
De Zwitserse meubelmaker de Sede is een partnership aangegaan met de Duitse tuner Techart. Op de autosalon van Genève stond er daarom een Porsche Cayenne Magnum van Techart met een interieur van de Sede.
De Techart Magnum kennen we al wat langer (600pk monster) maar nu is er dus ook een serieuze interieur-upgrade mogelijk. Zo gebruikt de Sede alleen leer van koeien uit Zwitserland en Zuid-Duitsland. Waarom weet geen mens, maar in dit geval wordt de huid speciaal behandeld voor gebruik in automobielen (zetels, deuren, dak en dashboard) dus het zal wel goed zijn.
Als bonus krijg je er ook nog een multimedia systeem bij. Twee LCD touchscreens zijn verwerkt in de hoofdsteunen van de voorstoelen. Passagiers die achterin zitten kunnen daarmee kiezen uit het kijken van eeen DVD of één van de programma’s via de digitale TV tuner. Ook is er de mogelijkheid om je Playstation2 aan te sluiten, just so you know…






bruut en niks anders!
Dat interieur is wel erg mooi, zeer strak.
van buiten een beetje een patser auto
Heerlijk interieur, bespottelijk exterieur.
Zonde van het uiterlijk, het interieur zou ik zo in mijn huiskamer zetten!
schoonheid zit van binnen.. (weer een cliché bewezen)
van een lelijk eendje maak je nu eenmaal geen sierlijke zwaan!
als de voorkant nou iets subtieler was geweest, maar voor de rest wel mooi!
Idd zeg als je dan toch een SUV wil, doe dan deze!
Oke het zal allemaal wel van hoge kwaliteit zijn, maar die led-jes vind ik echt enorm goedkoop ogen…
Mooiste Cayenne ever!
En niet alleen van de binnenkant
dat wit vind ik er lekker uitzien
wat een vette wagen zoo
Ik vind de Cayenne een auto zonder bestaansrecht, bovendien zijn getunede Porsche al helemaal mijn smaak niet, maar zo’n interieur maakt heel wat goed!
Wat ik alleen niet begrijp is de combinatie wit/notenhout/zwart, was het niet mooier geweest om iets anders dan zwart de gebruiken? (of alleen maar wit met notenhout)
Dit interieur zou standaard bij zo’n Cayenne moeten komen IMO.
Ik ben eerlijk gezegd niet zo dol op wit interieur. Wordt gauw vies en ziet er snel afgeleefd uit. Nieuw is het mooi maar een auto moet je gebruiken toch? Verder is het wel een mooie wagen, die Cayenne.
Jammer van die Playstation 2, als het nou de nieuwe PS3 was geweest had ik deze genomen, beetje jammer van dat minpuntje
nee niet waar. het is een mooie auto, als je een playstation 2 kan aan sluiten dan zal een playstation 3 ook wel kunnen. mooie auto voor in de pc hoofdstraat
Bruut, dik, van voren hondslelijk. Maargoed, kan niet alles hebben.
Is dit nog de oude generatie Cayenne?
Zit daar nu echt blauw licht onder? Jammer…..
vette bak
helaas kan de doelgroep waarbij deze tuning van de cayenne het meest pas de auto niet betalen lolz
leuk wagentje, MAAAR
ga ff naar google en toets daar bij images x6 in.
-edit: zoiets? http://images.google.nl/images?hl=nl&q=x6&btnG=Afbeeldingen+zoeken&gbv=2 -
ga goed in je stoel zitten en kijk naar je scherm.
wat een zeeeeer vette bak zeg die nieuwe bmw x6
een q7 ziet er tof uit maar dit slaat echt alles
bmw proficiat!!!
-edit: goeiemorgen, dat noemen ze nou impressies…
kijk anders even hier: http://www.autoblog.nl/index.php?tag=x6 -
@ Bas
What’s your point?
We hebben het hier over een custom-SUV’s
Achterin prachtig, sowieso zeer fijn gestikt leer, maar het wit is te ver doorgevoerd in de auto. Achterin ziet het er nog strak uit, het hout onderbreekt de zee van leer aardig, maar voorin is het té wit, hier hadden ze het wit minder ver door moeten laten komen. Het stuurwiel is niet zo geslaagd.
Lekkere auto voor de jetset, alleen moet Britney hier niet mee gaan rijden als ze op stap gaat, die sporen zijn nogal lastig van het mooie witte leer te krijgen…
UUUUUIIIIIITTTTTTTT die spijkerbroeken….hoe vaak moet ik je dat nog zeggen (Ik ben blij dat ik zwart leer heb)
bruut, maaree…
doe mij die ma -> http://gemballa.com/Modelle/Concepts/g55_alt/G55_alt.html
heb je ook gelijk 150 pktjes meer
ik vind hem heel mooi, zeker het interieur is zeer geslaagd
WOW.. the bright side of Cayenne.. hij kan dus wel degelijk ERG MOOI zijn.. petje af voor techart:D
als de panamera uitkomt sta je daar met je verlaagde cayenne.
-edit: nutteloze bijdrage-
Vette bak. Onbeschaamd politiek incorrect, net mijn smaak.
interieur is wel mooi, alluwel het stuur er weer niet uit ziet. Van buiten is het een lelijk ding. Maar goed aan de reacties hierboven te zien, ben ik een van de weinige.
die is al behoorlijk lang uit..
Prachtig leder, magnifiek interieur, mooie donkerblauwe lak & enigzins leuke wielkastverbreders.
Maar wat ik niet kunnen vind, zijn de ‘wimpers’ op de koplampen. Goedkoop en onnozel, achteraan van hetzelfde.
een van de eerste die een Porsche Cayenne goed en mooi tuned!
@Lexus:
> alluwel ????
Zelf verzonnen woord? Of bedoel je misschien “alhoewel” ?
Nür..Dik!
Zeer strakke bak!!
Een patatsnijder van 600 pk. Respekt !
Wat een verschrikkelijk lelijk stuur die driehoek, kan er nix anders in ?
Anders maar een Momo of Sparco racestuur ofzo, want ik vind dit echt nix.
het is van buiten een brute bak en nu van binnen nog sjiek ook
nope doe voor mij maar grijs aan de buitenkant en het interieur bruin leer
heb ik gebruikt voor mn 3coupé en mot wel zeggen dat het echt geslaaaagd is
de enige echte porches zijn de 911 series de rest is 3 keer niks en alleen RUF kan porsches fatsoenlijk op voeren zonder de buitekant en binnenkant te verneuken
wat een prachtige interieur
RUF baby RUF!
Om even aan te geven dat ik ook RUF fan ben. De Cayenne laat me verder ook vrij koud… de Cayman vind ik dan wel weer vet en een Boxster kan net.
dit is echt een auto waar je uren achter kan rijden, maar nooit wil inhalen omdatg je dan die lelijke voorkant ziet
Moetje die glaasje s nou zien op foto 3 . Ruig en heftig van buiten en glad + strak van binnen. Dat past niet bij elkaar.
In ieder geval, die Se de heeft goed z’n best gedaan!
het interieur heeft wel wat weg van een maybach interieur of niet ???
dit kunnen ze dus ook al….
Eindelijk een btje klasse in dat ding.. Vind een normale Cayenne erg pauperig qua interieur…
Die heb ik gezien in oostende
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
enkele officiële presspica's
Gespot aan op het Schouwburgplein. Rijdt al een paar dagen hier rond, heb e...
vlak bij het psv stadion stodn deze dikke auto, foto is neit zo'n supergoed...
Een porsche techart magnum.
Te dik voor woorden. let ook op het logo achterop :P
Stond vandaag (wederom) in de P.C. Love it or hate it, ik vind alles beter ...
Dikker dan dik..... Wat een bak. Stond tijdens de Pinksterraces op Circuitp...
Dik!! cker in het wit staat het hem goed. op dit plein zag ik s'avonds nog ...
Gespot in Tilburg. Een Matzwarte Techart Magnum met hele lelijke wintervelg...
In het wit...
PORSCHE Cayenne 4.8 GTS.
Koop nu voor slechts 108.999,00
Porsche Cayenne S 4.8 V8 incl BPM/BTW.
Koop nu voor slechts 108.950,00
Porsche Cayenne 3.0 diesel Luchtvering incl BPM/BTW.
Koop nu voor slechts 102.950,00
Porsche Cayenne S HYBRID 333 PK incl BPM/BTW.
Koop nu voor slechts 99.950,00
Mercedes AMG was laatst lekker met gele verf bezig. Ook Dodge ziet het nog steeds helemaal zitten...
We hebben een toevoeging voor ons toch vrij karige lijstje tuners dat in Frankfurt zijn koopwaar ...
Techart levert voor je Porsche Cayenne Diesel meer lawaai. En extra pk's trouwens, maar dat is na...
De Porsche Cayenne is voor Techart een waar uithangbord. Talloze modellen hebben ze al uitgebr...
Het moment waar wij allen op zaten te wachten. De dikst getunede nieuwe Porsche Cayenne tot nu to...
Al die standaard autotestjes hebben we inmiddels wel een keertje voorbij zien komen. Het wordt du...
Precies een half jaar geleden wierp ik de handdoek in de ring. Genoeg geweest. Geen nieuwswaarde ...
It's On! De komende tijd zal de nieuwe Cayenne zich gestaag in het straatbeeld voegen en dat bete...
Als je nadenkt over een nieuwe outfit voor je Porsche Cayenne, dan adviseren we je ook goed na te...
De Techart Magnum is een graag geziene gast op autojunk en lijkt het visitekaartje van de Duitse ...
Naast Golfjes diesel, binnenkort ook Porsches diesel met spoiler vooraan bij het stoplicht! Het b...
Onder het mom van Soms Saaie SuperSnelle Sedans, Stations en SUV’s van woensdag is hier een popul...
“Maak toch eens een Porsche aflevering”, “Mwoa, niet zo veel stof…”. Niet eens een nieuwe Carrera...
Jullie hebben al even kunnen genieten van een matte Techart GT Street, maar tunert Techart heeft ...
Appletje, eitje zou je zeggen, maar daar kan je je nog wel eens in vergissen. Het is natuurlijk een...
Goed, tunert Techart had de Cayenne als eens stevig aangepakt, wat leidde tot de Magnum niet lang...
Aangezien het instappertje ook maar basic is schotelen we ons pk-geile publiek als bonus een Caye...
We kennen allemaal de TechArt Magnum, een Cayenne met 600 pk en 865 Nm koppel. De Magnum SUV bele...
Onze favoriete Porsche-tuner Techart had eind 2004 de Magnum-lijn voor de Cayenne al beschikbaar. D...
Een hele dikke versie van de Porsche Cayenne is sinds kort via tuner Techart te krijgen; de Cayenne...
Als een instap-Porsche onder de Boxster je een heel slecht idee leek dan zal dit nieuws je als mu...
Welkom bij weer een nieuwe editie van de wansmaakbattle! Vandaag hebben we twee grondig verspijke...
We gaan natuurlijk niet in povere wagentjes achter het supercargeweld van de Arabische Emiraten a...
De tuners van ASMA toonden ons onlangs een voor hun doen zeer ingetogen redesign van de Panamera....
Twee gasten proberen een Porsche Cayenne Turbo bij te houden... Goed, dat betekent dus inhale...