Zo net na de kerst als we allemaal wat slaperig zijn van alle eten en familiebezoek is het wel eens lekker om de ramen open te gooien en een fris windje door het huis te laten blazen… Of je zet de speakers van je computer knetterhard en start één van de volgende video’s. Ook op het werk, gewoon de speakers voluit, het jaar is toch bijna voorbij.
WAKKER WORDEN!!!
Deze kennen we allemaal al… ff door de straat janken:
De promovideo:
En nog één van Pagani zelf:
Tiff van Fifth Gear:
Knallen op de Nurburgring:
Stukkie toeren met open dak
In de auto op het circuit:
De Hamster met de roadster:
De Hamster over de Zonda F:
Beurspresentatie:
lekker hoor
Anders gooi je ff je pagani van ruim 7 ton 180 graden om in een smalle straat!;)
Ik heb de Pagani nooit écht mooi gevonden. De motor aan de andere kant klinkt wel héél erg lekker. En het interieur ziet er ook héél strak uit.
kan pagani niet zelf een motor maken? een lekkere 8 liter ofzo?
Ja, dat eerste filmpje kennen we… maar wat een fantastisch geluid!!! Gaat echt door merg en been… wat heerlijk!
in carbon zonder lak erop is het toch wel erg gaaf. Een serieus racemonster
ff klikken http://www.supercarfrance.com/ZondaShow2006/06.jpg
vooral die eerste video is gruwelijk vet,hoor die bak janken man gewoon bruut dat is echt vet emotie .
oooooow damnnn wat een geluid
heerlijke auto! maar wel iets waarvan de meeste mensen alleen maar van kunnen dromen.
oh wat houd ik van dit soort posts ![]()
heerlijk… dat geluid, de looks, de prijs.. Alles is extravagant aan deze bak!
Tja, het zal wel aan mij liggen, maar ik vind de Zonda echt lelijk. Zal wel door het dak komen. De rest kan er wel mee door, al vind ik de spoiler en de achterkant ook geen feest. Maar kwa techniek zeker een leuke auto.
Hoe zit dat eigenlijk met die 7.3 V12 van Mercedes? Volgens mij gebruikt MB hem zelf niet eens meer of wel?
Achterkant breekt snel uit
Dat is echt een natte droom op wielen zeg.
Wat een prachtige auto! Hier kan ik echt van genieten!!!!!!!
Met recht een SUPERCAR !!
Echt mooi vind ik hem niet eens, maar ik zou haar alleen al willen hebben om haar orgastische geluid….
Echt TE vet dat geluid, ja TE vet heb nu me speakers opgeblazen
maar het is het echt zeker waard, als ik het geld voor een supercar zou hebben zou ik een zonda F (roadster) kopen.
Het blijft toch een absoluut MAF ding. Echt gek gewoon.
bruut motortje van mercedes
Supermooie, originele vormgeving. Schitterend interieur. Fenomenaal geluid. En volgens de kenners ook nog eens goed afgewerkt en opwindend om mee te rijden. Was mijn voornaam maar sjeik. Een F roadster zou erg mooi in mijn denkbeeldige privë museum staan.
@Kevski Style:
De motor is door MB 1x gebruikt in een sl amg, maar die zijn er uniek. VOor de rest hadden ze niet echt een auto die zo’n monster van een blok kon verdragen.
Het filmpje door de straten is ook heel populair bij mijn buren zo langzamerhand:D.
mooie boot die wally 118, geef mij maar die boot !!!
Heerlijke auto, schitterend design ook, mooi geluid uit een van de mooiste auto’s die ik ooit gezien heb
OMFG _O_ AMEN
De zonda F is DE ultieme supersportwagen, trapt de Mc Laren F1 naar de 2e plaats en is zoveel mooier en gaver dan een enzo of een mc 12, laat staan een konigsegg of Veyron dat dit waarschijnlijk de meest ultieme auto is die tot nu toe ooit is bedacht..
Dat 1e filmpje en filmpje van hamster met de F zijn echt te geniaal _O_
Als er rond het jaar 2106 toevallig nog 2 exemplaren bewaard zijn gebleven uit ‘de good old days’ en ze mogen ff een rondje janken tijdens Goodwood of een ander klassiekerfestijn dan horen en zien onze achterkleinkinders gelijk dat dit DE ultieme auto was van ons tijdperk. Dit is nu al een onsterfelijke klassieker..
jaaa die zonda f heeft een lekker geluid vind ik!!! favo blijft carrera gt maaaarrrr zonda f heeft een goede plek in de pers. ranglijst!!
@Steven: juist, de SL73 amg…maar dat is niet de enige geweest.Volgens ik ooit gelezen heb, moet er nog een beperkte serie van de CL zijn uitgebracht met deze motor.Ik dacht dat deze op speciaal verzoek te bestellen was bij AMG en volgens ik denk zijn er maar een 3-tal van uitgebracht.
Oh ja juist, ben nog een belangrijke wagen vergeten.De CLK GTR AMG die in 1999(?) is uitgebracht, en welke ooit nog de duurste wagen ter wereld is geweest, is ook voorzien van de 7.3 liter V12.Deze is maar 25X gebouwd en kostte in het jaar ’99 ongeveer 1.6 miljoen EUR.
Ter herinnering :http://www.autoblog.nl/archive/2006/06/16/mercedes-aangeklaagt-wegens-defecte-clk-gtr
Heb even wat opzoekwerk verricht en ik heb een aantal zaken door elkaar gegooid.
De wagen die gebouwd is als straatversie, is voorzien van een 6.8 liter V12 en is 25 X gebouwd.
Degene die voorzien is van de 7.3 liter V12, is een aangepaste versie van voorgaande.Deze versie is slechts 5 X gebouwd en is gekend als de CLK GTR AMG SuperSport.Deze is-in tegenstelling tot de gewone straatversie-niet in zilvergrijs gespoten, maar in een 2 kleurencombinatie rood/zwart.
De Sultan van Brunei heeft een hele garage vol met Benzen waar die 7.3 liter in ligt ![]()
Neemt niet weg dat ie hierin beter tot zijn recht komt..
Ow heerlijk dat geluid!!! Krijg er gewoon kippenvel van! Kan dat eerste filmpje de hele dag door kijken en elke keer weer de rillingen over je rug…! HEERLIJK gewoon! I Love This Car!!!:D
Kent iemand het eerste liedje uit de franse rijtest? Vlak na dat geile gebrul van die zonda
Welk liedje bedoel je?Die basmuziek, of dat met die vrouwenstem?Dat met die vrouwenstem is Christina Aguilera met beautiful.
kippevel gewoon van die zonda F ! ZALIG geluid ! beter dan dit wordt het niet denk ik.
de basmuziek
Heerlijk, hij zit ook erg relaxt moet ik zeggen. Ik heb jammergenoeg niet met meneer Pagani kunnen spreken, hij was net zelf even aan het rondspeuren op beurs.
Deze supersportwagen is de allermooiste , met het allervetste
geluid dat ik ooit? nau ooit,( gelijk aan de ferrari uit de film le mans
die heeft ook dat jankende geluid wat gewoon waanzinnig is.)
Maar pagani is de sportauto van nu!!!! 10+
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Dikke haardroger!
De Zonda R mag voor het eerst buiten spelen. Lekker toch?
Onderweg naar Le Mans voor de 24 Heurs du Mans. De Zonda PS werd bestuurd d...
BladeRun presents: Pagani Zonda C-12 S vs. Phantom 23XL. Who will win? Join...
Die man heeft een grote garage nodig !
Compilatiefilmpje van de auto's die ik afgelopen zomer heb gespot ...
Is al een ouder filmpje, maar blijft een fijn onderbuik gevoel geven... jep...
Verstuurd via http://mobypicture.com/wn7sln
De agent en het boefje doen een chicken run.
BMW M5 Engine Sound Ferrari 599 GTB Fiorano Engine Sound Ford GT Twin Tur...
In automerkjaren is Pagani nog maar een piepjong merk dat in 1999 voor het eerst een bolide to...
Jongens, hou eens op met dat gecrash van haast onbetaalbare en zeldzame superbolides. Dit trek...
Een stukje uit het 'dagboek' van Harry. Harry "ik heb lekker een Pagani Zonda C12S 7.3 en ji...
Mijn god wat is het een geil apparaat. Volledig carbon, deels zwart, deels paars, 680 Cinque-p...
Donker, weinig verkeer en veel tunnels. De perfecte avond om met je Pagani Zonda Cinque een paar ...
Dat is lekker: rijd je over de Nederlands-Belgische snelweg, komt er ineens een rode Zonda in je ...
Een Zonda voor de straat, met R-power (750pk!). De laatste. Hij zou paars worden maar toen kregen...
Laatst zagen we 'm nog bij Pagani's werkplaats staan, nu mag deze Zonda R de vuurdoop ondergaa...
"Oh, uw auto kost minder dan 1 miljoen? Parkeer hem dan even achteraan graag." Het ...
Terwijl de aandacht vandaag vooral uitging naar een paar heuveltjes in Frankrijk, kwam een Auto...
Dat brengt ons meteen bij de Vraag van de Dag: wat zou jij overhebben voor een omgebouwde Zond...
De kans dat je, normaal gesproken, zowel een Pagani als een Koenigsegg op 1 dag tegenkomt is vrij...
Eergisteren kwam hier een bericht voorbij over de grootste en meest exclusieve supercar meeting...
Een Pagani Zonda R, Bugatti Veyron SuperSport, Tramontana, Gumpert, Aston Martin One-77 en Koenig...
Gut, het is lekker zonnig weer vandaag. Ik neem de Pagani Zonda Monza maar eens mee denk ik. Of z...
In Brazilië is het goed toeven als je bovenmodaal verdient. Supercars kosten er een flinke s...
Een Bugatti Veyron van Lego met werkende elektro-spoiler en zeventraps versnellingsbakje is we...
Nog even over die onwaarschijnlijke Zonda-crash van laatst. Het akkefietje waarbij de bestuurd...
Verkeersveiligheid vergroten met snelheidsbeperkingen? Echt niet! Dodelijke ongelukken voorkom je...
De Qatarees die een van de laatste Pagani Zonda's kocht wil er weer vanaf. Iets meer dan een half...
Het piepjonge automerk van de flamboyante Rus Nikolai Fomenko timmert nog steeds flink aan de w...
Het regent de laatste tijd eenmalige Pagani's. Na de Tricolore, Zonda Uno, Zonda HH, Zonda 750 ...
De gamerts onder jullie kunnen je lol op deze dagen: niet alleen ligt over vijf dagen dan ein-de-...
We hadden de Zonda Uno & Zonda HH al en onlangs werd er wéér een one-of o...
In aanloop naar de onthulling van de racegame Need For Speed: Hot Pursuit (18 november in Nede...