Gisteren werd bekend dat de politie in Noorwegen een snelheidsduivel heeft weten op te sporen via een video op Youtube. De automobilist had een filmpje online gezet waarin hij topsnelheden van 240 kilometer per uur behaalde. Beetje lafjes natuurlijk, afhankelijk van de sneeuwhoogte had dat best wat sneller gemogen.
Enfin, de coureur in spe had met de video, genaamd ‘Driving in Norway’, beelden gemaakt waarop te zien was hoe de snelheidsmeter de 240 bereikt. Daarnaast was er een stem te horen die riep: “Wij halen de 240, we weten dat het kan, dit is fantastisch.“
De politie kon de ‘snelheidsduivel’ digitaal opsporen waarna de jonge Noor alsnog een boete kreeg van duizend euro. YouTube heeft de video inmiddels verwijderd (bron: nu.nl).
Met dank aan iedereen voor de tips!
Dit mag toch helemaal niet in Nederland?? Lijkt me echt de grootste onzin, het moet met een heterdaadje toch? Of dan de flitser natuurlijk.
Dit vind ik echt onzin, met zulke acties vind ik dat politie je on de spot moeten aanhouden… niet later via de internet.
@ franqie: scherp jongen.. lees even goed wat er staat:
“Gisteren werd bekend dat de politie in Noorwegen..”
als je dit aanvecht geef ik je wel een grote kans…. Als je bijvoorbeeld beweert dat je 12 inch (of zo) onder je auto hebt gelegd en daarmee de snelheidsmeter voor de gek houdt….. dan mag justitie aan de hand van de beelden proberen aan te tonen dat het echte km’s zijn. Als je een digitaal bestand hebt, dan lijkt het me moeilijk aan te tonen want het kan versneld zijn……
Denk dat op de video aan de omgeving wel te zien is of je 240km/h rijdt of 100km/h met een tellerafwijking
Trouwens, ff offtopic: wat een kansloze banner van Volkswagen bovenin
Kan er wel om lachen eigenlijk.
Offtopic;
@ Franqie; Vind het wel irritant dat ik niet op het “Autoblog.nl”-unit kan klikken zonder op de VW danwel Volvo site terecht te komen. Maar wellicht is het wennen.
Wat ik niet begrijp is waarom YouTube dat filmpje zou hebben verwijderd?
Heeft iemand dit filmpje misschien nog op een andere site of via een streamstealer op zijn harde schijf gesaved?
Ai, dat wordt oppassen!
Zorgen dat je kenteken niet in beeld komt lijkt me… en met 1000 euro komt die gast volgens mij goed weg. Nemen ze daar je auto niet in beslag???
Lijkt me wel dat you can beat this rap?! Right?!
Tot zover het recht op Privacy. Zo erg is het al geworden.
en wat nou als het niet zijn auto was?
b.v dat ie bij een collega in de auto zat, of een lift kreeg??
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Vrouwen en auto's...
Aimee en vriendin ontsnappen aan boze boeven met pistolen.
Snelle achtervolging van een BMW M5 in Nederland. Blik op de weg
Dat kan alleen maar fout aflopen. Of gaat het eens een keertje goed voor de...
Die gast kan geen kant op en ramt alles wat ie tegenkomt! Grand Theft Auto ...
Sir Smokalot op weg naar kerstborrel
Lekker banken overvallen in je C Coupe en om het af te maken wat babes is s...
Een sicko rijdt langdurig tegen het verkeer in op A58 en veroorzaakt levens...
Ja leuk
Ok, dit ziet er goed uit. Matte Chargers en een Knight XV! Alleen jammer da...
Twee gasten proberen een Porsche Cayenne Turbo bij te houden... Goed, dat betekent dus inhale...
Hoge brandstofprijzen doen rare dingen met mensen. Score van vannacht? Een lichtmast, twee bescha...
Vanmorgen is er na een wilde achtervolging een politiehelikopter ingezet boven Utrecht om twee ve...
Na het enorme succes van planking en cone-ing lijkt er alweer een nieuwe "trend" te ont...
Er staat de Amerikaanse politie iets groots te wachten. De welbekende Crown Victoria, het polit...
Wanneer iemand op de vlucht slaat voor de politie, dan gebeurt dat meestal niet uit baldadigheid ...
In Nederland roepen we wel eens over de politie dat niemand er respect voor heeft en dat we een v...
Ouderen in het verkeer, een hopeloze bron van ergernis. Ze rijden niet door, staan stil op onover...
Wilde achtervolgingen waarbij een helikopter wordt ingezet omdat de politieauto's de boef niet bi...
Is zo hard rijden erg? Nee, niet op de snelweg. Ja, wel in de stad. Wordt je met 125km/u gepakt op ...
Een tekenfilm over auto's. Is dt niet wat kinderachtig? Neen, niet in deze setting. Straatraces...
We zijn even de oude doos met fillempies op zolder in gedoken. En, wat vonden we? Een spectaculai...
Stel je eens voor: je rijdt op een blauwe maandagochtend, eentje zoals vandaag met té veel ...
Een achtervolging van een verdachte liep in Florida iets anders dan de bedoeling was. De vluchtende...