Deal tussen Chrysler & Chery eindelijk rond
Gepost op 04-07-2007 om 15:35 door robbie - 20 Reacties »
De kogel is dan eindelijk door de kerk. Na de verkoop van Chrysler aan Cerberus leek er een kink in de kabel te komen, maar vandaag is in China de samenwerking eindelijk officieel geworden. De verwachting is dat het eerste model van de samenwerking binnen een jaar zal verschijnen op de Latijns Amerikaanse markt of in Oost-Europa. Dit zal een budget model zijn dat sterk gebaseerd zal zijn op de Chery A1 en zal als Dodge op de markt verschijnen.
Pas over 2,5 jaar zullen we door Chery geproduceerde Chrysler/Dodge modellen in Europa en de VS verwachten. Dit model zal hoogstwaarschijnlijk sterk lijken op de Dodge Hornet. Hier onder enkele foto’s van de Chery A1.














Die Daewoo’s met Chevrolet badge vind ik ook al van die neppe shit.
Of gaat cardoen ze weer inporteren en verkopen?
not.
@VeyronLover
Ik weet niet of die wetgeving voor Latijns Amerika ook geld…
Voor beide is dit een meesterzet. Beide willen ze marktaandeel in Europa en op deze manier geloof ik echt dat dit bereikt kan worden. Het lijkt me echter wel sterk dat ze de auto´s gaan importeren en dan moeten ze dus in Oost-Europa gebouwd worden maar dan moeten ze daar eerst een fabriek de grond uitstampen of Suzuki eens lief aankijken als die nog capaciteit hebben in Polen.
Wat betreft de crashtests denk ik zelf dat de Chinzen snel zullen leren net als de Jappanners en daarnaast hoop ik dat de chinezen juist op dit vlak de hulp inroepen van Chrysler. Chery is echter op technologisch vlak veel verder dan Briliance of Land-Wind, zij zullen deze fout niet maken.
http://www.seriouswheels.com/pics-2006/2006-Dodge-Magnum-SRT8-SA-Studio-1920×1440.jpg
http://www.theautochannel.com/news/2006/05/05/005786.1-lg.jpg
.IAT PA.D.
Ik denk dat daar FIAT PANDA staat!
tut tut tut tut tut tut tut tut tut helemaal goed!!!
Ik vind hem echt daa rop lijken! en ben benieuwd waneer Audi (VAG-Groep) de naam WIL overkopen!
En houd gaarne de voorbarige conclusies nog even voor jullie. Hoeveel van jullie rijden nu in een Japanner die dertig jaar gelden ook nieuw op de markt kwamen, kwalitatief ondermaats waren en ontwerpen kopieerden?