
Voor alle desktop freaks; een nieuwe maand, een nieuwe wallpapert…
Met dank aan onderbuur Djivy voor het materiaal. Om de gewenste versie te downloaden doe je rechter-muis en ‘opslaan als’ op de volgende linkjes:
Erg fraai
. En nu maar wachten op het commentaar van mijn collega’s.
Zeker mooi, ,maar doe mij maar een maserati:P
AAah fet!.. ff kijken of ik hem een beetje kan editen voor mijn dual screen
Dank jullie wel =D
volgende keer zou resolutie 1280×800 ook wel relaxed zijn om ertussen te pleuren!
Nice Pic trouwens!
En ik heb toch echt net naar een vliegende auto zitten kijken.. die was ook weer snel weg..
@ Bas
Idd , veel mensen hebben namelijk een widescreen laptop en dan is de resolutie 1280 X 800 echt het enige dat past! Misschien is dit nog aan te passen?
1280 x 800 aangemaakt een naar Autoblogger doorgestuurd – zal dus wel meteen ter download beschikaar zijn.
Of een 22″ widescreen TFT van 1650×1080.
Don’t push it;)
het is trouwens 1680×1050 zie ik net
Leuk, bedankt weer!
Maak mij niet uit in wat voor resolutie je’m neerzet, ik download m toch niet want ik vind het werkelijk een spuuglelijke auto! Maarja smaken verschillen natuurlijk……………..
Bedankt! Nieuwe wallpaper installed.
oh heerlijke foto weer, bedankt!
Dank je.
Eh, even kijken naar de topictitel…. he, het gaat helemaal niet over schermresoluties
Waanzinnige wagen die RS; zag ‘m niet lang geleden over de Brienenoordbrug rijden. Ook eens in het wit/blauw gezien (ook Rotjeknor).
Porsche 996 GT3RS
@ djivy
ik vind dit echt een prachtige foto, zou hem graag groot willen laten printen op canvas en ophangen, maar wat is de grootste resolutie die je hebt? en zou ik die mogen hebben?
alvast bedankt!
tim
Update: 1280 x 800 staat erbij…
@Tim: laat op onderstaande linke even een comment na en ik neem contact met je op.
http://www.djivy.be/2007/03/01/wallpaper-maart-2007-ism-autoblognl/
gaaf! en bedankt voor dit prachtige plaatje!
bedankt voor de afbeelding
maar één wallpaper?!
ik dacht dat er meer waren ![]()
nou ja jammer
Heeey
Geweldig !!! zie er erg strak uit
Mooie wallpaper, maar ik hou het op de R8 in de woestijn
Een R8 wil ik ook wel es fotograferen.
Heeft er hier iemand eentje op bestelling?
Of staat hij geboekt voor een Autoblog-rij-impressie?;)
Normaal heb ik niks met deze Porshe’s maar deze is wel erg vet heb een vaker gezien waaronder ook een keer in Real Life. Maar nu even serieus…: Deze GT3RS rijd in GTR2 echt dik voor me neus als een irritante peuter !
Maar hij is vet 1280×1024 = PRIMA. Voor de mensen die klagen over resolutie dit en dat » Je hebt nog genoeg plek om hem iets te vergroten en daarna in te korten… Gebruik gewoon Paint Shop Pro ofzo !
@Djivy: hij staat geboekt, datum is nog wat onzeker…
ik zal je op de hoogte houden!
@ hans,
als je een poster van ongeveer formaat 80*180 heb je niet genoeg aan 1280*820, en dat kan je niet met “Paint Shop Pro ofzo” oplossen.
dus praat voortaan alleen als je iets nuttigs wil zeggen ja
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Mooie Porsche 997 GT3 gespot vlakbij het circuit van Spa.
Als er een foto tussenzit waarvan je zegt, die wil ik graag op groot formaa...
Nürburg, kies maar.Niet eens tijdens Touristenfahrten, eigenaar stopte...
k zag ze staan, ik snel foto's maken
Vandaag waren de eerste trainingen voor de 24 uur van de Nürburgring e...
Een GT3 met een 4.0-liter motor aan boord en een klap meer vermogen. Het bl...
Let's fight!
Op de A12 richting Duitsland...
Elke dag is het weer raak op de Groisette in Cannes
Mooie compilatie van de laatste race uit de Le Mans Series. De 1000 km van ...
Porsche Cayenne Diesel.
Koop nu voor slechts 115.000,00
Porsche 911 Cabriolet 3.6 Automaat Carrera 4.
Koop nu voor slechts 114.950,00
Afgelopen zondag postten we een filmpje uit Australië, waar een Lotus Exige GT3 met een flin...
Educatief video'tje om de avond mee af te sluiten, en u te tonen hoe groot de snelheidsverschille...
Origineel? Nee. Smakelijk? Ja. Wanneer je gaat voor de overtreffende trap aan Porsche tuning,...
Dat je met een Porsche op de Ring goed uit de voeten kunt is een understatement. Ze zijn uitgebal...
Zet u em daar maar neer. De bestuurder van deze Porsche 911 GT3 had een onfortuinlijke dag van...
Dat had je niet verwacht he! Ondanks de introductie van de gloednieuwe 991 komt Porsche stiekem t...
Fick Jah. Reken maar dat Porsche's volbloed racer met dit velgensetje weg komt. Ook een Porsche G...
Letterlijk zwart versus wit. Goed en kwaad. Beleefd snel en asociaal kleren-van-je-lijf schofteri...
Toen gisteren de eerste afbeeldingen van de nieuwe Porsche 911 uitlekten, rees op de redactie dir...
Gespot bij de Nurburgring... De Audi R8 GT en de Porsche 911 GT3 RS 4.0 hebben dezelfde eigen...
Als het ergens lastig is om op te vallen, dan is dat wel op het circuit. Daar zal deze Porsche mi...
En hiermee schijnt de 2012 GT3 Cup geschikt te zijn voor een bredere range aan lange-afstandsrace...
Who knew? Alles wat je op een Porsche wil hebben rijdt al lang rond. Tegenwoordig is er ook een P...
Wij hebben vandaag voor u in de aanbieding: een zgan Porsche 997 GT3 en BMW M3 E30 (evo?). Beiden...
Leusden-Zuffenhausen. Het had in een kleine 3 uur gekund, maar we moesten tussendoor ook nog een ...
Het racen in de groene hel zit er weer op en na 24 uur rondjes rijden is het de Porsche 911 GT3 R...
Bordeauxrood is misschien niet de meest voor de hand liggende kleur voor een Porsche en al helema...
Nee, geen echte. Het is slechts een loze term om dit tuningpakketje aan te duiden. Oh, en ze he...
Dit is de Porsche 997 GT3 van Ryan Dunn, maar dan in betere tijden. Nog voordat hij met 220 km/...
Einde verhaal voor de 34-jarige lolbroek van MTV's hitshow Jackass. Vanochtend -lokale tijd- i...
Voor een ècht leuke dag spotten kom je al snel in het buitenland uit, omdat Nederlanders...
Men neme een snelle Porsche en de snelste BMW 3 serie van het moment. Dat zijn 456 München...
Gut, het is lekker zonnig weer vandaag. Ik neem de Pagani Zonda Monza maar eens mee denk ik. Of z...
De GT3 met een 4.0-liter motor aan boord en een klap meer vermogen. Kortom, het uitzwaaimodel va...
Porsche zal op 25 juni weer deelnemen aan de jaarlijkse 24 uur van de Nürburgring. De Duit...