
Haast u! De jaarproductie van de Bentley Brooklands is reeds voor de helft uitverkocht. Het plan is om vanaf 2008 ongeveer 140 auto’s per jaar te produceren, de teller zou nu dus staan op zo’n 70 units. In totaal zullen er maximaal 550 exemplaren gemaakt worden.
De Brooklands maakt gebruik van de meest krachtige Bentley motor ooit, een twin-turbocharged 6.75-liter V8 met 530 pk en 1050 Nm koppel! Ik zie dus eigenlijk geen reden om deze auto niet te kopen, maar ik wacht voor de zekerheid nog even op de Autoblog winstuitkering van Q1 waarna ik definitief de knoop ga doorhakken (via autoblog.it).
Gallery: Bentley Brooklands |
|||
De Azure is toch net wat mooier. Neem die maar autoblogger.
Erg mooie auto, als je een beetje van klassiek houdt. de modernere style van de Continental en de Continental GT spreekt mij meer aan, maar ach, wie ben ik?
Ik weet in ieder geval één bestelling! ![]()
Een klant die nu een Continental GT had heeft wegens het exclusiviteits probleem in plaats daarvoor een Arnage besteld en nu de Brookland coupé erbij besteld!
Tjaaa… Als je toch niet weet wat je met je centen moet doen!
Ik vind dit echt een heel mooie auto. Mooier dan de Azure, mooier dan de Continental reeks. En die vind ik ook al mooi! Wat is de prijs van dit prachtding nou eigenlijk? Of is dat “op aanvraag”?
@ MV Agusta F4CC; En wie is die persoon? Of iig: Waar woont die? (even weten of ik een minuscule kans maak om hem tegen te komen
)
vanavond snel even de bentley dealer binnenstappen om m’n brookland te reserveren…
De volgende trekking van de Staatsloterij is komende dinsdag.
Misschien ben ik dan nog op tijd.
Shitterende auto, al zou ik zelf liever een Bentley hebben.
@Ejay: ja, misschiem heb je gelijk, de zomer komt er immers aan
@Citrofiel: reken maar op 5 ton in NL
@dekster: dat is flauw
@AMG: logisch…
Citrofiel…..
Hij woont in Noord Brabant in een hele wijde omgeving van Eindhoven – Den Bosch…. Verdere info ga ik niet geven! Lijkt me niet verstandig!
De prijs die hij noemde was rond de 600.00, maar daarbij zitten alle(welke er nog zijn) opties en aflevering enz… bla bla bla……
In ieder geval een erg vermogend persoon!
Tenminste een echte Bentley, geen gepimpte Phaeton.
@ MV Agusta F4CC; Verdere info is ook niet nodig, bedankt! Het is iig niet al te ver weg van Utrecht. Maar de kans dat ik hem ooit spot is alsnog miniem.
@ AMG; Eh? Lees je reactie nog eens na, volgens mij klopt er iets niet…
Hij woont in Uden die gast heeft ook nog een 722 editie staan
Lang getwijfeld of ik deze zou kopen, maar ik zie mezelf als 29 jarige er nog niet in rond rijden
Pracht van een wagen. Maar willen ze nu hipper zijn dan rolls of willen ze nu ook de classy tour op gaan?? De auto mankeert net dat ietsje teveel race historie voor een bentley.
Hij vind de auto “shit terend” en wil toch liever een Bentley. Ik denk dat daarachter nog een model moet…
Prachtig dat ze ook de klassieke lijn doorbouwen. Kwijl…
Voor de fans:
http://www.bentleymotors.com/Corporate/display.aspx?websiteid=2&langid=2&cpflgs=1111&infid=1004
een coupe met een cabrio vergelijken een beetje scheef want verder zien ze er bijna hetzelfde uit. doe mij trouwens maar een continental gt in dat geval. strakker maar misschien minder tijdloos.
Mooiste Bentley van dit moment i.m.o.
iemand bij mij in de straat is hem van plan te gaan bestellen (weet niet of dit al gedaan heeft.) maar als ik dit zo lees, mag hij wel eens opschieten. het i.i.g. een zeer mooie en onverwacht snelle wagen. als je deze auto ziet zou je toch niet denken dat een top heeft van 300 km/h en in 5 sec. op de 100 zit? echt een wereld auto! de degelijkheid van een duitser, de stijl van een brit, en het verbruik van een amerikaan.
een tikje klassiek, maar zeker niet ouderwets, en mooi en modern gewoon mooi
Ik stel voor dat we allemaal bedrijven gaan aanschrijven om geld te deponeren zodat deze auto gekocht kan worden en als officieele autoblog-auto gebruikt kan worden.
Kijk! Dat zijn nog eens goede initiatieven!
kansleaux…..;)
Wat een wezenloos mooie auto. Strak, snel, chique en geen patserbak. Ik word er wel heel erg hebberig van.
wow wat een heerlijke bak zeg echt dit is weer op continental SC/T en Turbo RT niveau
De ontwerpen zijn niet echt vernieuwend maar ze blijven toch wel elegant
deze past beter bij boulahrouz dan zn huidige bentley
lolz
Ze zijn groot!
Ik ben toch meer fan van de ‘Conti’ GT en die is zelfs nog goedkoper! Dan neem ik er meteen 2
Echt heel mooi ding! vooral met die velgen bij de eerste link! straalt een groot prijskaartje uit:P
ik kan echt niet zeggen wat een mooie auto. Continental GT is echt stukken beter. maar wie ben ik
@v4 mini…. waarschijnlijk iemand die ze allebei niet kan betalen…wilde gok.
ja dus
Gelukkig weer eens een echte Bentley zoals het altijd al hoorde te zijn. Al vind ik de Continental-reeks ook niet verkeerd… Waarna ik definitief de knoop ga doorhakken? Ben je zo rijk dan? Veel succes… Al zou ik met al je autoblog-collega’s liever een limo kopen, een Arnage bijvoorbeeld.
Als één van de grootste ondernemers in Dubai-(onderdeel van de Verenigde Arabische Emiraten) ga ik van dit model minimaal 2 exemplaren in mijn bezit hebben.
De meesten zullen dit niet kunnen of willen geloven. Echter, ik ben één van de weinigen ter wereld die door de huidige Sjeik van Dubai gefinanciert wordt, en dat!, is toch niet gewoon te noemen, daar ben ik mij wel degelijk voor de volle 100 % van bewust. In welke zin dat zal zijn, zal iedereen in de loop van de tijd wel zien verschijnen via de algemene media. Op dit moment is heel mijn opzet wel in behandeling door ons ministerie van buitenlandse zaken van België.
Euh…ok…ok…Het is idd. niet gewoon om twee van die karretjes in je garage te hebben staan…Maar wat je verder bedoelt….
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Vandaag zag ik de matzwarte Bentley Brooklands rijden. Wat een wagen! Zeker...
Britse klasse
De meest krachtige en duurste Bentley ooit. Een van de 2 in Nederland... Pa...
Gallardo Spyder, Lp560-4, Murcielago LP640 Roadster, Bentley Brooklands 200...
Ik mocht een stuk meerijden, wat een geweldige ervaring!
2de deel van mijn foto's van Monaco. Zoals ik al zei ben ik geen profession...
Amai wat een wagen!
Luxe!
Hessing is failliet, maar dit gaat op de veiling komen
Bentley Brooklands 6.8 Aut..
Koop nu voor slechts 49.950,00
Bentley Brooklands - 6.8 V8 Automaat 12.000 km.
Koop nu voor slechts 39.950,00
Bentley Brooklands.
Koop nu voor slechts 34.995,00
Bentley Brooklands.
Koop nu voor slechts 33.500,00
Bentley Brooklands 6.8 Automaat.
Koop nu voor slechts 32.500,00
Bentley Brooklands 6.8 (sedan 4 drs).
Koop nu voor slechts 29.950,00
Exclusieve auto's zijn altijd leuk om te zien, maar leuker is het nog als ze een opvallend kleurt...
Twee Bugatti Veyron's, een Rolls Royce Phantom Drophead Coupé, een Ferrari Enzo, die gel...
Net nu jullie gewend beginnen te raken aan de nieuwe Mulsanne val ik jullie lastig met de Arnage,...
Wat zegt u? Ja dat! Bentley roept auto's terug omdat het ornament op de motorkap gevaarlijk is! Als...
In Londen is niet letterlijk alles te spotten, maar als het om rariteiten van de laatste paar jaa...
Een kleine wijziging kan grote gevolgen hebben. Verander details op een bestaand model en je kijk...
Hoewel matzwart niet meer heel nieuw is, is een matzwarte Brooklands toch een bijzondere verschij...
Twee behoorlijk prijzige juweeltjes. Even zeldzaam, vrijwel even snel en natuurlijk maar twee deu...
Niks geen GT, de Bentley Brooklands is de ultieme keus van dit moment! 1 Van de 550 units werd on...
De twijfelachtige eer voor Grootste Benzineslurper gaat in 2010 naar de Lamborghini Murcielago. H...
In navolging van de Rolls voor valkeniers presenteren we de Bentley Brooklands hunting car. De Au...
In deze groene tijden is het nodig om eens een top 10 te maken van de meest vervuilende auto's. O...
De ultieme auto om mee rond te toeren in deze tijd van lage beurskoersen en omvallende bedrijven....
Eigenlijk is Bentley nog steeds een erg leuk merk, ondanks de overname. Men produceert de goedkop...
Er worden slechts 550 exemplaren van de Bentley Brooklands gemaakt, deze zijn inmiddels zo goed a...
We krijgen geen genoeg van de Brooklands, vooral na die laatste afbeelding van een zwarte versie ...
Tijdens een wijnfestival in het Amerikaanse Naples is er $450,000 (300K Euro) geboden voor de eer...
Zojuist is de Bentley Brooklands onthuld, een nieuw model dat de terugkeer moet betekenen in de m...
Toegegeven, een auto met een gewicht van bijna 2,5 ton is niet de meest makkelijk auto om even...
Helaas, tot nu toe geen lijpgevaarlijke terrorwinter. Het was ons beloofd, we kochten winterbande...
Jep, steeds meer merken moeten aan de groene narigheid geloven. En dus is ook Bentley eens gaan k...
Nu de Louwman Groep zich heeft ontfermd over het miljoenenpand van Hessing in de geluidswal aan...
Vooraanstaande en vooral bekende klanten van Maybach kunnen spam van Bentley verwachten. Als ze n...
Ja, dat is even ruim honderdduizend eurootjes goedkoper dan de W12-versie. Lang leve CO2-tax! H...
Niet alleen de V8-versie van de Continental GT wordt in Detroit onthuld, op de stand is ook ee...