
Twee woorden: ASMA Video. So get the popcorn ready…
Via onze vrienden van eMercedesbenz.com werden we getipt over twee video’s van de Mercedes S-Klasse Eagle I en de Mercedes M-Klasse Gladiator II. De filmpjes zijn wat chaotisch, wat het vetrouwen in ASMA geen goed doet…
OERLELIJK sorry voor die vieze woorden maar tis gewoon zo guys
ziet em gaan,idd nogal chaotisch..@ carfreak:rijd gij soms me een vuilniskar ofzo?? want als ge dit niet mooi vindt dan edde nen totaal andere smaak lolz
hehe lekker geluid hoor
maar 2e filmpje is onzin want precies t zelfde zit ook in de 1e
echt gewoon te gek voor woorden hoe ze er uit zien! Maar toch is het wel erg stoer! En dat geluid van die ML!
Die voorkant heeft iets van die auto uit de film League Of Extraordinar Gentlemen ofzo echt WALGELIJK , die achterkant is ok maar die voorkant
En pieter komme gij dan uit belgie?
Wat chaotisch?? Zeg maar rustig chaotisch en dat is dan nog zacht uitgedrukt, maar iedere ideoot maakt nog betere filmpjes met windows movie maker, alleen kan astma geen betere programma’s betalen? En voor de rest is die voorbumper echt te LELIJK maar voor de rest is er ook nie veel goeds aan die ”auto’s” te zien.
het heet niet voor niets asma…Je krijgt het er benauwd van om zo een auto mishandeld te zien(oke..eigenlijk schrijf je astma…)
Dat geluid van die ML, moet nageven dat dat prachtig is. Beetje jammer van die voorkant, de reactie laat zich het best vertalen als:
*Hjulg Hjulg Hjulg Hjulg, help, amper lucht, ASTMA*
Nou, we weten dat ze geen verstand hebben van optisch tunen van auto´s. Wees niet getreurd ik zie een grote toekomst in het editen-wereldje voor hun.
Die ML klinkt wel héél erg gaaf moet ik zeggen. Zou het nou nep zijn?
gewoon vette shit vooral die ml ,ziet er bruut en vet uit,ik vind de sklasse ook bruut ziet er stoer uit ,hate or love it ,je mag hem bij mij voor de deur zetten ,en de sleutel in de brieven bus doen.
autos hebbe vette sound maar montage trekt op ni veel
LUKE…. I Am your father..
ow wacht die verschrikkelijke creaties rijden ook nog
hohohoho wat een geniaal banaal en smerig apparaat die S! Daarmee jekker je als de koning van het paupervolk door amsterdam op zaterdagavond _O_
De wielen van die ML zijn echt extreem dik _O_
Ik vind die S anders ook best een mooi geluidje maken!
maar inderdaad, van de filmpjes word ik een beetje onrustig…doet me denken aan de filmpjes die ik maak met mn digitale camera, en dat is in dit geval geen compliment voor de heren van ASMA.
Nee, sorry hoor, hier ga ik niet naar kijken. Met zo’n openingsfoto met die verschikkelijke grille probeer je gewoon om mensen niet te laten kijken. Nou, dat is dus gelukt.
vooral saaaaaaaaaaaaaaaaaai
Handig voor de wintersport, zo’n sneeuwschuiver voorop!
Wat ik me soms af vraag bij dit soort tuning is of deze bedrijven uberhaupt een designchef in dienst hebben. Dat je zoiets op papier krabbelt nadat je de laatste slok cognac naar binnen hebt gegoten kan ik me nog voorstellen, maar dat er niemand is die de beste man even op zijn schouder tikt om hem subtiel duidelijk te maken dat dit óf zijn laatste slok cognac was, of zijn laatste tekening.
Groeten Tim
Ahh damnnn, zelfs Stevie Wonder zou deze modellen lelijk vinden en er niet in “gezien” willen worden
check die fucking grill van die S-klasse:| *Braak*
LELIJK, en geluid is ook ni vet
Hoe haalt iemand het in ze hoofd om zo een auto te kopen??
zo verpest je de status van die auto’s!
En je maakt jezelf compleet belachelijk….
de auto’s zijn lelijk, en het geluid is super gaar! als die ML wegtrekt in de bocht lijkt het wel een dikke gozer die er een scheet uit perst, en die S klinkt ook voor geen meter…, sorry, maar dit is echt 1 grote mislukking… dan heb ik het nog niet eens gehad over de filmtechnieken en montage.. bij shots van de auto hebben ze niet eens gecentreerd! echt heel slecht gedaan…
ik heb het trouwens niet over de mercedessen zelf, maar over wat asma er mee heeft gedaan.
ASMA: A-Symmetrical Mud Arts
ik vind het persoonlijk wel anders dan normaal.dus vind ik het wel bruut ontwerp ,kijk mensen kijken vooral naar die grill maar dat is het probleem niet want je hebt hem ook in verschillende modellen ,dus ik vind het geslaagd model ,smaken verschillen ,maar ik zou er zeker in gezien willen worden .
Z’n naam heeft ie ook niet gestolen!
ik vraag me toch af hoe zo’n tuner blijft bestaan. beetje persoon gaat toch naar Brabus of Carlsson.
pretty nice sound, but oh my god, what an ugly car
dit is een voorbeeld van hoe “pimp” ik mijn mooie kar tot een misbaksel
Waarom toch zo’n grille :S En filmen kunnen ze idd ook al niet…
Is dat niet As(ociale) MA(nufactur)? Wat een Sjonny-bak! @Iedereen: we zijn het er dus wel over eens dat deze Mercs aardig vern…t zijn door die Asma-jongens. Weet wel: hoe meer kampers hierin rondrijden, des te meer is jouw auto een bewijs van goede smaak. Fijne nacht allemaal!
Verschrikkelijk fout inderdaad, maar wat een mooi geluid komt er uit die ML, ik wil net als Dos weten of dit nou het echte of gemod geluid is..?
lelijk..
Wat een amateuristich filmpje, alle geluk klinken de autos beter dan het filmpje is gemonteerd
Ligt het aan mij of word er bij de drive by’s flink doorgespoeld.
moest die omgetoverde S-klasse zwart zijn dan zou die op fart vaders , sorry dart vaders smoeltje lijken…
waar komen deze gasten vandaan? dit moet oost-europese wansmaak zijn.
en volgens mij hebben deze gasten zoveel lijm gesnoven dat ze niet doorhebben dat de halft van de scenes 2 keer in het filmpje zit. en volgens mij hebben deze gasten zoveel lijm gesnoven dat ze niet doorhebben dat de halft van de scenes 2 keer in het filmpje zit.
ehhh.
Ze hebben nog een andere versie van de S met een redelijk normale voorkant ..
http://www.gepimped.nl/tekoop90.htm
En is te koop …
Anyone?
@ MIC,
Ik weet nou niet echt of gepimped.nl zo betrouwbaar is
.
‘t lijkt me dat je hierin allen kunt rijden als je producent bent van goedkope pornofilms
Waarvoor moeten we nog een keer worden gekweld door dit omgekeerde heras-hek :S? de S en ML zijn best mooi geworden, maar die voorkant lijkt dus echt niet op een Eagle, meer op een zeekoe ofzo allemachtig.
@Tomrs6
Weet ik , ze hebben zelf ook een website, ik vond m daar wel hetzelfde uitzien
Blijkbaar vonden ze die Eagle1 niet goed en hebben ze deze van hierboven verzonnen (Eagle2) , of misschien is het een opbouw op de Sjonnie-schaal en komt er noch een Eagle 3 , ben wel benieuwd hoe die eruit zal zien
Hahahaha …
Mijn god wat een circus wagen! een hoop plastic en veel geluid… wel snel! maar stijl? nope…
Er bestaat dus echt van die rijdende rommel… ik sta met m’n bek vol tanden.
En nog een reactie want ik kan er niet over uit. Wat een ongelofelijk lelijk schijt-front hebben die auto’s.
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Er zijn dus daadwerkelijk exemplaren van gemaakt... Te koop op www.autotrad...
Ubervette Mercedes :D in Londen
De ASMA CLS Shark II van Reggie Bush staat te koop. Nu hoor ik je vragen: w...
custom exhaust!
Mooi vind ik het niet
360 graden view
gespot
Is het vliegtuig? Is het een vogel? Nee, het is (of lijkt op) een MB CLS AS...
We're gonna have fun today!
Sacha geniet van de SLR McLaren, nu alleen die hypotheek nog even zien te r...
MERCEDES-BENZ E-KLASSE E 220 CDI Avantgarde Automaat.
Koop nu voor slechts 47.950,00
ASMA (bekend van CL65's & SLR's) vouwt graag oerlelijke bodykits om dergelijke auto's. Maar n...
Wanstaltiger dan dit wordt het voorlopig niet... ASMA, de Duitse tuner die zich graag te bui...
ASMA Baby! ASMA staat garant voor een stukje Duitse bescheidenheid. Ditmaal hebben ze een cre...
ASMA heeft de twijfelachtige eer om meer angstzwetende nachtmerries bij kleine kinderen veroorzaa...
Na die SL-klasse van ASMA vroeg ik me af hoeveel van dat soort creaties er rondrijden. Toevallig ...
Het is ruim een jaar geleden dat we iets hebben vernomen van onze favoriete Merc-tuner: ASMA Desi...
Nou ben ik al niet echt een fan van tuning in het algemeen, maar de creaties waar Amerikanen soms...
De welbekende ASMA CLS Shark II heeft een facelift gekregen. En een hele subtiele mogen we wel st...
Het schijnt dat er daadwerkelijk afnemers zijn van de onmiskenbare Mercedes CLS van tuner ASMA. D...
Nieuws van ASMA! Duitslands meest extreme Mercedes-pimpert heeft serieus werk gemaakt van de laat...
ASMA heeft een afbeelding van de "CL Eagle I" naar buiten gebracht. De toevoeging "...
Nieuws van ASMA is altijd reden voor een vermelding op autoblog. Deze keer is het de Eagle I, op ...
Onze vrienden van Asma hebben weer iets nieuws. Ditmaal is de nieuwe ML de sjaak. Zoals je kunt zie...
We kennen de Mercedes CLS Shark van ASMA, de duitsers hebben echter speciaal voor de autoshow in ...
Asma heeft na de CLS Shark nu ook een preview van de nieuwe S-Klasse (2007) die ze een "opwaar...
Het Duitse Asma Design heeft een kit voor de Mercedes CLS 350. Ben je op zoek naar een enorme porno...
Gespot in Barendrecht: de gefacelifte Mercedes-Benz S-Klasse S63 met een bijzondere tint: mat(lic...
Een Mercedes CL van Wald met Kahn velgen eronder, dat is smaakvol te noemen! Vorig jaar hadde...
We waren van plan de bedrijfs-SLR in te ruilen op een fraaie SLS maar daar wachten we nog even me...
Alle informatie was er al, maar de geile hi-res techno foto's zijn nieuw. Nog even resumerend...
ELKE auto is mooi in het felrood? Of hebben we wellicht een nieuwe trendkleur te pakken? De l...
Ook Genève is overspoeld met groen. Zelfs Ferrari kan de dans niet meer ontspringen en bou...
Het feit dat de Mercedes F800 Style in Genève op een laminaatvloer staat, dat is natuurlij...
Weten we het nog? Een E-Klasse Coupe met 800 pk, 1.420 Nm (gelimiteerd op 1.100 Nm), 370+ km/u, 0...
We hadden eerder al gezien dat dit iets bijzonders zou worden. Mocht jij er nog niet helemaal uit...