
We hebben nog wat left-overs uit Essen, waaronder deze Golf GTi van Oettinger. De Duitse tuner heeft een uitgreide bodykit gemaakt voor de Golf 5 en in bijzonder de GTI en R32 modellen. Ook kan men volgens Oettinger met de gespecialiseerde “Direct Port Technology” een betere performance aanbieden voor alle turbo motoren.
De bodykit bestaat uit sportvering en velgen in maatje 18 en 19-inch. De dikke voorspoiler valt op maar ook aan de achterkant heeft de Golf een zeer sportief uiterlijk gekregen. De soundtrtack wordt ook aangepakt met een twee- of vierdelig gepolijst uitlaatsysteem.







Mooi gedaan!
vind oettinger meestal wel vet tunen!
strak karretje, mooie kleuren en lekeregrote velgen eronder.
en die dubble uilaten maken hem lekker sprtief q’-'p
zeker netjes mooie boddykit
Ja, ach. leuk
ik hou helemaal niet van tupperware en de side-skirts steken teveel af (hadden vloeiender moeten overlopen in de deur) maar toch is dit strak gestyled.
Ach, voor een Golf wel ok, maar er zijn zoveel Tuners voor de Golf dat het een beetje saai wordt.
inderdaad, als je er ABT velgen onder zou zetten, dan zou het zo de getunende golf van Abt kunnen zijn. kijk naar die motorkap en die (mooi) uitlaten. die komen rechtstrekks van abt.
ziet er niet uit.
erg mooi gedaan ziet er leuk uit zo
Puberaal.
Die velgen passen dus écht niet bij dit model… Maja er is vast meer keuze
Dr. Oetker voelt zich weer 18. Een golf opleuken, hoe kom je erop, zo origineel…
Skirts en velgen zijn veel te vierkant voor de ronde auto.
Goede bodykit, maar er zal beter zijn om iets met de prestaties te doen….
Ik vind m wel wat hebben,, maar k heb alle GTI’s mooi gevonden! van I tot V
Ik vindt dit toch wel de mooiste Golf die er ooit is gemaakt:
http://bugs94140.free.fr/Golf1%20GTI%20R...
@ Autoblog.nl
Leg mij eens uit hoe je er zo’n plaatje inzet..
mooie bodykit. is er nog wat aan de prestaties gedaan?
@pannekoek:
Die is ook vet, vind alleen die kruizen op de koplampen niet mooi…
mooie wagen… alleen idd de velgen vind ik ook niet super..
geblindeerde raampjes hadden ook wel gemogen
de kleuren vind ik echt wel mooi.. past goed dat zwart wit
heftig
Krijg nou wat! Een golf met tupperware, grote velgen en die verlaagd is! Now there´s something you don´t see every day!
@ Pannekoek
je doet met op de plek van “image-url” de url van je plaatje. (als ik het tenminste niet weer fout doe)
Dit staat ook boven het schermpje waar je je message in tikt hier, nl.:
“Je kunt eenvoudige tags en smilies gebruiken.
LOL, hij ziet mijn aanwijzing aan voor een poging tot een plaatje.
Nou ja, het staat dus boven het schermpje waar je dit in tikt. Je ziet wel, en je begrijpt het hopelijk ook wel.
Mooooooie wagen! Oettinger heeft nu echt iets moois neergezet
kunnen ze ook de Seat leon tunnen dan zie ie er dan beter uit.Ik heb het niet zo op de Golf.Doe mij maar zijn neef uit Spanje
Oettinger weer he.. niet te radicaal, gewoon netjes gedaan..
Very OLDSKOOL die grote dikke sticker op de achterruit, een van mijn favoriete tuners voor VW.
Strakke auto. Beetje schreeuwerig gespoten en die stickers mogen er van mij ook allemaal af.
Ik heb hem “live”gezien op de Oettinger stand. Dit beest is getuned tot
+/-300 pk. 0-100 in minder dan 6 sec en een top van 265 km/u. (meen ik me te herinneren)
Yes!!!
Kan er plaatsjes inzetten…
Jaaa.. die Golf I is t helemaal!! compleet met mooie bbs-jes eronder.
strakke bak.
Mogges die is echt heel bruut!
Helaas onbetaalbaar..
beetje turbodiesel lacht je uit en dan ?
Nou Nou dikke wagen je hoeft nix meer aan te doen
Die golf 1 is het helemaal, nu nog een rolkooi erin, plus een 1.8 Turboblok van een TT erin en gassen maar.;) dat is het volste recht voor een golf 1 die de mooiste blijft van alle series:D
is die golf 1 te koop?zo ja ,waar?
zeker niet verkeerd
Inloggen is tijdelijk niet mogelijk
Autoblog visits Oettinger, part 1
Volkswagen Golf 5 GTI W12-650 CONCEPT Body kit Hij bestaat!
600Pk :o
Volkswagen Golf 5 GTI W12-650 CONCEPT Body kit Hij bestaat beste mensen!
Zie je natuurlijk elke dag wel wat leuks, maar kreeg op een regenachtige da...
Ik zag deze bij de autocross in Wadway.
Vandaag is de dag op je eigen auto te laten zien....Hiebij mijn bijdrage......
foto's van de R32 zijn met mobiel gemaakt, dus zijn niet zo scherp, hopelij...
Voor de liefhebber een GTI-wallpaper met de picoodle link die hier beneden...
Omdat er zoveel mensen waren die de achterkant wat vreemd vonden heb ik hem...
VOLKSWAGEN GOLF PLUS 1.6 FSI COMFORTLINE AUTOMAAT.
Koop nu voor slechts 19.950,00
Dat Duitse tuner Oettinger wel raad weet met pk's hebben wij persoonlijk kunnen ervaren toen we op ...
Een paar weken geleden mocht Autoblog op visite in Friederichsdorf (bij Frankfurt). Doel van de t...
De zesde generatie Golf is wederom een gewild object voor tuners. We zagen reeds een MTM Golf GTI...
Wil je wel het vermogen hebben van een Golf R, maar laat je budget dat niet toe? Of heb je liever...
Onlangs reden we de nieuwe Volkswagen Golf GTI, huistuner Abt heeft inmiddels een upgrade voor di...
Gaap. Een Polo met 86 pk en zwarte strepen. En een Golf GTI met zwarte strepen. Joepie. De Po...
Lang hebben we er niet op hoeven wachten: mcchip is de eerste tuner die de VW Golf VI GTI heeft a...
De nieuwe Golf GTI kennen we inmiddels. Het productiemodel is nog niet gepresenteerd, zelfs de co...
De nieuwe Golf VI is nog maar net onthuld, maar toch circuleren de eerste geruchten voor de nieuw...
De Volkswagen Golf V draait al mee sinds 2004 en ondertussen wordt druk gewerkt aan de 6e generat...
De Golf R32 is een leuk beestje, de standaard versie haalt 250 pk uit de 3.2 V6. Dit was voor Abt...
De tamelijk onbekende Duitse tuner HGP heeft een Golfje geprepareerd met onder de motorkap een 3,...
De Leon Cupra en de Golf GTI zijn niet de langzaamste auto's op de weg, maar de tuner O.CT heeft ...
Tunert H&R heeft de Golf GTI een kleine makeover gegeven. De motor is opgekietelt naar 250 pk...
Ok, de VW R GTI concept doet het met 400pk, maar dit tuningsetje van Sportech lijkt ook de moeite w...
We zagen al eens de Beetle RSI van HPA, met onder de kap een 3,2 liter V6 biturbo a 427 pk. Deze ...
De Volkswagen Golf GTI bestaat alweer 30 jaar en dat moet natuurlijk gevierd worden en wel met een ...
Tuner Abt is weer bezig geweest! De Volkswagen Golf GTI was al een keertje bij Abt langs geweest en...
De nieuwe Volkswagen Golf GTI is weer een échte GTI. Tuner Abt Sportsline geeft de GTI nog n...
De nieuwe Volkswagen GTI is van huis uit al niet kinderachtig, want met 200 pk zul je niet snel mog...
B&B Automobiltechnik kennen we als tuner van vooral Audi's en Volkswagens. Ditmaal hebben ze ...
Tuner RevoZport uit Hong Kong heeft de Volkswagen Golf VI GTI een grote beurt gegeven en doopte '...
Volkswagen heeft (naar eigen zeggen) weer eens een primeurtje te pakken! Ze zijn namelijk de eers...
Wimmer RS verwent de Volkswagen Golf VI GTI met bijna 400 pk! Liefst 386 pk om precies te zijn......
Vind je het neusje van je Volkswagen Golf een beetje saai en doorsnee? Wellicht moet je dan eens ...