
De Autorai gaat deze week beginnen, maar eigenlijk was de autosalon in Genève ook al een Hollands feestje. We struikelden over de oranje auto’s en de Nederlandse autofabrikanten Carver, Donkervoort en Spyker hadden er spannend nieuws.
We vonden nog wat foto’s van oranje en andere snoepjes in ons Geneve archief en dat leek ons wel wat voor de zondagavond.
















zo 1 heb ik ook zien rijden in cabrio
sppr vooral die guigaro mutstang, de cxx en de versie van de c crossen maar ze zijn gewoon allemaal sppr
{off-topic staan al deze auto’s ook op de rai}
Volgens mij was oranje ook gisterenavond in Geneve….pfff zoutloos voetbal!!! Uhhhhhhh, sorry…….moest het ff kwijt
zo dan, die foto’s van de mustang! mogen die in hi-res geplaatst
Mooi oranje is niet lelijk. Doe mij die exige maar lekker klein en fel.
Spyker is de baas
Een Spyker is mooier in het zilver-kleurig of zwart IMO.
En de Spyker C12 Zagato zal nooit mooi zijn.
De C8, Exige GT3 en Mustang Giugiaro zien er echt subliem uit hier!
Mooie vrouwen
Eerlijk gezegd is het mijn smaak niet, en vooral die Citroën is lelijk. Maar het past inderdaad het beste bij een Lotus , @ larjoh.
Oranje boven!
ik vind de auto’s zelf mooier dan de kleur, ze zouden er stuk voor stuk beter uitzien in het zwart of wit. In een donkerrode kleur zouden ze ook niet misstaan
Zow! Die Spyker is zo wel heel erg mooi. Misschien ligt het ook aan de manier waarop de foto is gemaakt, maar die vind ik echt te mooi! Diep oranje lak en als ik het goed zie zijn de velgen wat matter.
WALLPAPERS AUB!!!!!!!!!!!!!
Hmm.. Die Giugiaro Ford Mustang is idd heerlijk! En die C-Crosser is eigenlijk niet eens zo lelijk, ik begin m zelfs mooi te vinden volgens mij!
Zeker sportief die oranje kleur! Maar het zal waarschijnlijk niet mijn keuze zijn. Bij de meeste auto’s staat het nog mooi ook. Tja behalve de Spyker maar die is in geen enkele kleur mooi!
JAAH! Toch nog de Sbarro! Gelukkig. Ik was al bang dat jullie hem vergeten waren… Zouden die ook high-res. mogen? Maak er een gallery voor of zo. (‘t is maar een ideetje) Ik vind overigens oranje heel goed staan op deze auto’s, en het is niet zo standaard. Jammer dat we het niet vaker zien op auto’s (behalve op de Pluriel van mijn ma…), maar ja, dan is het alsnog maar de vraag hoe het staat op, laten we zeggen, een Astra… Daar moet ik toch ook niet aan denken. Dus laten we oranje maar voor de snellen voorbestemd houden!
de achterkant van die citroén lijkt wel op een touareg…
voor de rest wel tof allemaal
lekker orgineel ook
lelijke rot spyker! ze waren wel eerste! eerste van het seisoen die laatste werden!
die spyker is van michiel mol van spyker f1 . zag deze staan in zeewolde vlak voor dat ze hem gingen afleveren
Ik zag vanmiddag een oranje Donkervoort op zandvoort rondjes rijden, maaaaaaan WAT een geluid. Net een straaljager. Overigens beste plek om eens wat fotos te nemen voor dit blog. Ik zag een Ferrari 430 circuit-gt iets, een 599 gtb, een scaglietti, een stuk of 20 Porsches, 964, 993, 996, 997, gt3, turbo, carr 2, een aston martin dinges, stuk of 3 evo 8, teveel bmwtjes die niet slecht reden, een paar circuit-alfatjes en een trost renault clios.
Oranje is het wit van 2007.
6 oranje auto´s op de beurs van geneve? dat is toch niet echt veel.
ken iemand mij vertellen wat een rare deuren die koenigsegg heeft??:S wel heerlijke kleur ik vind dat oranje op een koenigsegg hoort.
RSalet
Mijn voorkeur gaat uit naar de Spyker. ![]()
De andere zijn wat te grof in mijn ogen, en daar hou ik helemaal niet van
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Mijn kleine overzicht @ Moscow Unlim 500+
Een compilatie van m'n spots in 2010. Ik heb niet elke spot erin k...
sorry voor de soms wat chaotische beelden maar het gaat dan ook om het gelu...
Porno uit de Polder!
Een compilatie van filmpjes die ik gemaakt heb bij vliegveld Soesterberg.
Deze Spyker kwam vrijwel onverwachts op een heerlijke zomerse zondagmiddag ...
O-N-G-E-L-O-F-E-L-I-J-K! Geluid op 100 zetten en genieten!![NSFW] (11-09-2...
Wat rijdt die Spyker opeens rustig...
Victor praat over het afgelopen jaar en de plannen voor komend jaar...
Stond naast me bij het stoplicht. Wat een geluid. Oude naam is C8 Spyder Wi...
CITROEN C8 2.0-16V LIGNE AMBIANCE LUXE LPG.
Koop nu voor slechts 15.950,00
Citroen C8 2.0 16v Ligne Prestige.
Koop nu voor slechts 14.990,00
CITROEN C8 2.0 16v Ligne Prestige 6 Persoons.
Koop nu voor slechts 14.750,00
Citroen C8 2.0 16V AUT.
Koop nu voor slechts 13.999,00
Het is alweer de laatste maand van 2011 die we gaan beoordelen dus tijdens de nieuwjaarsborrel he...
Oranje boven! Spyker haalt een niet onaanzienlijk deel van zijn verkopen uit China. Het design va...
Het was op een donderdagavond dat mijn stokoude GSM overging, en ik een goed bevriende hobbygenoo...
Voor Xbox-fanaten en Spyker-aanbidders is er goed nieuws. De 100+ circuits in Forza 3 (trailer) v...
Glamour in de polder. Het blijft een vreemde gewaarwording. Staand bij de receptie van Spyker in ...
Loop je lekker door Arnhem, komt er ineens een Spyker C8 Laviolette voorbij rollen. Reden genoeg ...
Dat is veel geld he? Maar nog lang niet zoveel als de 72 miljoen euro die ze vorig jaar verloren. K...
Ok, het is bij een dealer. Maar hoe vaak zie je een Rolls-Royce Phantom Drophead Coupe, Pagani Zo...
Gespot: een oranje Spyker C8 Spyder. Onze nieuwe held bobspot zag de Spyder afgelopen week op de ...
Nu de verkoop van het verliesgevende F1 team (19 miljoen in 9 maanden) goedgekeurd is door de aande...
De designer Franco Sbarro kennen we van vreemde creaties zoals de roze GT8 (Modena Spider) maar h...
Een Spyker C8 Spyder is op zich al een zeldzaamheid. En in het rood schijnt het al helemaal un...
Het jaarlijkse waardevastheidsfeestje van Autotelex is weer begonnen. Opnieuw is berekend welke...
Zojuist onhuld in Lelystad, dus heet van de naald, en vers van de pers: de lang verwachte Donkerv...
Oh boy. Een trackday special uit het land met de kaarsrechte wegen. Komt dat wel goed? [ Eers...
Stel, je rijdt een Mustang van de laatste generatie maar hebt nog steeds het idee dat je niet v...
Deze week werd de Maarten-Memorial verreden en daarop gaf onder meer deze maagdelijk witte Spyker...
Zaterdagavond, oftewel een auto-met-meisje-topic om het einde van de week in te luiden. Neem pl...
Le petit hooligan. [ Eerst kijken, dan lezen? Bekijk de video HIER! ] Ons verder toch heel...
Eergisteren kwam hier een bericht voorbij over de grootste en meest exclusieve supercar meeting...
Een Pagani Zonda R, Bugatti Veyron SuperSport, Tramontana, Gumpert, Aston Martin One-77 en Koenig...
We wisten het onlangs al te melden: Donkervoort komt naar de Rai te 020 met een speciale versie...
In januari wist Donkervoort met de D8 GT heel knap de overwinning in de GT4-klasse van de 24-uurs...