T-Rex donut video
Gepost op 08-10-2006 om 0:58 door Wouter - 16 Reacties »
Half motorfiets, half auto, de Campagna T-Rex is een driewieler. Dat klinkt een stuk minder spannend dan het is, motoren gaan hard en zijn dus cool. Donuts draaien is weer een stuk lastiger op een motorfiets, maar in een T-Rex is dat geen probleem.









greetingz,
flrs
Toch heb ik liever de Carver, dat schuin hangen in de bochten lijkt me eeen geweldige ervaring. Ook kun je de carver ook in de winter gebruiken, bij deze zou dat een beetje koud zijn.
Het enige nadeel van de carver is natuurlijk zijn prijs en dat je er, denk ik, geen donuts in kan draaien.
en wel vet dat je dat met dat ding kan :o wil hem wel eens tegenkomen op de weg.. de carver heb ik al gezien, is ook wel flex wagentje :)
Doe dan maar een Donkervoort , Das puur autorijden.
Ja, ik twijfelde al of ik het goed had. kan je me vertellen hoe je mph omrekend in km/h? ik heb het een keer geweten, maar ben het helaas vergeten.
je kan ongeveer aanhouden dat 60mph = 100kph en 100mph = 160 kph
er zit dan wel een kleine afwijking in, maar die is verwaarloosbaar zolang de 0-100 niet onder de 4 zakt :-P
je kan het ook gewoon invoeren op google: convert mph to kph .
dan krijg je een heel nauwkeurig resultaat alleen het is moeilijker als je geen pc bij de hand hebt ;-)
bedankt.
Op Ebay staat er 1 te koop voor (nu nog) $27,655.55. Hij heeft het over een nieuwprijs met opties voor $50.000,-.
Dus je kan het krijgen tussen de 30.000 en 35.000 euro excl. shipping en belastingen.
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Other-Makes-T-Rex-2006-Campagna-T-Rex_W0QQcmdZViewItemQQcategoryZ6719QQihZ004QQitemZ140038877550QQrdZ1QQsspagenameZWDVW
Mmm misschien……. :)