Na de Phaeton is dit is VW’s nieuwste dikke slee, en een aardige toevoeging aan de collectie, al zeg ik zelf. Kan je het design een beetje raden? Zo nee, dan lichten we nog een tipje van de sluier op: met deze slee zorg je ervoor dat je kleine niet alleen als eerste beneden is, maar ook meteen het coolste kind van de sneeuwheuvel is.
In navolging van Ferrari, heeft nu ook VW haar eigen kinderslee.
De specs: Nylon runners voor minder weerstand, een draaibare ski aan de voorkant en een setje metalen remmen op de achterkant voor als die boom iets te snel dichtbij komt.
Dit kost je een royale 100 euro, maar dan heb je ook iets meer dan een simpel houten sleetje. De vraag is alleen of het met het huidige weer veel zin heeft om in Nederland zoiets te bestellen (via auto express).

Waar kan ik een proefrit aanvragen?
Hoeveel Paarden zou deze GTI wel hebben?
Wanneer komt de R32 versie dan?
Let op de GTI grille, dat is vragen om een versie met subwoofers natuurlijk
Ik mis alleen de spoilers voor meer neerwaartse druk…
Met wat moet papa dan de berg af?
specs???
er is vandaag toch een laagje sneeuw gevallen hier, een suikerlaagje kun je ‘t nog niet noemen, maar toch.. ik bestel ‘m meteen!
heeft hij ook stoelverwarming?? anders krijg ik koude bille:$:$:P:P:P
ik vind het wel tof gemaakt:P
porsche slee is gaver
Idd Porsche heeft ook een slee. Die ziet er veel ’stoerder’ uit.
Is deze GTI een 4×4 of is die alleen voorwielaangedreven?
En waar is deze te bestellen ?
En waar is dit goed voor? Voor de winst zullen ze het niet doen, en alleen VW-freaks zullen dit kopen… Publiciteit zeker?
Leuk! Grappig bedacht, maar idd Citrofiel ik denk ook voor de publiciteit!
zouden ze niet beter een BBQ maken voor de freaks,
de rooster hebben ze toch al, staat op elk VW en Audi model
Verlagingssetje en stoere sportvelgen kunt u bij mij bestellen.
Dit is gedaan zodat zoonlief net zo’n mooie GTI kan hebben als pa.
Ik vind de Kever variant overigens leuker (zie website VW).
Tip voor VW: maak ook eens wat trapauto’s.
mooier dan die van ferrari
Nu tijdens de saloncondities is ie leverbaar met gratis digitale Airco
weeral zo een dom ontwerp van VW
wat is zijn 0-100 tijd en top snelheid?
Ik wil hem wel met wortelnotenhout en lerenzitting.(Misschien een navigatie systeempje?)
haha, leuke slee, let ook vooral op die kilometerteller onder het stuur
Zucht, het coolste kind heeft natuurlijk die Ferrari….
en de coolste vader (ik) natuurlijk ferrari ski’s
de prosche en de ferrarislee zij ook heel veel duurder en de prosche heeft niet eens een stuurtje,,,,,,,,,
mijn zoon heeft een bmw sauber slee die is veel sneller en mooier
TDI is the best!
@ nope
De ferrari-slee kost 75 euro. Volgens mij het enigste vervoermiddel in de ferrari-stal dat goedkoper is dan welke VW dan ook
Mijn eerste gok van het kleine plaatje was eigenlijk een stofzuiger… T zal mijn vrouwelijke kant zijn ofzo
@m5: hoe weet je dat ie sneller is?
@ jellert
lol, ik d8 juist aan een uiteinde van een scheermesje…..
Wat voor Volkswagen is dit?
Eindelijk eens een originele?
Wat voor Volkswagen is dit?
Eentje met de beste wegligging tot nu toe ?!
@ autoblogger ooh ik zeg maar wat ik moet toch eens uit zien te vogelen hoe ik die smiley’s bij mijn bericht kan zetten
ferrari heeft er ook zo een
@ JINX de ferrari slee is maar op 1 plek te koop in nederland en daar is ie uitverkocht dus toch maar een vw
hadden ze er ook maareen voor volwassenen…………:)
Volkswagen Sleever.
Een dommer cadeau kan je je kind op dit moment niet geven…….. We breken in NL op dit moment alleen maar warmte records en dan kom jij met kerst met zo’n ding aanzetten. Je zoon zal je dit nooit meer vergeven van zijn hele leven niet!!!!
Volgens mij heeft er iemand hier zo een slee voor Kerst gehad……….
hehe
@Junior (BMW Liefhebber)
er zijn ook mensen die op wintersport gaan………
echt heel vet voor de kleintjessss
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Tijd voor een grote beurt?
Een witte GTI met zwarte velgen, mjammie!
Autoblog wordt steeds saaier. Of valt dat wel mee?
Autoblog rijdt de nieuwste platte Golf.
Fryse plysje gaat achter 'm aan.
Ruben doet een rijtest met de verlengde 4.2 Phaeton
Autoblog in de nieuwste hete leasert.
Autoblog rijtest van de Golf R32
Een Audi R8 krijgt billenkoek van Audi A3 en Golf GTI
Autoblog visits Oettinger, part 1
VOLKSWAGEN PASSAT 1.9 TDI 77kW Comfortline Climatronic ESP 1ste Eige.
Koop nu voor slechts 24.400,00
Volkswagen Jetta 1.9 TDI 77KW COMFORTLINE DRF.
Koop nu voor slechts 24.395,00
Volkswagen Jetta 1.4 TSI 90kW Comfortline.
Koop nu voor slechts 24.390,00
Winnaars tanken diesel. Bij deze auto zou ik meteen het roetfilter eruit slopen, want roeten ...
Er kwamen vandaag zoals beloofd tal van verschillende top-5 lijstjes voorbij en dit is de laatste. ...
Als je een aardig bedragje te besteden hebt om lekker hard mee te gaan, dan zijn er aardig wat ...
Gisteravond is de nieuwe Quote 500 gepresenteerd, maar welke personen zijn rijk geworden dankzij de...
Sinister, mat, gevaarlijk, donker, Duits, zwart, iets teveel stickers. Dat zijn zomaar een aantal...
Daaaaaag Insight. Mensen die echt goedkoop willen rijden, kloppen vanaf volgend jaar aan bij de V...
Na een werkzaam leven van maar liefst 35 jaar stuurt Volkswagen de eerste generatie Golf eindelij...
Volkswagen zit momenteel in een fase dat de grille van de modellen lekker smal moet zijn. Dat gee...
Volkswagen heeft voor de Amerikanen een nieuwe mid-size sedan in petto. Om alvast een beetje een ...
Of heeft die grote brute VW Touareg wraak genomen op de hippie auto's? Wat de aanleiding was v...
Ter promotie van de nieuwe Golf GTI heeft Volkswagen een spelletje laten ontwikkelen voor de iPho...
Bijna 20% van Nederland rijdt in een... Volkswagen! Ja mensen, in de eerste negen maanden van d...
Voortaan kijken we met hele andere ogen naar linksplakkende busjes. De 800 pk en 900 nm sterk...
Wil je wel het vermogen hebben van een Golf R, maar laat je budget dat niet toe? Of heb je liever...
Een Volkswagen Transporter is cool, en als je de goeie kiest rijdt die menig 'premium'-apparaat v...
In Nederland gaat de Volkswagen Scirocco R een nette 43.690,- euro kosten, dat is exact dezelfde ...
Maar alleen als de kosten laag zijn! Tja, dat wordt een lastig verhaal. De Formule1 staat toc...
Downsizing is de trend, en wat geeft dat nou mooier weer dan een muesli-motor in een Golf. Het Go...
Robbie schreef vorige week over de slapeloze nachten die Volkswagen designbaas Walter de'Silva he...
In week 13, 17 en 22 - een hele tijd geleden! - was al te zien dat een gelimiteerde oplage weli...
Sportief rijden met 20% bijtelling? Dankzij de Nederlandse regelgeving, een start-/stopsysteem, e...
We wisten al dat de Golf VI BlueMotion heel zuinig was, maar nu weten we ook hoeveel euro's we er...
Volkswagen heeft zojuist bekend gemaakt wat een Golf R moet gaan kosten en dat is iets minder dan...
Het is nog niet officieel door Ferrari bevestigd, maar als de tamtam klopt dan wordt chief designer...
Beiden zijn het auto's voor bouwvakkers, maar met welke kan je het beste de linkerbaan terroriser...