
Hoe de 4.0 liter V8 van de BMW M3 klinkt had je al een heel kort kunnen horen op onze video uit Genève. Dat smaakte wel naar meer en we hebben enkele MP3′s gevonden waarop de M3 veel beter te horen is.
De specs zijn inmiddels bekend en daardoor weten we dat de V8 een indrukwekkende 8300 toeren draait. Hoe dat klinkt? Luister maar naar de V8 die van 0 tot 200 wordt gejaagd op een testbank of naar de M3 die over de ring wordt gejaagd.
Met dank aan Jongepier voor de tip!
nu quasimodobult nog weg…
vet geluid hoor
maar die vent schakelt wel heel rustig ofnie…
tja, ik ben er nog niet helemaal kapot van… maar het geluid van deze pc is ook niet best dus misschien ligt het daar aan.
en die quasimodobult is mooi
Nee ik vind het helemaal niets de RS4 is tienduizend keer beter
:-):-):-)
Ik vind het ook maar tegen vallen
BMW heeft de laatste tijd minder vooruitgang dan Audi en Mercedes. Dit zeg ik terwijl is een dikke BMW fan ben!!! De nieuwe M3 lijkt niet eens beangstigend.
mooi geluidje hoor.
ben bmw als audi fan maar dit klinkt idd niet beangstigend or whatever..
offtopic: heb gisteren de gehele dag in een 535d rondgereden, wat een prachtauto meen ik echt en hij rijdt zooo lekker ehehe wat een ongelofelijke power zit er in de motor.
De motor klinkt rustiger via de boxen maar in realiteit zal deze oorverdovend klinken en bovendien prestaties neerzetten die een echte V8 waardig is!!!!
zo dit is dan een geluitje van een M3 die op het gemak rond croust
Valt me een beetje tegen dat geluid. Een RS of AMG klinkt karakteristieker. Deze M klinkt wat algemeen. Maar goed, in het echt is het misschien veel beter.
Remco
potver..ik moet die auto rijden..ik denk dat ik alleen al door het geluid met een harde *dat* achter het stuur zit
wat hebben julli het liefst dik geluid of goedde prstaties ??
Ik denk dat als je deze rakker in het echt rijdt velen heel wat ander taal zullen spreken…
mmm een F430 V8 klinkt mooier
Ondanks dat BMW de geluid zoveel mogelijk heeft gedempt om zeer comfortabel te kunnen rijden, klinkt het erg agressief. Zo te horen zal een RVS systeem onder de Nieuwe M3 veel leuke dingen met zich mee brengen
Die bobbel is weerzinwekkend bahhh!!!!
Is dit wel de nieuwe M3??? Geloof het niet echt! Maar dit is inderdaad rustig toure en daar is een M niet voor gemaakt
Wat klinkt die lexus IS-F nu toch ineens ontzettend goed…nee dit geluidje v/d m3 is niet volwassen te noemen.
Moet zeggen dat ik de nieuwe M3 helemaal geweldig vind, maar het geluid van de Ferrari reclame is toch wel pure muziek vergeleken met dit… (heb je die niet als MP3, de ideale ringtone voor m’n mobiel
)
Jaap
haha, Autoblog heeft jullie goed liggen, hé
Het was gewoon het geluid van lui die een boom omzagen
maw: niet zo slecht, maar liever het Aston-geluid.
greetz
– Apache
Hoe kun je dit beoordelen, dit is een zeer slecht geluidsfragment, er zit ook te veel echo in!
owjah! give it to me baby!
wat een sound! en wát moet dat gaaf zijn om in te scheuren
marcos eat your heart out!
@Alwood…. echt waar oren uitspuiten wordt gewoon door de basis ziektekostenverzekering gedekt
lol!
maar als mijn boxen nu wel de bassen weergeven die je moeten overtuigen? je moet het ook niet op té simpele pc speakertjes luisteren
ik zal es navragen over dat uitspuiten
misschien hoor ik het dan nóg wel mooier!
mooi maar doe mij maar een m5
Jezus, hebben ze opa in die auto gezet? hoe lang kun je over het schakelen doen? dat ze dit stukje uberhaupt vrijgeven.. helemaal niks geils aan op deze manier… verknalt het hele geluidsstukje naar mijn mening. Is de M3 trouwens wel in handbak te krijgen? SMG schakelt 80x sneller..
Mooi geluidje.. en de RS4 heeft ook een mooier geluidje… maar die is beschaafder.. deze is wild! Heerlijk! Die gast schakelt wel heel kut hoor! :S
Hadden SLK55AMG en Rik Dos niet een weddenschap lopen, naar de plaats waar de kenteken zou komen?
Ik vind het geluid niet heel geweldig, een m5 klinkt 100X mooier. De prestaties daarentegen liegen er niet om, ik zou er wel eens een rondje zandvoort mee willen doen!
Geweldig! behalve die bult
das een mooie grasmaaier zegt me pa net die mijn kamer komt binnen lopen
Nuff said ?
Oke, ik ben eruit. Ik vind de M3 beter klinken dan de Marcos! En beter dan bijna alle andere auto’s. (ik zou op het moment zelfs geen auto kunnen verzinnen die beter klinkt!)
kut geluid
en dan bedoel ik de opname qualiteit
die moet is lere schakele, die doet net of die versnellingsbak van carbon is gemaakt, eer dat die terug gas geeft zitk allang in de volgende versnelling haha:d
Ik vind de IS-F veel beter klinken die heeft nog zo’n ferrari F430 geluid.
Er zit veel te veel echo op de opnames.
En de bestuurder schakelt iets te traag IMO.
DANK U CITROFIEL!!!
ik ben niet de enige yay!
ooit zal iedereen zien dat de E92 M3 de beste is qua performance, sound en eigenlijk zijn die looks ook niet zo heel verkeerd…
dat geluid van de M3 op de ring is binnen opgenomen. Misschien een simulatie van het rijden op de ring met een computer “achter het stuur” (eigenlijk: aan de pedalen). Je hoort in het begin van het fragment volgens mij de rollerbank….. Het feit dat het binnen is, maakt de galm ook verklaarbaar. In geen enkele auto zul je zoveel galm krijgen, in een lege bestelbus zelfs nog niet eens. Er zijn motoren die mooier klinken, maar het hoge toeren gejank is wel een stukje rauwe dan de oude 6 in lijn en da’s wel lekker.
Het is beide op de testbank.
Citrofiel en Alwood…
Jullie hebben blijkbaar nog nooit een Italiaanse V8/V12 gas horen geven…
Dan vindt ik het geluid van een 335i veeeeel mooier …
http://www.automobilemag.com/multimedia/video/0609_2007_bmw_335i_through_the_gears/
ik wil em! het irriteert me dat ik em nog niet heb en ik heb geen rust tot ik em hep.
dus! ![]()
en Emiel… die Italianen janken te veel
op een gegeven moment word je moet dat continue zagen, deze wagen kan je ook goed mee toeren.
jammer jammer jammer.. ik hoop dat dit ‘m niet is. een teleurstellend geluid. klinkt als een motorvoertuig. dus geen auto. die ///M V10 is veeeel mooier. zeker als je daar ”straight pipes” onder zet. maar dees is raar.
p.s die 335i klinkt een beetje als een gallardo op hoge toeren. wel vet mooi!! liever een 335i
gewoonweg PROPER:-)
Ik vind dit ook niet echt super klinken, maar ik heb hem in het echt gehoord en dat is echt geluid om van te dromen
Wát een geluid!
Als ik het geld had zou ik er meteen één bestellen.
Jammer dat je voor dat M-spul diep in de buidel moet tasten…
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Oooh wat een geluid! Erg aardig van de jonge dame dat ze speciaal naar buit...
Muffle this!
heb al eerder een wegrijdende CSL gepost die was niet goed hoorbaar en er w...
Nog lekerderderderderdere sound!!!
BMW M3 CSL geeft vol gas in de omgeving van de Nurburgring.
De BMW M3 CSL...
Even gaan kijken bij carparc toen mijn vader nieuwe bandjes op de OPC zette...
M5 + M5 + Superleggera + M3 = MUSIC
Dagje M3 E90 rijden.hebben op aantal plaatsen de banden afdruk achtergelate...
Lekkere beelden (en geluiden!) van de winter tests op het circuit van Sebri...
BMW X5 3.0si AUT High Executive M-pakket.
Koop nu voor slechts 53.900,00
BMW 5-SERIE 523i Executive Sedan Automaat.
Koop nu voor slechts 53.895,00
BMW 5-serie 535.
Koop nu voor slechts 53.890,00
BMW 5-SERIE 523i Sedan Automaat.
Koop nu voor slechts 53.880,00
En de vraag die op iedereens lippen brandt: welke is de beste? Nu is dat niet heel makkelijk te b...
Uitgeklutst met de eieren, paashaas verkracht de deur gewezen, paasontbijt achter de kiezen en de...
De laatste geluiden van de Amerikaanse BMW-tuner Dinan zijn alweer even geleden, maar vandaag laa...
Reeds uitgekeken op je E92'er? Kan best natuurlijk, model rijdt al weer even rond en niet iederee...
Er ontstond eventjes wat onrust en verwarring over welke motor er onder de motorkap van de vijfde...
Mat blauw, widebody en made in Taiwan. Need I say.. Een nieuwe variatie op de Vorsteiner GTRS...
Maak kennis met de matgroene "Turtle Power" BMW M3 met een setje 20 inch ADV5.0 TRAKfun...
Het is geen geheim dat BMW dit jaar haar terugkeer zal maken in het DTM (Deutsche Tourenwagen-Mas...
Afgelopen vrijdag 30 december. Laat in de avond komen twee personen in een BMW M3 aangejaagd o...
Om uit te vogelen welke van de huidige M modellen die BMW in de catalogus heeft staan leek het Au...
Baal jij er ook altijd zo van dat als je bij je lokale BMW dealer bent dat er allemaal minderwaar...
Onze spyfotograaf lag drie maanden in een greppel en moest overleven door gras te eten en slootwa...
Wouter vroeg het gisteren aan Sacha, en ik vraag het nu aan jullie. Mocht je net als Sacha liefhe...
Turbo's zijn niet direct bevorderlijk voor het geluid. De BMW 1M komt er aardig mee weg maar met ...
Retrofitting to the max! Men neme de oervader aller M3's (en spiritueel vader van de 1M), een E30...
Omdat 750 pk in een M3 leuk is, daarom! De heren van Manhart hebben hun nieuwste creatie in Essen...
BMW is lekker op dreef de laatste tijd: voor de Dubai International Motor Show, die morgen begint...
Zeldzaam zijn de mensen die een BMW M5 Touring willen en kunnen kopen. Toch gek, de sedan verkoop...
Momenteel is de SEMA aan de gang, en hier staat een overdaad aan Amerikaans spul, want: Amerikaan...
Racing is life, anything that happens before or after is just waiting. Met die gedachte is deze B...
Voordat de nieuwe M3 wordt uitgeleverd aan klanten zijn we zo twee jaar verder. We zullen ons d...
Het afgelopen weekend werd op Hockenheim de laatste DTM-race van het seizoen verreden. In 2012 wo...
Heel even werd er getwijfeld over er na de E90 M3 nog wel een nieuwe M3 Sedan zou komen. Er was n...
Omdat er nog niet genoeg verschillende M3's zijn hebben de techneuten marketingmensen van BMW M d...
We weten dat dit vrij voorbarig is. De nieuwe M3 (F80) wordt immers pas over twee jaar onthuld....