Laat ik vooropstellen dat wanneer je dronken achter het stuur kruipt, je fout bezig bent; daarover geen discussie. Een beschonken Duitse bestuurder was nog wel zo sociaal om te kijken of hij hulp kon bieden bij een auto die met pech langs de weg stond.
Echter, wanneer de 37-jarige anti-bob niet zoveel had gedronken, had hij wellicht gezien dat bij de auto die langs de weg stond geen sprake was van een pechgevalletje, maar dat de auto door de politie voor controle aan de kant was gezet. Toen de man zijn hulp aanbood, merkte de politie op dat de man gedronken had, rekende hem in en gaf hem een rijontzegging. Tot zover je goede bedoelingen… (via: reuters.com)
Die Duitsers hebben dus echt geen gevoel voor humor eh… Ik kan het weten want ik heb er gewoond.
ghehe mooi Duits voorbeelde van stank voor d(r)ank!
hahaa schitterend
Echter, wanneer de 37-jarige anti-bob niet had zoveel gedronken.
??? vogens mij veel gedronken
[quote]vogens mij veel gedronken[/quote]
niet zoveel had gedronken.
@Mc Seresi: Haha… Dat was dus een experimentje om te kijken hoe voorspelbaar reacties soms kunnen zijn. Het heeft precies 5 minuten geduurd.
@Bimmer, geldt ook voor jou…
Flauw van me, maar evengoed bedankt!
zuur…
Dat heeft Stefan inderdaad mooi gezegd: stank voor d(r)ank. Maar het is ook super stom om dronken achter het stuur te kruipen, dus het is maar goed dat dit gebeurd is.
Nou, en daar sta je dan met je goed gedrag!
Ach ja, liever dat hij zo´n fout maakt dan dat ie iemand aanrijdt.
Zo (on)betrouwbaar als een duitsche herder.
tja..Drank en Auto rijden gaan niet samen, maar wel lullig voor hem.
hahaaha wat enn lul
“Anti-bob” heet tegenwoordig Danny (Blind).
Als je gaat stappen heb je dus een BOB en een DANNY ![]()
(Overigens geheel terecht dit. Eén van de weinige dingen waar ik heel principieel in ben. Don’t drink and drive !)
SCHITTEREND!
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Iedereen hier staat vast en zeker dikwels hard op de remmen voor een flitsp...
Wanneer introduceren ze dit in Nederland?
Bizar! Zie hoe die gasten een S4 wegslepen...
Fryse plysje gaat achter 'm aan.
Vrouwen en auto's...
Zou het hem lukken? Deze 70-jarige opa waagt in elk geval een poging.
Je mag niet eens harder dan 230 op de Nederlandse snelweg!
Beelden uit de Franse film Trafic (1971, Jacques Tati) van een hilarische s...
Audi achtervolging in Amerikaanse stijl in België
deze hardwerkende hebben veel lol op hun werk
Zo nu en dan sla je een aardige slag als wetshandhaver. In Rotterdam zelfs twee keer in korte tij...
Een Belgisch heerschap uit Zele, die zat zich ooit heel erg te vervele. Hij zocht een rotonde op,...
Maar hij kon planken als de beste. Voorbeeldfunctie, schmoorbeeldfunctie. Een agent uit het v...
Dat we vorig jaar minder boetes voor onze kiezen zouden krijgen dan in 2010, dat was wel duidelij...
En dit was nog geen onopvallende politiewagen, maar een model dat door Volkswagen voor twee dagen...
Altijd even een schrikmomentje bij dit soort cijfers. Dagelijks werden er in 2011 gemiddeld 32...
Hoe breder de wegen, des te minder kans dat flitsteams snelheidsovertreders te pakken krijgen ...
Kon er ook nog wel bij. De benzinestelende klootzak die in oktober na een achtervolging een onsch...
In 2011 moesten ruim 1500 weggebruikers naar een verplichte gedragscursus, dat zijn er ruim 200 m...
Ben jij toevallig een man van middelbare leeftijd heb je een grijze Mercedes en woon je ook nog i...
Hou vanaf morgen vrouwen & kinderen weer binnen! En kijk zelf ook een beetje uit als je g...
Voorbeeldfunctie in het kwadraat, maar toch beneveld achter het stuur plaatsnemen. Jan Hoogstrate...
Vijf jaar lang keihard afgetrapt door de politie. Ruim 250k km verder laten zij de auto eindelijk...
Of zou oom Agent alleen even een praatje komen maken en de man complimenteren met zijn 580 pk ste...