegjes , was ook zo toen jeremy de db9 tegen de tgv racete
dit is echt een auto om van te kotsen of erop é ![]()
vinden julie dit nu een mooie wagen of heb ik dit nu verkeerd begrepen
geef mij maar een sangyong rodius
De dode vliegen geven de lak een mooie schijn.
Prachtige interieurs hebben die nieuwe Astons.
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Ferarri, Lamborghini, Audi, Spyker, Aston Martin, Porsche, Ford, Lotus and ...
Een compilatie van filmpjes die ik gemaakt heb bij vliegveld Soesterberg.
Een filmpje met fly-bys en acceleratie van bijna alle autos, gefilmd vanuit...
Compilatiefilmpje van de auto's die ik afgelopen zomer heb gespot in L...
Promovideo van ADVANtech Studios die wat prachtige beelden van supercars aa...
Vond ik op YouTube. Ik hoop dat jullie hem een beetje mooi vinden. Heb het ...
Testrondjes rijden
O-N-G-E-L-O-F-E-L-I-J-K! Geluid op 100 zetten en genieten!![NSFW] (11-09-2...
Enzo en F40 op 1 foto. Veyron vs Enzo (niet op foto) Veyron won -.-" Volvo ...
Het was weer leuk. :)
Dit lijkt een "normale" Aston Martin Rapide, maar wat zien we in het interieur. Yes!...
Schreven we gisteren nog over een eventuele Aston Martin V8 Vantage RS. Zojuist kwam ik via Google ...
Mocht je je oog hebben laten vallen op een van de 77, 1+ miljoen euro kostende Aston Martin One-7...
Je hebt garages vol met supercars en je hebt de garage van Peter Saywell. De garage van deze Enge...
Beetje feesten, beetje studeren en vooral in heel erg dikke auto's rondrijden. Je kent het wel. O...
Ja, we weten dat het beroemde boscircuit het financieel gezien ietwat moeilijk heeft, maar dat...
Tijd voor een beetje goed nieuws omtrent de MP4-12C van McLaren. Want ondanks alle sores om de au...
Afgelopen weekend is er iets heel bijzonders gebeurd op de Nürburgring. Ulrich Bez (CEO Asto...
One collection to rule them all. Stijlvol en smaakloos staan er allemaal tussen. Als je niet kan ...
Twee Bugatti Veyron's, een Rolls Royce Phantom Drophead Coupé, een Ferrari Enzo, die gel...
GTs en supercars lijken twee geheel verschillende categorieën te zijn, maar vanwege de toeg...
Helaas was het erg lastig om vanuit alle hoeken fotos van voorbijrijdende autos te maken, zoals...
De hele dag rondjes rijden, revven en strepen trekken (en crashen) door het centrum van Londen is...