We hadden tot nu toe alleen nog maar foto’s van de brute Golf W12-650 gezien. Mocht je ‘m even gemist hebben, dan zegt de typeaanduiding genoeg. Precies, we hebben hier te maken met een W12 motor goed voor 650 pk in een Volkswagen Golf. Doordat we alleen maar foto’s hebben gezien, zouden we bijna vergeten dat de auto nog kan rijden ook en de motor best lekker kan brullen door de vier pijpjes.
Jammer dat het filmpje niet heel spectaculair is en ook het geluid best beter over zou kunnen komen, maar help je fantasie een beetje en vraag je af wat jij zou doen met 12 cilinders, 650 pk en een top van 325 km/u. Precies! Met Mach 4 in een rechte lijn naar Duitsland.
Met dank aan Jorg voor de tip.
klinkt gaaf man
kikke
Klinkt lekker, morgen een proefritje bij de dealer maken?
lekker
Jammer dat het niet in de buitenlucht is opgenomen. Ik denk dat de akoestiek van dat lege stadion de scootmobiel van mijn oma ook wel een mooi geluidje meegeeft. Rijdend ziet de Golf er op zich wel stoer uit met die gigantische wielen alleen zit er nogal weinig rubber op lijkt me.
eindelijk!! een vette golf! zeer vet zelfs
Hoor ik daar antilag?? Vaag er komen geen vlammen uit de uitlaat, mischien iemadn een verklaring?
Ziet er leuk uit binnen. voor dagelijks gebruik zeg het me wel iets.
Ook buiten ziet hij niet als een golf eruit en komt hij meer op de stijl van de civic==> futoristisch
Ook een zéér mooi geluidje, past met het karakter van de auto.
Doe maar in productie
hahaha fantastisch, dat klinkt 1000 keer beter dan al die wannabe golfjes met grote dikke uitlaten en een 1.4 dieselmotor!
hoezo een grommende Golf….
Uber GTI !!!
Klinkt de gewone W12 van VW ook zo ? Dan moet ik toch eens beginnen te sparen voor een Phaeton/Touareg
haha
Deze is echt te vet, vetter dan een M3/RS4/C63AMG of wat dan ook
In hoeverre is dit eigenlijk nog een Golf?
Is dit zoiets als bij van die dragsters? Chassis en mechanisch volledig aangepast aan snelheid en dan zet men er nog een carrosserie op en is het zogenaamd die wagen. Maar zet er een andere carroserie op en tis weer iets anders.
Of in termen van biologie, analoog, maar niet homoloog.
Hé, zit daar een automaat in?
vetgeil, das pak een scheurijzer
Poeh, ga daar lekker mee karren op de officiele testrack van volkswagen, net als capt. slow met de veyron
Damn, wist niet dat dat ding echt was…
dacht bij de foto’s nog dat het om een photoshopje ging !!
eerlijk gezegt vindt ik het een enge auto.
650 pk in een golf, ongelofelijk.
maar dit geluid klinkt als een dreigent gevaar. netals een leeuw. komt eraan, je schrikt vanwege het ”gevaarlijke” uiterlijk, en dan nog eens echt gevaarlijk ook.
Die velgen zien er wel heel leuk uit in beweging, verder vind ik het geluid nogal tam klinken. Doe maar in productie, dit krijg je op één, twee, drie uitverkocht.
Waarom rijdt dat ding in een stadion, heeft dat soms wat te maken met dat VW-feest?
in een stadion klinkt het ook goed, maar buiten een stadion wil ik het ook wel horen
Geile Golf!
Dit is hoe de Golf hoort te zijn: niet alledaags en saai maar spannend en uitdagend ..
Übergolf in mijn ogen! Klasse VW!
Bah, achterwielaandrijving.
Dan maar een R32, die heeft tenminste vierwielaandrijving, weliswaar geen permanente, maar dat maakt niet uit.
@DafMaf: Ik denk wel, in de vorm van een 7-traps DSG bak.
Wat heeft dat ding gekost??
@Thibaut:
Zo kun je ook zeggen dat de R32 weer een andere carrosserie heeft en de GTI tegen over de “normale”.
En dat de Golf Mk.II, Golf Mk.III, Golf Mk.IV en Golf Mk.V ook geen Golfjes zijn omdat de carrosserieën en chassis anders zijn dan die van de Golf Mk.I.
@Pannenkoek:
Bij een anti-turbolag kit hoeft er niet per se vuur uit de uitlaatpijpen te komen hoor.
bedoeltje ie nou met die 25 miljoen die er staat dat ie zoveel kost nee toch he. wel vet geluid mag wel iets meer gas geven nog.
Hmmm…lekker..ik zou zeggen. Volkswagen gooi maar in produktie…ik heb er 150k voor over..lijkt me een mooie prijs voor deze superGolf …uiteraard zou 100k beter zijn maar of dat realistisch is… laat V.A.G lekker politiek incorrect deze auto in produktie nemen..mij benieuwen hoeveel er van verkocht worden…kan Spee lachen
dat noem ik pas een fijne golf
)
als Koos Spee slim is gooit ie een dikke subsidie op deze auto, kan ie het later weer dik terugverdienen. Kijk dat is zaken doen.
lieber golf spielen als golf fähren zeg ik altijd
maar dat neem ik nu wel mooi terug
Ik denk DENK dat deze golf begrenst is op die snelheid…
Alles wijst er op dat het hier om een éénmalig prototype gaat. Zeker gezien de blik in de cockpit en de voorzichtige rijstijl van de bestuurder.
sommige dingen zijn te vet, zoals dit ding. Als die rijke stinkapen die supercars kopen nu iets creatiever waren dan ga je tochzoiets maken of laten maken.
Wat een ziekelijk gave golf is dit
en wat een heerlijk geluid die moeten ze echt gaan maken
Compleet fout dit! Maar soms is fout zooooo heerlijk!
Wat zijn de velgen zo vreselijk lelijk!!
De auto zelf valt wel mee en het wil niet zeggen dat ik deze echt mooi vindt.
Geef mij toch die R32.
@Thibaut: je analogie met biologie lukt niet, autos ‘evolueren’ niet, maar hebben één voor één ‘intelligente designers’ die hopelijk een beetje slimmer worden bij iedere nieuwe iteratie. Het wordt tijd dat de ingenieurs worden erkent, zelf al ken je ons niet en enkel maar kunt speculeren over ons bestaan… het gaat zover dat ze zich niet prijs geven al sta je met hun te babbelen, want wat ze doen is allemaal voorlopig geheim…
PS: Heb je als bioloog Dawkins moeten lezen, lees dan ook eens een goed boek die een ander standpunt weergeeft, je wordt er een veel betere bioloog van.
Wat betreft de anaotmie van dit beestje: duidelijk een exoskelet, zelfdragend staal. Zou me niet verbazen dat bij deze er wel een hulpframe inzit voor de motor en achteras om een veilige manier in de rest van het koetswerk vast te zetten. De brede wangen zijn hoogst waarschijnlijk kunstof (carbon) aan de wulpse vormen van de luchtgaten te zien. Het is zeker geen silhouette waar het volledige chassi+rolkooi een buizenvakwerk is. Daar zou ook niemand om kraaien want dan zou het geen echte Golf zijn, ongeveer even praktisch als een Atom met een tent erop…
@C200 Kompressor 20 June 2007 om 6:03
De velgen zijn net wat een GTI tot een GTI maakt. Prachtig gewoon. Veruit het knapste van heel de wagen.
ik ben geen vw fan maar wat een prachtig ding!
Dit noem ik geen golf meer… maar goed wel een leuk projectje!
Als die speaker zijn bek eens even dichthoud :S
Vette motor, maar wat een AFSCHUWLIJKE stofzuiger!
Super, alleen volgens mij is er iets mis gegaan met het kiezen van de locatie voor dit filmpje. Maar wat een auto! Heeft alleen natuurlijk niks meer met een Golf te maken hè
Ik ben volgens mij de enige die dit helemaal niets vind. welk geluid ik hoor niets????
# Bruine schrijft,
19 June 2007 om 21:33
hahaha fantastisch, dat klinkt 1000 keer beter dan al die wannabe golfjes met grote dikke uitlaten en een 1.4 dieselmotor!
UH, er bestaat geen golf met 1.4 dieselmotor…
lekker geroffel xD *kwijl*
komt er eigenlijk echt een productie van?!
Zo dat is een pittig Golfje :O beter als die photoshop in ieder geval !
wat een nep filmpjes geef pas een echte reatie als ze gas gaan geven met dat ding bijna stilstaan en dan n beetje gasgeven bahbah dan is mn grasmaaier nog interessanter
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
650 pk, hoeveel anders?
Volkswagen Golf 5 GTI W12-650 CONCEPT Body kit Hij bestaat!
Volkswagen Golf 5 GTI W12-650 CONCEPT Body kit Hij bestaat beste mensen!
De GTI W12-650
Gespot bij Nijmegen
Mijn spots van de eerste 7 maanden van het jaar verwerkt in een video.
Wel een hele slechte foto, maar wel een foto...
VW Golf gespot op een parkeerplaats in Hoek van Holland (strand)
Met w12 body kit . De eerste keer dat ik het in het echt ziet staan staat n...
Tijd voor een grote beurt?
VOLKSWAGEN GOLF 1.4 122pk TSI DSG Comfortline.
Koop nu voor slechts 22.940,00
VOLKSWAGEN GOLF 1.2 Tsi Bluemotion Technology Style.
Koop nu voor slechts 22.930,00
Ben jij ook zo verliefd op de Golf W12, maar heb je niet het geld om de benzinerekening te betale...
Ik weet gewoon zeker dat ondanks onze reminder er een heleboel mensen zijn die gisteravond de eerst...
We hadden al een keer een video van de brute Golf GTI W12-650, maar dat was gewoon binnen en dus ...
Een Golf met 650 pk zie je niet elke dag, des te interessanter om te zien hoe het powerhouse er uit...
Euthanasie is in veel landen verboden, maar bij ons is het onder strikte voorwaarden toegestaan. ...
Het heeft even geduurd maar Volkswagen is er nu toch in geslaagd. Wereldheerschappij ligt binnen ...
Ergens later dit jaar mogen we de zevende generatie VW Golf verwelkomen. Een Golf die echt nieuw ...
En dit was nog geen onopvallende politiewagen, maar een model dat door Volkswagen voor twee dagen...
Als het op banden oproken aankomt zijn we wel wat gewend hier, maar van de volhardendheid van het...
Toen Jochempie foto's van zijn nieuwe velgen op Autojunk zette voelde dat voor hem als "not ...
Hoewel tuners zich doorgaans met het nieuwste van het nieuwste bezig houden is retro-tuning ook n...
De bestuurder van deze kraanwagen heeft het begrip "voorrang verlenen" niet helemaal be...
De belangrijkste Volkswagen sinds de Golf 5 komt er aan. Een eerste kennismaking staat al voor ko...
Het blijft maar rommelen rondom de beslissing van de Nederlandse politie om al haar nieuwe auto's...
Twee testwagens werden gisteren op Nederlandse bodem vastgelegd door een oplettende automobilist....
Ruud Lubbers heeft gisteren na Prinsjesdag uit pure frustratie zijn elektrische Volkswagen Golf V...
Stel: je bent de inmiddels beruchte snelwegschutter. En je wilt niet gepakt worden. Welke auto ri...
Hoera, het is feest, de Golf GTI bestaat 35 jaar. Een betere reden kon Volkwagen niet verzinnen o...
Politiepetjes, that is. In ons land komt de politie vaak niet verder dan een Golf of Touran...
Wil je graag wat meer opvallen met je GTI, maar greep je naast de Edition 35? Dan is Eibachs 'Pro...
CelebrityOccasion van de Week: de voormalige wielen van 's werelds populairste prinses. Lan...
De Ferrari FF is misschien wel de meest verrassende supercar van het afgelopen jaar. Vriend en vi...
De leaseregistraties van het eerste half jaar 2011 zijn binnen, tijd om de balans op te maken. En...
Vier jaar terug begon VW met het onderzoeken van hybride-mogelijkheden in de VW Golf. Inmiddels...
We hebben nog een leuk nakomertje van de GTI Meet in Wörthersee, namelijk een Golfje GTI met...