Kia is on the move en heeft de prijzen van de nieuwe Carens bekendgemaakt. De uberlelijke familiewagen heeft een update gekregen en ziet er in ieder geval iets beter uit. De auto is langer, breder en hoger dan zijn voorganger en heeft uiteraard een gunstigere prijs. De vijfzits MPV is verkrijgbaar vanaf 22.995,- Euro, de zevenzits Carens heb je voor 800,- Euro extra. Bij beide instappers gaat het om de 2-liter viercilinder benzinemotor met 144 pk en 189 Nm koppel.
De 2-liter viercilinder dieselmotor (common-rail brandstofinjectie en VGT turbolader met variabele geometrie) levert 140 pk en 305 Nm koppel. Zeer redelijke cijfers wat mij betreft, zeker voor die prijs. De vijfzits diesel begint bij € 27.995,- en de goedkoopste zevenzitter kost wederom € 800,- meer.
Kia noemt de Carens zelf trouwens een crossover, want crossovers zijn hip…
Dus, ben je die Fiat Doblò helemaal zat, leg dan gewoon een paar duizend extra neer voor deze Carens. Je zal er geen spijt van krijgen. Onthoud die naam: Carens!
De consumentenprijzen (inclusief BTW en BPM):
5 zitplaatsen
2.0 CVVT LX € 22.995,-
2.0 CVVT EX € 25.495,-
2.0 CVVT EX Automaat[1] € 26.995,-
2.0 CVVT EX Luxe[1] € 28.495,-
2.0 CVVT EX Luxe Automaat[1] € 29.995,-
2.0 CRDi VGT LX[1] € 27.995,-
2.0 CRDi VGT EX € 30.495,-
2.0 CRDi VGT EX Automaat[1] € 31.995,-
2.0 CRDi VGT EX Luxe[1] € 33.495,-
2.0 CRDi VGT EX Luxe Automaat[1] € 34.995,-
7 zitplaatsen
2.0 CVVT LX € 23.795,-
2.0 CVVT EX € 26.295,-
2.0 CVVT EX Automaat[1] € 27.795,-
2.0 CVVT EX Luxe[1] € 29.295,-
2.0 CVVT EX Luxe Automaat[1] € 30.795,-
2.0 CRDi VGT LX € 28.795,-
2.0 CRDi VGT EX € 31.295,-
2.0 CRDi VGT EX Automaat[1] € 32.795,-
2.0 CRDi VGT EX Luxe[1] € 34.295,-
2.0 CRDi VGT EX Luxe Automaat[1] € 35.795,-
De meerprijzen voor de fabrieksopties:
Mica / Metallic lak € 550,-
ESP (Electronic Stability Program)[1] € 895,-
Elektrisch schuif-/kanteldak[1] € 1.495,-
Kosten rijklaarmaken € 635,-
[1] Speciale bestelling
Tja. Tis nie duur.
(Tis ook nie mooi)
Sjee, dit lijkt wel zo’n advertorial! Wordt autoblog tegenwoordig ook al mede mogelijk gemaakt door de importeurs?
Ga nu naar http://www.carens.nl !
Een crossover van een wat met een wat?! een bus met een station misschien?!
@autoblogger
WAT?! Geen kortingen??? oohh….dan ga ik niet!
Die meerprijs voor een diesel. Minimaal 5000 en liever hebben ze dat je dan de EX bestelt a 7500 meerprijs. Domdom!
kots
idd Bloggert… dit lijkt wel een infomercial, het is dat je schreef dat de vorige “uberlelijk” was, dat zullen de eigenaren van zo’n apparaat je niet in dank afnemen
…..zelf net één aangeschaft of wil je dat graag? Wat is er zo boeiend aan deze auto dat wij (met een uitroepteken nog wel) opgeroepen worden om op de site te gaan kijken?
Humor, Cynisme, Sarcasme?… ik voel me misbegrepen.
ik ook
beetje plagen moet kunnen toch? Niet huilen hoor!
Vergeleken met het vorige model is dit toch echt wel een vooruitgang.
Ik rij op dit moment een KIA Carens (diesel, “oud model”, ong. 22.000 euro) als lease-auto vanwege de lekkere lage bijtelling tov vergelijkbare concurrerende merken. Over deze spartaans uitgevoerde auto ben ik tevreden.
Als dit echt de prijzen zijn voor de nieuwe Carens zijn (6000 euro duurder voor de 5sits) dan heeft dit merk voor mij compleet afgedaan. Ik heb in een dozijn merken gereden en de comfort, geluidsoverlast, luxe is allemaal veel en veel minder in de Carens. Alleen al het feit dat mijn auto om de 15.000 km een beurt moet hebben is uit deze tijd en maakt deze auto op den duur zelf duurder dan concurrenten, zeker als de lage restwaarde in oogschouw wordt genomen.
Nu worden de reguliere merken als Ford, Renault etc. weer aantrekkelijk omdat die per stuk standaard al veel en veel luxer zijn uitgerust en beter afgewerkt zijn.
Ik ben echt verbaast (en boos) over wat het KIA concern zich in het hoofd haalt met deze absoluut belachelijke prijzen, je koopt verdorie geen Mercedes!! Als KIA echt een topmerk wil worden moeten ze echt de kwaliteit van de auto’s op een hoog niveau gaan schroeven.
LAAT EENS EEN OFFERTE MAKEN EN VERGELIJK HEM DAN EENS GOED MET TOYOTA VERSO DYNAMIC.
DIE AUTO IS PAS COMPLEET MET ACHTERAF ALTIJD EEN HOGE INRUILWAARDE.
KAN JE VAN KIA NIET ZEGGEN.
wat een kia…
(rotauto dus)
Heb in maart een carens gekocht, een bere auto
beetje duur, maar rij al vier jaar carens
deze uitvoering is vele malen beter als zijn voorganger een aanrader dus.
Ik heb er net 1 besteld, een executive 5 zits, zakelijke auto, en voor dat bedrag krijg je niet snel een dergelijke complete auto met een 2 liter motor. Ik ga op LPG rijden, dus verbruik is niet zo belangrijk. Heb een uitgebreide proefrit gemaakt en vond ‘m al direct lekkerder aanvoelen dan huidige Peugeot 307 SW.
Ik kijk er naar uit! Gelukkig zie je de Carens nog niet veel, vind het toch wel een opvallende auto.
Bij de huidge hoge benzineprijzen is een Carens op LPG een prima alternatief. Echter vind ik de ingebouwde ringtank (47L) aan de kleine kant. Hierdoor moet je vaker tanken etc. Vulling bij 80%=37,5 liter bij gem. verbruik van 1 op 9 geeft 338 km actieradius. Een standaard 60 liter tank is aan te bevelen.
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Don't mess with the Forte!
Was je tien jaar geleden nog een held als je airco in de auto had, tegenwoo...
De bodykit bestaat uit een voorspoiler, sideskirts en een achterskirt. De k...
Zo zie je dat vrouwen over het algemeen niet kunnen rijden!
Kia is compleet doorgeslagen...
Kia Soul Ignition
Kwam deze Kia Sorento tegen alleen heeft ie een kleine persoonlijkheidsstoo...
Incluis gastoptreden van Adriana Lima
Let vooral op de zijspiegel van de KIA!! De bestuurder was niet meer van de...
Dit is de nieuwste model van Kia de Pro_ceed met een motor inhoud van 1.6 l...
Kia Carens 2.0 CVVT 7ZIT XECUTIVE GARANTIE.
Koop nu voor slechts 13.500,00
Kia Carens 2.0 Cvvt X-ecutive.
Koop nu voor slechts 13.495,00
Kia Carens 2.0 CRDI VGT 7-ZIT EX.
Koop nu voor slechts 13.450,00
Een Brits stelletje heeft hun dochter de liefkozende naam Kia gegeven. Je vraagt je misschien af of...
Kia heeft de eerste tekeningen van de nieuwe Carens vrijgegeven en deze bevestigen wat de Koreaanse...
Hij werd twee keer geteaserd, maar drie keer is scheepsrecht. Aanschouw de bredere, plattere, sne...
De Kia wat? De Track'ster, een nieuw sportief Koreaans concept op basis van de Soul. Vorige week ...
Kia's sedan in het D-segment is in de Verenigde Staten en Korea niet aan te slepen, maar is de Op...
Met de Amerikaanse Super Bowl in aantocht (5 feb) laten steeds meer automerken hun miljoenenpr...
Zou dit soms verklaren waarom de modellen van Kia zo guitig zijn? Het mag voor sommige mensen ...
De middenklasser van Kia is nog niet eens zo lang op de markt, maar blijkbaar nu alweer toe aan e...
Ziehier: @rechercheur en @norge onderweg naar een schappelijk potje voetbal in het Philips Sta...
Ook in 2011 waren er de nodige autoshows, en al met al zijn daar toch even 16 pagina's(!) met con...
De Koreanen zijn heel wat van plan met de GT Concept die in september onder het doek vandaan kw...
Kijk, dat ziet er al een stuk beter uit dan de huidige versie. Deze schets zou het eerste b...
Beleggen in auto's? Ik zou het niet doen maar je geld zou de komende jaren zomaar veiliger in een...
Wat nou Fluidic Sculpture designtaal? Vierkante auto's is wat wij willen! Zie hier de Kia Ray...
Eerder vandaag bereikte ons het onverwachte bericht van Kia Nederland dat hun Managing Director, Co...
"Kia dealers 24 maanden garantie? Dan ook de onafhankelijke autobedrijven 24 maanden garanti...
Ik denk dat de hele wereld wel enthousiast was over de GT, Kia's vierpersoons performance-concept...
"Óóóóh, da mag nie!" Aldus Bovag Onafhankelijke Autobedr...