Het Zweedse magazine Teknikens Varld heeft deze week een impressie van de nieuwe Volvo V70, ook wel bekend als the love machine! Naast de gewone V70 zal er wederom een XC70 crossover variant komen. Beide modellen zullen veel looks van de nieuwe S80 overnemen, het oogt op bijgevoegde afbeelding in ieder geval een stuk minder saai.
De nieuwe V70 zou ergens in 2008 op de markt moeten komen, een officieel debuut wordt volgend jaar in Genève verwacht (via motorauthority).
De mannelijkheid ebt langzaam weg bij Volvo geloof ik. Niet dat ik deze impressie lelijk vind, absoluut niet, maar waarom moeten er van die “wimpers” aan die lampen. Ik hoop dan ook dat ze dat bij de R achterwege laten (vain hope, I guess).
de lichten zijn beetje gepikt..kruising tss audi en BMW 5-reeks, niet echt origineel dus..
Citroën gebruikt ze ook dacht ik.
Mwwwuaahh…… Waar is die schoonheid gebleven? Net zoals die van de V70 T5R met zwarte wielen bij ons in de straat…. Jammer maar ik vind dit niet mooi
ziet er mooi uit. autokampioen heeft ook een impressie van de nieuwe v70 gemaakt, alleen ziet die eruit alsof ze de achterkant van de v50, en de voorkant van de nieuwe s80 aan elkaar hebbben geplakt. Er waren ook nog spyshots van de nieuwe v70.
impressie AK:
http://www.autokampioen.nl/published/akm/content/afbeeldingen/2006/toekomst/0602volvv7-261993_enlarged.jpg
spyshots:
http://media.autobild.de/bild/4/893725239fede6c4b08eba903afb4bc4_1.jpg
http://media.autobild.de/bild/9/ed19bbd2a6b77d63964e447bc54110e9_1.jpg
http://media.autobild.de/bild/0/e5dc7d6a161f67c1456049a75072fd00_1.jpg
http://media.autobild.de/bild/F/2d32bafc73e768269a29d0db4d43c56f_1.jpg
http://media.autobild.de/bild/2/2eca7bb7f9153711668f4d19becbf562_1.jpg
ik denk niet dat deze impressie realistisch is.
impressie Autokampioen is wel mooi.
Ik vind dat volvo de laatste tijd wel veel leuke en sportiefe modelen maakt zoals de c30 en c7…….prachtig.
Goed zo! VOLVO
ik bedoel c70 de s80 is trouwens ook een mooie auto gaat de goed kant op cker
lekker
die koplampen kloppen vast niet, worden vast rechtstreeks van de s80 gehaald.
De S80 vind ik een prachtige wagen, één van de weinige luxe-sedans met een écht origineel interieur-ontwerp.
We zullen zien..
Mmm, beetje te gladjes vind ik. En de koplampen zijn echt wanabee 5-serie lampen… Ik vind de huidige V70 zeker een mooie strakke auto, deze mist iets. Is een beetje te lief denk ik!
Hmmm, en dat interieur is ook leuk voor één model, ze lijken wel heel erg op elkaar allemaal. Die wagen op die spyshots is wel gigantisch goed ingepakt zeg.
ik hoop heel erg dat volvo terughoudend te werk gaat met de styling en dat ze niet van die rare puntjes bij de koplampen krijgen bijvoorbeeld.
verder hoop ik ook dat de achterruiten niet zon rare constructie krijgen als te zien is in de spyshots van slk.
volvo’s moeten juist heel veel raam oppervlak hebben en je moet in je zicht (ook naar achteren) niet belemmerd worden door de constructie van de auto.
als ze deze 2 dingen niet voor elkaar krijgen en als bijvoorbeeld het achterklepje maar heel klein wordt verliezen ze aan mij iig een hele grote fan.
2008 op de markt? Ik heb begrepen dat de nieuwe V70 volgend jaar april op de Rai in Amsterdam is te zien. Volgens mijn informatie wordt de voorkant hetzelfde als de nieuwe S80. En de achterkant wordt een beetje in de lijn van XC90… En van een dealer (die hem al heeft gezien in Zweden)) begreep dat het een zeer mooie auto wordt! Ben benieuwd!!
Als ex-V70 rijder (huidig model) kan ik alleen maar hopen dat:
- de rij-eigenschappen wat fatsoenlijker zijn (is lompe, langzame bak, alleen goed voor rechtdoor)
- ze van de stoelen afblijven (dat zijn de beste ter wereld!)
- ze de plasticen amerikaanserige dash en middenconsole aanpakken.
Mijn station voor de V70 was groter, sneller en beter.
De neus past wat mij betreft als ilustratie bij de column van Michiel van den Brink van vrijdag. Te dik, alsof de auto een opgezwollen neus heeft…..
Verder…. tja voor design moet je niet bij Volvo zijn….
Hé! We zijn het eens!
Ik persoonlijk heb altijd moeite om de S40, S60 en S80 en de V40, V50 en V70 uit elkaar te houden.
Wellicht dat de bazen van Ford dezelfde filosofie van AM op de Volvo er op na houden.
goh, heb jij dan toch verstand van auto’s?
hahaha! :p
Ik denk dat ik de allerlaatste T5 bestel !!!! rij nu een V 70 en vind mijn huidige wagen waarschijnlijk mooier dan wat hier getoond wordt.
Bekende dealeruitspraak “met een witte blijf je zitten” maar als dit hem wordt blijft hij ook met de zwarte zitten ( enige juiste kleur voor een V70)
Nu heb ik een v70 classic,nog een rasechte volvo.Als deze versleten is zal het terug een classic van het huidige model worden,het blijft dan wel een oud model ,maar hier is wel het beste uit de auto gehaald en heeft geen kinderziekte’s meer.Ook nog een belangrijk punt de laatste zijn meestal full option.Aan het model v70 2008 moet ik nog wat wennen,een zuivere volvo is het niet meer met alle fordbemoeinissen en de achtersteven heeft wat mitsubischi galant trekkjes.Is het nieuwemodel ook niet wat kleiner dan het huidige?
Mijn huidige V-70 T-5 vind ik niet langzaam (chroombumper), er komen er maar weinig voorbij!
Ik heb de nieuwe V-70 plaatjes ook gezien en vind de achterkant minder geslaagd dan de voorkant.
Echter hij komt op het onderstel van de nieuwe S-80, met dito voorkant, dus er kan een V-8 in met 440 pk, en hij wordt dus ruimer dan de huidige V-70.
Ik zou zeggen laat maar komen en de achterkant kan misschien met wat plastic nog wel verfraaid worden.
Tja chroombumper met mijn V70 D5 AWD laat ik veel nieuwe beeemweetjes achter me …
De nieuwe V70 is inmiddels bekend: http://www.autoblog.nl/archive/2007/02/01/dit-is-de-nieuwe-volvo-v70
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Normaal ben ik niet zo'n fan van witte Volvo's.
stond in leek. vind hem zo mooi in het wit (Ice White Solid heet het) en di...
Leo de haas politie VOLVO V70R (Staat in de grill) uit het Promo filmpje
Foto's van alweer een tijdje geleden, was ongeveer eind april/begin mei. He...
Verstuurd via http://mobypicture.com/klnohs
Aangezien Volvo's hier opeens ook in grote getallen tevoorschijn komen beda...
Verstuurd via http://mobypicture.com/6whjwj
Een heuse Volvozela gespot in Groningen!
Blabla Volvo marketingactie... Voor de volledigheid de tracklisting: - Foo...
voor mij 1 van de mooiste snelle stationwagons ooit..hoop volgend jaar een ...
Volvo V70 2.0T Kinetic + Navigatie.
Koop nu voor slechts 36.950,00
Vijf jaar lang keihard afgetrapt door de politie. Ruim 250k km verder laten zij de auto eindelijk...
Vandaag een berichtje van Volvo in de de mailbox. "De V70, XC70 en S80 zijn verder verfijn...
Bij de Domeinen gaat in augustus niet alleen deze Maybach onder de hamer, maar ook vijf verdacht ...
Een Nederlands gezin -pa, ma en twee kinderen- zijn in Noorwegen met hun auto in een afgrond gest...
Donderdagavond mag Oranje weer aan de bak, ditmaal balletje trappen tegen Kameroen. Eén di...
De kroonprinses van Zweden staat op het punt in het huwelijk te treden. Volvo heeft voor gepast v...
Als er één merk bekend is om zijn net-niet-busjes. De stations zijn decennia kenmer...
Een vreemder bericht dan dit kan ik zo snel niet vinden in mijn korte termijn geheugen. Toch lijk...
Men neme een V70 DRIVe, men neme een accupakketje en elektromotor en voilà. Heb je eindeli...
Ook bij bepaalde Volvo's laat de software het soms afweten. Bij een aantal type Volvo's, gep...
Ha! We hebben eindelijk een tuner gevonden waar we met z'n allen NIET over kunnen zeggen dat 'i...
Misschien wel het meest bizarre ontwerp ooit. Neem een merk met een imago-probleem, een behoorlij...
In Geneve en op onze allereigenste AutoRAI zal Volvo zeven nieuwe DRIVe modellen laten zien. Daar...
Volvo's R-Design trainingspak was al beschikbaar voor de C30, S40, V50 en XC90 modellen en nu hee...
Terwijl onze reporter zich richt op mat en vrouwen, zijn er ook serieuze nieuwtjes uit Essen. Zoa...
Volvo. Veiligheid. Politie. Marketing. Nieuwe V70 op Zweeds pliesie fest. Yada yada. Volvo la...
Heico Sportiv, welbekend Volvo tunert, heeft inmiddels een aftermarket setje klaarliggen voor de ...
De V70 tot 2000 was nog de laatste hoekige Volvo. Vanaf het jaar 2000 was de V70 tweede generatie...
Na de impressies en de spyshots heeft Volvo nu eindelijk informatie vrijgegeven over de nieuwe V7...
Pliesiemensen zijn ook maar gewoon mensen. Dus kunnen ze ook niet autorijden, net als jullie alle...
We konden erop wachten: als de Volvo V70 een nieuw jasje krijgt, dan komt er ook een nieuwe XC70. N...
Nu nagenoeg ieder mobieltje is uitgerust met een camera, is het natuurlijk wachten totdat je geen...
Swedespeed komt met een driedelig artikel over de Volvo XC70 All Terrain. Volvo staat bekend om zij...
Zijn die Chinezen nou helemaal gek geworden? Als we de verhalen uit Zweden mogen geloven heeft he...
Hij reed de allereerste Ford rally-Focussen, domineerde met Subaru en rijdt tegenwoordig ook niet...