
Vanwege de positieve reacties op het vierdeurs cabrio-concept van Mercedes zal er waarschijnlijk een open versie van de CL-klasse komen. Ja, u leest het goed. De S-klasse cabrio was wellicht een stap teveel en MB zou daarom kiezen voor een grote tweedeurs variant.
Oftewel, indien er een vierzits CL cabrio komt dan zal er waarschijnlijk op korte termijn geen S-klasse cabriolet komen. Maar er is natuurlijk nog veel onduidelijkheid over zo’n eventuele CLC-klasse. Een aantal vragen die te binnen schieten: hardtop of softtop? v8 en/of v12? 4Matic? En niet te vergeten, de nieuwe trend, een CLC diesel?
Impressie via motorauthority.com.
Ziet er inderdaad erg mooi uit!
Waarom CL cabrio en geen CLS Cabrio?? dat zou veel beter zijn volgens mij…
– Apache
nice car maar het moet een concurrent worden voor de GTC en dus geen diesel.
Alleen een 63AMG en een 65 AMG en een 600 voor de cruiseversie. Dat zou cool zijn!
En natuurlijk een soft top als je zou auto kan betalen heb je ook nog een S of Cl in je wagenpark of niet??
Nogmaals een prachtwagen word het, zeker weten
Zou er ook een AMG-versie komen?
Softtop, V8 & V12, diesel: ja.
Ik dacht voor de rest altijd dat de SL de cabrio van de CL was…
Damn, wat mooi man…that s more lik it
Ze krijgen positieve reacties op een VIERdeurs concept, en daarom zouden ze plannen hebben voor een TWEEdeurs model?
Snap ik het nu niet of zij?
De naam is niet mooi!
Deze ziet er veel beter uit dan de S-Klasse.
ik vind het een mooi auto geworden ,dit word echt een superluxe cabrio .
Ik vind die ocean drive concept pakken mooier, dit hoeft niet geproduceerd te worden van mij.
4-deurs cabrio ?
Ik schat z’on 20 kokerbalken in het chassis.
Toch heeft het wel wat.
@Citrofiel: er is dus belangstelling voor grote cabrio’s maar waarschijnlijk durft MB het nog niet aan met de s-klasse. Vandaar deze “tussenstap”…
Heb de tekst maar even aangepast want was idd wat onduidelijk
@ autoblogger; Ja, nou snap ik het. Danku voor het aanpassen.
Gaaf!
Natuurlijk Hard Top, als zoveel geld hebt om dit te kunnen betalen dan wil je natuurlijk niet met een suffe tent op je je dak rijden
ow btw ziet er trouwens wel supermooi uit
Hoeveel cabrio’s wil mercedes hebben? SL, SLK, CLK en ook nog een CL cabrio haha dat verkopen ze nooit. Veels te veel cabrio modellen
tja…..CL cabrio he……
Ziet er niet uit laat de cl gewoon een hardtop coupe hoe hij er best uit ziet.
Ziet er gelikt uit, hardtop zou mijn voorkeur hebben. En dan gewoon een dikke 65 amg…
Wordt eeen Onmeunig mooie bak!
Alleeen wel hopen dat brabus z’n werk eraan gaat doen!
Hoe je dit mooi kunt noemen is mij een raadsel. ja als je een bejaarde met veel geld bent wellicht, want het design vind ik echt heel erg conservatief.
Ze hebben helemaal gelijk Een S- klasse hoort in het sedan segment. De Cl is bedoeld als coupe of open dak. Laat het vooral zo blijven.. Trouwens de ClC ziet er goed uit. succes mercedesbenz
uhm ben ik de enige die hem er niet uit vind zien?! Echt heel saai design. ff een creatieve photoshop ervan zien!
@ michael
Zkrs niet, ik vind deze auto echt bah. Zou nog liever in een hyundai Coupe rijden
Michael en Rossi: Geheel met jullie eens!
zalig!!!
echt prachtig
Mooi, echte klasbak!
Weer een geweldig model van mr benz.
zeer mooie wagen!
liefst met soft top. een grote luxe vierzitscabrio heeft meer charme met een soft top.
naast een kleinere roadster ( slk ) en een grote ( sl ) hebben ze nu een kleinere cabrio ( clk ) en een grote ( cl – cabrio ).
als je naar de prijs kijkt van de gewone cl, zal het niet tot de ambities behoren van Mercedes om van de cabrio een verkoopskanon te maken.
ik vind die ocean drive echt veel mooier. die heeft een brede voorkant waardoor die enorme lengte minder opvalt. ik vind de cl klasse een schitterende auto, maar als cabrio vind ik hem er echt niet uitzien.
Echte klassebak. Deze begint weer de contouren van vroegere mercs te krijgen.
mmoi, naam van een bestelbus !!
Wat een vreselijk lelijke auto…
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
het is al een oud filmke, maar een dikke v12 biturbo is toch iets speciaal.
Carlsson, Brabus, AMG, Lorinser
Helaas meer dan 90% van al het moois niet op foto... Dan maar een kleine b...
Een kleine verzameling AMG's die ik gezien heb tijdens m'n spottrip.
Mercedes AMG/Brabus spots(deel 4)
Goed opletten, want binnenkort is er een overhoring!
Weet iemand wat voor auto de zwarte is? Kwaliteit is bagger trouwens, ik ha...
S63 AMG Zwart + wit, Audi R8, Mercedes CL55 AMG, Maserati Gran Turismo in 1...
Mercedes AMG/Brabus spots(deel 3)
Large wheels flatter the grand appearance, especially with representative v...
Eerder vandaag schreven we over de oprolactie van Megaupload in Nieuw-Zeeland, maar helaas ontbra...
Mercedes speelt met de gedachte om het platform van de S-klasse verder te benutten. De nieuwe S-k...
De V8 uit de 500 (S500, E500, CL500, SL500) verliest 0,8 liter inhoud, maar krijgt er twee turbo'...
What's wrong with this picture? We wisten al dat ze in de Verenigde Arabische Emiraten een nog...
Carlsson presenteert in Essen haar vlaggeschip CL- en S-Klasse project op basis van de 12-cylinde...
What seperates the men from the boys? The size of their toys! Als je ècht mee wilt tellen ...
De Mercedes S600 is natuurlijk best een geinig wagentje, maar de topsnelheid van 250 km/u valt we...
Nog meer foto's van de indrukwekkende speeltjes die gereden werden door Kimble. We hebben d...
Maar heeft dat om onduidelijke redenen nog niet voor elkaar gekregen. Wat te doen? Exact. Laat...
Tsja, dat krijg je nou als je de elementen overmoed, Rusland, alcohol en Mercedes S65 AMG met elk...
Flauwe grappen over dictators in 3..2..1.. Zo'n vorstelijke twaalfcilinder-Mercedes, dat rijd...
LOL persbericht van de dag: Mercedes-Benz S-Class and M-Class are the most environment-friendly ...
Crisis? Welke crisis? Een echte baas rijdt gewoon in een Mercedes S65 AMG Limousine. Uiteraard we...
Met het heengaan van de Geliefde Leider is Mercedes een van haar beste klanten kwijtgeraakt. Die ...
Niet bijster slim: vol gas over een kruising jakkeren met je Flying Spur en daarbij negen auto'...
Tegenstrijdige berichten van het geruchtencircuit deze week, want Mercedes kon de wereld wel eens o...
Voordat de S-Klasse met pensioen gaat poept het prettig gestoorde Wald er nog even een nieuw ople...
Er was eens een Rus. Tsja, dan heb je het eigenlijk al. Of was dat met deze artikelen nog niet du...
Of kon een creatieve Rus gewoon niet wachten tot Volkswagen Bugatti klaar was met de ontwikkeling...
Wel graag 800 pk en 1.420 Nm onder kap, maar toch niet zo tevreden met het uiterlijk van de CLS? ...
Als je heel erg rijk bent en/of veel vijanden gemaakt hebt, dan is het een uitkomst als je kunt b...
De huidige generatie S-klasse draait alweer een behoorlijke tijd mee, en begint op zijn laatste b...
Sinds de onthulling van de Mercedes Ocean Driver Concept in 2006 doen er al verhalen de ronde dat...
Feestmodelletje van vier jaar geleden. Mercedes' huistuner AMG, koning van de brul-V8, mocht ve...
Mercedes-aanpakker VÄTH boog zich al eens over de CL65 AMG en de CL500, maar nu wordt het ti...