
Verlegen mensen raad ik altijd de Escalade aan. Heerlijk anoniem door het verkeer cruisen en genieten van vele tonnen staal die worden voortgestuwd door een dikke V8. Er zijn slechtere dingen te verzinnen om te gaan doen op de zondagmiddag.
Het wordt natuurlijk anders als je wel graag wil opvallen, bijvoorbeeld omdat je naar de Academy Awards Ceremony wilt gaan. Gelukkig is Geiger Car niet de beroerdste om de Cadillac Escalade van wat accessoires te voorzien. Nog net smaakvol en niet te opvallend zijn de 24″ lichtmetalen wielen die getooid zijn met Pirelli Scorpion banden in de bescheiden maat 305/35 ZR 24. Bij wat kleinere velgen raadt het Autoblog design team altijd een verlaging van de carosserie aan en ook hier is dat met smaak gedaan. De Geiger Escalade is 100 mm dichterbij het asfalt gelegd.
De Escalade zal worden ingezet door de Duitse TV zender ProSieben en dus kreeg de SUV een aangepast ProSieben kleurschema. TV presentatrice Annemarie Warnkross stond model voor Geigers interpretatie van de Flying Lady.
In het interieur vinden we nog wat subtiele aanpassingen zoals het met rood en zwart leder beklede meubilair. TV of DVD’tjes kijken doen we natuurlijk niet op een plasmascherm, maar met behulp van de Toshiba LCD projector. Voor drankjes en hapjes wordt ook gezorgd, met een druk op de knop glijdt het barretje naar je toe.




| Model | Prijs | Vermogen | 0-100km/u | autowiki.nl |
|---|---|---|---|---|
| 6.2 elegance aut | € 93.990,- | 409 pk | 6.8 sec | » |
| 6.2 v8 platinum aut | € 150.369,- | 409 pk | 6.7 sec | » |
gepimpte lijkwagen was het eerste dat in me op kwam
heeeeel gaaf, maar waarom die flying lady??
Iets té.
En dan zit je in een dikke Escalade naar een nog veel dikkere Hummer-limo te kijken.. wat een cliché.
Door een tvzender gebruikt? Voor een programma neem ik aan? Wat voor programma dan? Wel een gigabak zo. Was hij eigenlijk al. Het is echter wel een verbetering vind ik. Alleen dat verschrikkelijke beeldje voorop vraagt erom er vanaf te worden getrokken.
Even voor de duidelijkheid: Dat ik het een verbetering vind betekent nog niet dat ik het mooi/goed vind…
vvvveeeeetttt!!!
mmmmm is dit een autoblog?
hier zou het niet over moeten gaan
Meteen door naar de shredder dan maar?
vette bak hiermee kan je heerlijk anoniem cruisen op je achterbank.
wat kost dat ding wel niet ?
Nee nee nee…die wannabe Spirit of Extacy kan gewoon écht niet..en afgezien daarvan is het nog een lelijke kopie ook!
vet van binnen te dik van buiten
Gaaf. Gewoon écht gaaf.
Hahah hoe triest zo’n Rolls-Royce mascotte! :L
Sorry dit ziet er dus echt niet uit, doe mij de “gewone” escalade maar.
Uhm doe mij de gewone escalade met dit interieur… dan zit je wel ff relaxt dan hou k t wel een reisje naar zuid-spanje vol. als ze nog iets verzinne voor de stoelen zodat je er ook nog lekker op kan liggen en slapen, koop ik deze auto
escalade ext voor mij… dikke vette pickup/suv… heeft het beste van allebei.. heerlijke amerikaanse benzineslurper
whoo zo hoort het in elke dikke amerikaan te zijn
zo zou ik mijne dan ook maken.
zo hoort en amerikaan wel te zijn idd, maar dat is imo meer een diskwalificatie voor een auto haha. Trouwens, ligt het aan mij of lijkt die Annemarie Warnkross op een iets slankere claudia de breij?
heeft wel wat
Mooie velgen! Zouden wel passen bij Gallardo/Muciélago/Merc’je .. Maar dat is mijn stijl..
ff late reactie maar gewon gaaf ja, kijk hier heeft het geen nut rond te cruisen in zo een wagen omdat er hier gewoon heel veel rijden niet zoals deze een Escalade maar gewoon de Bakker,Slager,Schoenmaker. Elk jaar gaan ze weer naar de shop en kopen daar een andere bak om elkaar de ogen uit te steken. reden zij voeger allemaal het zelfde uit de kluiten gewassen Mercedes nu rijden ze allemaal stuk voor stuk in het dorp met giga bakken. Maar deze is gewoon mooi. Staat op zich. ( mijn mening )
mooije Escalade , Geigercars tuned de mooiste cars 4-My
schonen auto maar geef mij maar den ext
lelijk, te groot, asso
Die auto heb ik gezien bij “Auto Salon Singen” In Singen Duitland
Moet je s opzoeken wat een mooie auto’s ze daarow hebben
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Gespot: 2x Cayenne S Ford F150 Harley Davidson Ford F250/...
Deze Escalade stond in Tampa Florida. Eigenaar zit in de muziekindustrie en...
Een extra volgestouwde Escalade, met elke optie die je je maar kunt verzinn...
Start van de Bullrun van New York naar Las Vegas. Gefilmd door DodgeViper01...
Godzilla vs 6,000 lb. SUV: See what happens when a 2011 Nissan GT-R races t...
Dit is een klein gedeelte vn de auto's die ik ben tegengekomen in Miami. He...
vervolg van vakantie
Vette bakken !!
bij de hofstede
By Christian Audigier, designer van Von Dutch en Ed Hardy kleding line
CADILLAC ESCALADE HYBRID 6.0 V8 Automaat Sport Luxury.
Koop nu voor slechts 118.482,00
CADILLAC ESCALADE EXT NEW.
Koop nu voor slechts 59.500,00
Cadillac Escalade PICKUP EXT.
Koop nu voor slechts 57.900,00
Cadillac Escalade EXT.
Koop nu voor slechts 52.500,00
Op bestelling gemaakt voor een Noord-Afrikaanse wansmaakklant: een Escalade overgoten met het...
O ja, de Escalade heeft 1.000 pk! Onder de noemer zinloze vergelijkingen is dit wellicht de mee...
Kledingontwerper Christian Audigier -wie kent hem niet- houdt het niet alleen bij stofjes en ca...
Lelijk he? Kledingontwerper Christian Audigier ken je misschien nog wel van de Lambo LP710-2 die ...
Matte lak is cool! Dat wisten we al. MTX geeft daar nu haar eigen draai aan door de koning van de...
Onze Amerikaanse 'correspondent' Carl (a-town) stuurde ons foto's toe (waarvoor dank) van een Cadil...
De Toyota FJ Cruiser is relatief onbekend in Nederland en bij ons alleen verkrijgbaar via de grij...
Om maar meteen met de deur in huis te vallen: het is geen geld voor zoveel auto. Dus keer allema...
Exclusieve auto's en huren zijn twee woorden waar je in Nederland financieel op leegloopt. Bovendie...
Nog meer moois in Detroit: de Cadilac Escalade DUB Edition. Dub magazine heeft afbeeldingen vrijgeg...
Autotelegraaf heeft de eerste afbeeldingen van de nieuwe Cadillac Escalade. De SUV is vooral bekend...
Rappers en andere sterren opgelet: er komt een opvolger voor de Cadillac Escalade. De Escalade is d...
Een Cadillac Escalade is van zichzelf al een behoorlijk dikke bak. Niet voor niets rijdt mister P.I...
In de laatste clip van 50 Cent (The Game feat 50 Cent - How we do) rijdt onze man fifty in een Cadi...
Wie The Sopranos wel eens kijkt weet in welke dikke bak Tony rijdt; de Cadillac Escalade. Deze SUV,...
Forbes heeft een goed artikel over de 5 krachtigste SUV's die er te krijgen zijn met speciale aanda...
In Nederland moet de politie het doen met wat simpele Volkswagens en een enkele Volvo, maar in an...
Jep, de heren en dames Gumballers zijn in Venetië geweest en daar werd lekker gas gegeven. G...
De voormalige tame racing driver van Top Gear heeft in zijn carrière een mooie verzameli...
Het zal je denk ik niet ontgaan zijn dat Cadillac weer terugkeert naar Europa en uiteraard wordt ...
Heb jij de H2 wel gekocht om offroad te gaan, maar vielen de prestaties buiten het asfalt je een ...
Black is beautiful. Zoals we van de Duitse tuner Geiger gewend zijn hebben ze zich ook nu weer...
They see me rolling They hating Patrolling and trying To catch me riding dirty Uiteraard he...
Wat is beter voor je imago? Een roze Bentley of een semi blacked-out hybride Escalade? Het in...
"Wat voor aflevering wordt het deze week?", vraag ik me regelmatig af. Want vó...