Ook een penispomp is gevaarlijk in het verkeer

Gepost op 08-09-2006 om 22:16 door in Funny, Verkeer | 11 Reacties »

PenispompTerwijl alleen het niet-handsfree bellen flink wordt beboet, zijn er natuurlijk tal van zaken te bedenken die de aandacht van de bestuurder afleiden en daardoor een gevaar vormen in het verkeer. Ook een penispomp leidt behoorlijk af. Slowaakse politiemensen keken vrijdag namelijk erg raar op toen ze een automobilist na een botsing met een bus uit zijn auto wilden bevrijden. De man was bewusteloos geraakt en had zijn broek op de enkels en een penispomp om zijn plassert.

De 42-jarige man was tegen een autobus gebotst omdat hij geen voorrang had verleend. Volgens de politie heeft het er alle schijn van dat de Slowaak een potje aan het masturberen was ten tijde van het ongeluk, maar dit wordt nog onderzocht. “Ik heb nog nooit zoiets meegemaakt”, zei een politiewoordvoerder (bron: nu.nl).

11 REACTIES

Frissegast [ reply ]
08-09-2006 om 22:17

zielige vent is dat zeg

orochimaru [ reply ]
08-09-2006 om 22:58

hahaha :D kon hij niet wachten tot hij thuis was?

Ja maar hoevelen zouden er niet achter het stuur een pijp gezet krijgen? Een vriend van mij is ‘ns op de moto door z’n achteropzittende vriendin tot ejaculeren gebracht tijdens de rit…het gebeurt meer dan je denkt. Zover heb ik het nooit gedreven maar tijdens een dolle rit om rapper thuis te zijn je vriendin naast je alvast opwarmen behoort ook tot mijn ervaringen, en die van velen denk ik – ook best distractive.

Hahahahaha!

Even langs de kant van de weg dan maar?

Mja das wel erg “lullig”

whaaaaaaaaaaaaahaha wat een vieserik zal wel veel spijt hebben, wat een ongeduld.

Best genant. :)

thuahahahaha wat een idioot koopt een pomp sta je al voorlul als dat ergens in je auto ligt en maakt die dr nog een ongeluk mee tfoeee schande pak dn gewoon een meisje

Fiat Rider [ reply ]
09-09-2006 om 15:50

Hij mag een flinke boete krijgen van mij, want dat is niet normaal.
Sex doet hij maar thuis en niet onder het rijden.

dildos, pompen maken is een apart vak hahahahah

Geef een reactie:

Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!