Koenigsegg Industries Two Thousand

Gepost op 08-09-2006 om 17:01 door in Supercars | 27 Reacties »

Please Michael...Hoff lovers opgelet! We weten inmiddels dat er een nieuwe bioscoopfilm komt met Michael en KITT, Knight Rider 2008 zullen we maar zeggen. Probleem is echter dat die Pontiac niet meer zo lekker oogt als destijds. Mijn keus zou dan ook op iets anders vallen, bijvoorbeeld de Koenigsegg CCX!

Ook Jalopnik is het er over eens dat dit the perfect choice zou zijn. Op filmwad staat een photoshop die de afgelopen dagen over het net gaat, nu alleen nog een acteur…

27 REACTIES

Haha, mooie shop. Is wel de perfecte wagen ervoor.

Niet het eerste waar je aan denkt bij een Kitt-Car…..
Maar beter dan schoenzool!

Born to be alive! ;) :P

slk55 amg [ reply ]
08-09-2006 om 17:11

Heel mooi gedaan!

Maar in de vorige serie maakte die acteur (ben zijn naam vergeten) toch behoorlijk vaak jumps met zijn wagen? dat zou met deze niet echt lukken denk ik.
Ik zou voor de nieuwe mustang gaan.

Die acteur is de onsterfelijke en zwaar ondergewaardeerde David Hasselhoff!
Jij heiden! ;)

De nieuwe mustang is idd wel een goed alternatief vwb de stunts, dat gaat wellicht wat moeilijker in een CXX…

mvagusta [ reply ]
08-09-2006 om 17:19

De mustang is inderdaad wel een betere keuze voor de acties die hij moet doen met zijn auto!
Maar deze is wel mooi gemaakt!

op bio-ethanol :D

Geen idee of de link werkt? Maar kennen jullie de “Nicht Rider”?

Nee! Die andere Rick [ reply ]
08-09-2006 om 17:29

KITT was een middle of the road auto en dat moet nu ook gewoon weer. En hij moet Amerikaans zijn om toch nog wel een link te hebben met de originele. Mustang is een goede of de Dodge Challenger of is die toch meer gereserveerd voor de Duke boys?

Ik zou een ford forty-nine nemen, of wie weet zelfs een corvette c6?

slk55 amg [ reply ]
08-09-2006 om 17:45

de Corvette daar kan ik me nog wel in vinden, maar die Ford forty-nine dat lijkt mij een beetje een zware auto, het is meer een hotrod.
Ik blijf nog steeds bij mijn mustang.

De nieuwe Camaro, hands down.

@SimonMc: De corvette zo6 heeft precies een luchtinlaat aan de voorkant (boven het logo) waar die lampjes in zouden passen dus het zou kunnen dat het de zo6 word.

Da Hoff gaat niet meer de hort op, daarvoor gaf hij Orland Bloom (Pirates of the Carribean) als suggestie op . . . tja.

Oh My God, die Turbo Boost gaat krankzinnig worden met een Koeniggsegg ;-)

@dana: ja die filmpjes ken ik, wel geinig;)

Ken Speed Fan [ reply ]
08-09-2006 om 20:08

@ DANA

die zijn echt supergrappig.

Maaruh heb liever de koenigsegg als de K.U.T.T

Vincent#1 [ reply ]
08-09-2006 om 20:45

Een knight rider the movie… dat kun je toch niet serieus nemen. Ik heb er vroeger best graag naar gekeken, maar nu hoef ik die ongein niet meer te zien.

Als het dan toch niet meer tegen te houden is, maak er dan maar een komische versie Ă¡ la Starsky and hutch van met #1 Ben Stiller, hij is echt lachen.

ps. de nieuwe Camaro of Mustang lijken me meer passen dan de ccx. Ook al vind ik de ccx tien keer cooler.

Ik ga voor de nieuwe Camaro! Lijkt me passend. Of ze moeten maar de nieuwe Saab Aero nemen!! In het zwart graag, zonder Saab logo.

Zien jullie het voor je: stel dat je haast hebt om in te stappen (of uitstappen), dan duurt het bij de Koenigsegg wel veel langer.

Geef de Koenigsegg maar aan Batman…

Very nice

engin milan [ reply ]
08-09-2006 om 22:04

check deze turkse versie van knight rider genaamd gitt is een grote stunt geweest van een turkse bezine bedrijf genaamd opet check de films groot succes geweest in turkije als humor dan en de gebruikte auto is een turkse serce genaamd gewoon een lada eigenlijk bj 73 uitgebouwd

engin milan [ reply ]
08-09-2006 om 22:35

check deze dag corvette

Martijnn [ reply ]
03-10-2007 om 8:53

NEEE,

Knightrider 2000 was al een ongeloofelijke slechte film.
Kan me niet voorstellen dat er een nieuwe film komt,
walgelijk.

alek vidakovic [ reply ]
11-01-2008 om 14:40

knight rider 2008
is echt begonne biscoop
premiere in america
ok
komt in nederlandse bioscoop
premire
knight rider rol speelt
david haseloof

Ben benieuwd wanneer hij komt. Laat RTLNederland vast weer niet zien in NL…

Geef een reactie:

Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!