Een 21-jaar oude invalide heeft in Amerika “the ride of a lifetime” gehad. Bij een tankstation kwam de man vast te zitten in de grille van een vrachtwagen, waarna de onwetende trucker hem meenam. De lokale politie kreeg vervolgens tips over een man+rolstoel die met 50mph (80km/u) voorop een vrachtwagen zat, maar pas na diverse meldingen nam men het serieus en ging op onderzoek uit..
De coppers hebben de man kunnen redden en hij bleek ongedeerd. De betreffende trucker kon het niet geloven (via jalopnik):
Police approached the driver and advised him of the man in the wheelchair. The driver did not believe them until he stepped out of the truck and saw the man still sitting in the chair.
The young man said it was quite a ride.
Doet me denken aan die smart die aan een bumper van een vrachtwagen bleef hangen, die chauffeur dacht destijds dat hij over een steen reed.

I’m a stripper?

Hotwheels…

Ow man, dat moet nogal flippen geweest zijn…
whahaha wat grappig man xD kan wel goed geloven dat hij de trip van zijn leven heeft gehad xD
Eum… Whiiiiiiiiiiiiiieeeee?
Al bij al een geluk dat die trucker hem niet gezien heeft, anders schrok hij zich een aap en had het misschien allemaal niet zo goed afgelopen.
Wow, dat moet in het begin verschrikkelijk zijn geweest, maar na een poosje wen je er vast wel aan, en heb je een fantastische rit! (mits goed asfast, anders heb je een probleem…) Enne, ik zie er geen ‘Stripper’ in, geen punt van de i iig.
Check die velgen !
lijkt me eng maar ook best vet
Wel heel mooi dat hij er zo rustig onderblijft! Geluk dat hij niet is omgeslagen, dan was hij vrees ik voor hem wel uitgelachen….
Wat staat er trouwens op zijn t-shirt?
Lekker =S
Op de laatste foto zie je die jongen zijn NOS zitten denk ik…
I’m a pepper?
I’m a stepper.
Goh das stout van mij, never mind me saying that :shame:
doet me denk aan die film ‘Duel’.
Maar je kan lullen wat je wilt, die gele koni’s hebben ‘m gered.
olala, black powdercoat B)
Hij is 21. Hij zit in een rolstoel en zou ook wel eens wat actie. Volgens mij heeft ie zelf z’n stoeltje in de grille van de LKW geplant. En gelijk heeft ie.
Haha dat moet toch even schrikken zijn
“hotwheels”……….lol!!!
die kerel moet niet geweten hebben waar hij het had, stel je voor…
Alstie zn gordel maar om had!
Kunnen ze nu mooi de vliegjes van zn bril schrapen..
howly!!!!
Check die banden van zijn wheelchair die heeft precies een vette burnout gedaan.
Aan zijn bandjes gezien heeft de rolstoeler ontzettend veel mazzel gehad. Stel dat er een slag in zijn wieltjes was gekomen, god weet hoe hij dan om die bumper gevouwen zou hebben gezeten!
hoe kom je in hemelsnaam zo terecht in een gril ?
Die brother heeft daar echt wel liggen gummen op die freeway, heel z’n slicks aan gort gevlamd, dit is pas een gummaster!
respect voor die rolstoelfabrikant!
Ahahahahahahahahahaha!!!!!Fuck man, ik krijg geen adem meer!!Zelden zo gelachen !
Rit van z’n leven, maar hij kijkt niet erg blij. Ondankbaar stuk tuig!
Volgens mij is die jongen ook geestelijk gehandicapt, aan de foto’s te zien.
Dus hij heeft er weing van mee gekregen. Hij dacht gwn dat het raam openstond.
en stel nou dattie chauffeur heel hard moest remmen =O.. of in de file zou staan en de ruimte drtussen ‘goed’ had benut…
Een wonder dat ie het heeft overleefd!
Zo te zien ” I’m a Pepper”, komt wel overeen met de rode kleur.
Heeft dus flink wat peper in zijn reet gekregen tot het hem te heet onder de wieltjes werd.
hier een van de meldingen die binnen was gekomen bij de politie.
http://break.com/index/truck-pushes-wheelchair-for-miles.html
What the fuck !!!!!!!
Dit doet Johnny Knoxville hem niet na !
“I am a TOPPER !!!!”
omg ik kom niet bij
Die rolstoel moet wel sterk zijn geweest, als zo’n ding stabiel blijft met 80km/u.
Het had veel spectaculairder geweest als het het volgende bericht was geweest:”Jongen in opgevoerde electrische rolstoel steelt een vrachtwagen en gaat er met met 80 km/h van door. Hij had met speciale haken de vrachtwager aan zijn rolstoel vastgemaakt. De politie had de groots mogelijke moeite om hem te stoppen. De vrachtwagenchaffeur had niets in de gaten, daar hij lag te slapen in zijn cabine”
Hij had toch gewoon effe aan de rem van die rolstoel kunnen trekken…
Ben benieuwd wanneer die advocaten bij hem staan omdat hij nooit meer naar buiten durft in zijn rolstoel…. vette claim in de maak.
Hoe krijg je het voor elkaar om vast te komen zitten in de grille van een vrachtauto? Ik rij ook wel eens ergens tegenaan met mijn rolstoel, maar dit had ik niet gepresteerd. Als je achteruit rijdt, doe dat dan langzaam en voorzichtig. Veel gehandicapte randdebielen (ik sluit mezelf niet uit) knallen die rolstoel maar plankgas alle kanten op. En uitkijken, ho maar!
Al goed dat hij niet in fout was, lees dit maar eens:
http://www.hln.be/hlns/cache/det/art_486210.html?wt.bron=kanaalArt4
Hilarisch gewoon.
Dit is nou wat ze bedoelen met STOER!…………..HEFTIG!
Wat doet een rolstoel op een parkeerplaats bij t tankstation?
Maar goed dat hij zijn pookje om te sturen niet heeft gebruikt, want anders konden de wielen nog wel eens blokkeren en waren de rapen gaar. Verbrand. Net als die banden
De mensen die 911 bellen zijn er nog erger aan toe dan de man die dit allemaal meemaakt…..
Vooral de 3e persoon die stort volledig in. Daar kan ik eerlijk gezegd meer om lachen…..
It’s a funny, funny world, people!!!
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHA, ONLY IN AMERICA!!
Z’n accutje zal nu wel opgeladen zijn…
Hij ziet er wel ERG relaxed uit… mijn broek zou vol zitten, zeker weten. Of is deze gast ook mentaal niet helemaal….?
@Witte Sprinter: dikke LOL!
En dan moeilijk doen over snelheidscoderingen op autobanden…. ![]()
Rolstoel is prima gebouwd op dit soort speeds, dus haha.
Doet me denken aan een bepaald soort reclame:
Ah, don’t worry……………there is no sugar………………
sue ‘m for all he’s worth!!!!!!!!!
Hey! Nog een vergelijkbaar incident:
http://www.nu.nl/news/1212700/10/Vrachtauto_sleept_auto_mee_na_botsing.html
Een auto is in de nacht van dinsdag op woensdag op de A1 ter hoogte van het Overijsselse Enter achterop een vrachtwagen geknald en zo’n anderhalve kilometer door de vrachtauto meegesleept. Dit heeft een woordvoerder van de politie gezegd.
De personenauto kwam na de botsing klem te zitten onder de vrachtwagen. De chauffeur van de vrachtauto had dit niet meteen in de gaten en reed nog een tijdje door. Twee inzittenden van de personenauto zijn gewond geraakt en naar een ziekenhuis gebracht.
De weg is anderhalf uur afgesloten geweest om de ravage op te ruimen.
snelste rolstoel ter wereld?
hij had wss gewoon om een lift gevraagd maar de chauffeur wou de rolstoel niet in z’n cabine zeulen!
Tsja als je wil liften met een rolstoel bij een trucker ken je zoiets verwachten ![]()
Moet het ding ergens laten dan, aanhanger zat vol zeker.
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Zeker in je vrachtwagen...
Vrachtwagenchauffeur vergeet laadklep omlaag te doen. Boem is ho!
De eerste officiele beelden van de nieuwe 'Fast and Furious'! Here we go ag...
Beelden uit de Franse film Trafic (1971, Jacques Tati) van een hilarische s...
Vrachtwagenchauffeur neemt bizarre risico's bij het inhalen en heef...
In Soviet Russia trucks drift along...
700 pk, 3150 nm en 85 ton. Ik zou Wouter niet achter het stuur zetten, maar...
Vrachtwagen sleurt auto ongemerkt mee
Vrachtwagen ramt voetgangersbrug. Je zult er maar net lopen. Eén voe...
Tegen een muur en bezeert zich zelf. En de muur ook.
Het ging een beetje fout op de A5 in Duitsland eerder deze week. Een aanrijding met twee vrachtwa...
Zo ongeveer het meest uitgekauwde, afgekloven cliché in de autowereld (op het 'ster in je ...
'Je kan geen omeletje maken zonder een eitje te breken', zeggen ze wel eens. Deze onfortuinlijke ...
Wie zegt dat Poolse truckers niet kunnen rijden? Wil je lol hebben met je auto of vrachtwagen ...
Na de afgelastte etappe van vrijdag, werd er zaterdag weer gewoon gereden, in de vorm van een ron...
Het gaat lekker met de Hollandse afvaardiging voor Dakar: Gerard de Rooy heeft wederom een etappe...
De Nederlanders blijven het onverminderd goed doen in de Dakar rally. Ook in de vierde stage was ...
Uitvallen in de beginfase van de Dakar Rally is sowieso zuur, want al die voorbereidingen treffen...
Dat je grote logge kolossen best dwars kan gooien, dat bewijst ons archief al. Toch kan het altijd ...
Nederlanders on a roll. Nadat Marcel van Vliet de eerste klassementsproef op zijn naam wist te ...
Helaas werd het Belgisch / Nederlandse succes overschaduwd door een dodelijk ongeval van motorrij...
Nog eentje dan, omdat het kan. Naast het oversteekmeisje en de onverwachte viaductspringer hadden...
Althans, niet in de Dakar 2012. Het is Joske niet gelukt om zijn vrachtwagenrijbewijs te halen en...
Kan je je die Top Gear-aflevering nog herinneren waarin Clarkson met een Audi A8 diesel probeerde...
Hoe zou jij reageren als je op een smalle besneeuwde snelweg een vrachtwagen inclusief aanhanger ...
Niet raar opkijken als de vrachtwagencombinatie die voor je rijdt tussen 11:00 en 12:00 uur ev...
Maak kennis met de Xiaolong Automotive XLW2090, een truck die geen probleem maakt van een paar en...
Nu maar hopen dat ze hem niet zo'n beroerd geprepareerde truck mee geven. U leest het goed, J...
De bestuurder van deze kraanwagen heeft het begrip "voorrang verlenen" niet helemaal be...
Heb je dat ook wel eens gehad? Dat je niet in 1x de juiste versnelling kon vinden? Deze Russische...
Gewoon, daarom. Stel, je vader heeft nog ergens een oude brandweerwagen op zolder liggen en je...
Wist je: dat al die bizarre skyscrapers in Dubai NIET zijn aangesloten op een riool...? Dus w...
En dan praten we niet over een klein spanwandje, maar een stuk gewapend beton van meters lang en ...
Vrachtwagenchauffeurs die blind op hun navigatie rijden en zo ludieke verkeerssituaties veroorz...
De vrachtwagen van deze Russische trucker is veranderd in een cabrio, maar dat weerhoudt hem er n...