De Volkswagen Beetle is voor velen een inspirerende auto. Terwijl de één ‘m heel beschaafd voorziet van 427 pk, hangt de ander er een dikke straalmotor achter. En laten we de Barbie lovers vooral niet vergeten. Ditmaal een Beetle met airco en regensensor. Waar de airco vandaan komt, hoef ik je vast niet uit te leggen en de regensensor, dat ben je zelf.
Hoewel deze Beetle waarschijnlijk een negatief aantal sterren zal halen bij de EuroNCAP botsproef, vind ik het een hele leuke creatie.



(via hemmings.com)
Had hem al eens eerder ergens gezien, maar een knap staaltje vakmanschap. Daar zal die wel een tijdje mee bezig geweest zijn.
Ik zie anders genoeg sterren
Super ruig dit, zelfs de bloemetjes op het dashboard.
chapeau voor diegene die dit heelft gemaakt, wel minder dat hij een oud model nam
hahaha had je niet uitgelegd dat ik zelf de airco en de regensensor ben dan had ik nu nog lopen zoeken!
Hoe kom je op het idee om dit te gaan creeren?! Ik vind het niet bepaald mooi maar hulde aan de mensen die dit hebben gemaakt!
oud model? t zijn anders gewoon staande koplampen. Ws was de karosserie verder toch wel verrot
zoiets staat ook in het volkswagen museum in wolfsburg
wat tevens geen aanrader is om heen te gaan
. Beetje triest museum.
deze staat ook op de topgear site onder “carbage”
zou die dan ook echt rijden? en werkende lichten hebben?
Ik denk dat je dan wel een zeer goed zicht rondom hebt…
zou hij veilig zijn
Via de tiplijn kregen we onderstaande foto’s binnen, die werden geschoten voor het Social Security Office in Atlanta GA.
Zo kan het natuurlijk ook: een Beetle Rolls Royce-style. Persoonlijk vind ik het meer een Beetle die een feestneus is opgezet, maar toch nam de eigenaar van deze auto geen halve maatregelen, want let op de bling bling spinners en de dikke uitlaatpijpen.



Met dank aan Carl voor de foto’s.
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Echt een vrouwenauto..
Hoe vaak zie je dit soort tuning, ik heel weinig in ieder geval. Ook heeft ...
Dikke gepimpte kever
Verstuurd via http://mobypicture.com/z6i4gq
Op basis van een VW Kever...
Beetel RSI die wegrijdt
Veel mooie autos gezien, dit vond ik de 2 mooiste combo's. En aangezien dit...
Kennis van mij heeft een loods vol met oldtimers, was er pas geweest en heb...
Tijdens een toertocht vorige maand in de duitse Eifel kwam ik deze New Beet...
beetle in ridderkerk
VOLKSWAGEN GOLF VI 1.4 TSI 90KW 3D TRENDLINE.
Koop nu voor slechts 23.950,00
"It's too flash" was het commentaar dat "WAG" Melanie Slade paraat had voor h...
Robbie schreef vorige week over de slapeloze nachten die Volkswagen designbaas Walter de'Silva he...
In week 13, 17 en 22 - een hele tijd geleden! - was al te zien dat een gelimiteerde oplage weli...
Derek Jenkins, de ontwerper die onder andere verantwoordelijk was voor de Audi A2, A8, VW New Beetl...
Die Barbie is toch maar een geluksvogel. Mevrouw wordt deze week blijkbaar 50 en dus wordt ze ove...
Volkswagens staan al langere tijd te boek als bijzonder saai, maar het merk uit Wolfsburg is va...
Het is raar, maar waar. Het land waar de originele Volkswagen Kever werd gebouwd tot en met 30 juli...
In 1998, toen retro nog modern was, ging de Volkswagen New Beetle als een schokgolf door autoland m...
Officieel bestaat het Volkswagen-concern sinds 1937, maar archeologische opgravingen in Eindhoven t...
Een paar dagen geleden lekte al de productplanning van Seat uit. En niet zo lang geleden hadden we ...
Vroeger was alles beter. Die waarheid als een koe geldt natuurlijk dubbelop voor de autowereld. V...
Dat Amerikanen houden van het verlengen van auto's wisten we natuurlijk al. Meestal pakken ze een...
Wedden dat jij al heel lang met de brandende vraag rondloopt hoe je van een lelijke oude verroest...