
Dat Cadillac het niet echt lekker doet in Europa mag inmiddels wel als een feit worden geaccepteerd. De verkopen blijven achter ondanks dat wij er zo af en toe een rijtest tegenaan gooien.
En dus komt Cadillac maar met een golf van nieuwe SUV’s in de hoop dat die het tij kunnen keren. De SRX en Escalade kennen we natuurlijk al. Maar in 2011 komt er een nieuwe versie van de SRX (zie impressie Motor Trend) en misschien nog wel belangrijker nieuws is dat Cadillac ook overweegt om met een kleinere SUV te komen. Dit model zal dan de strijd aan moeten gaan met auto’s als de BMW X3, Land Rover Freelander, kortom nog een auto om toe te voegen aan de lange lijst van compacte premium SUV’s.
Qua techniek zal dit model sterk leunen op de nieuwe Saab 9-4X. Qua aandrijving zal er gekozen kunnen worden uit verschillende motoren zoals een 3.6 liter V6 benzine met directe inspuiting een 2.9 liter V6 diesel (speciaal voor Europa) een motor die loopt op E85 en natuurlijk een hybride variant (bron: Motor Trend, via: Motorauthority).
| Model | Prijs | Vermogen | 0-100km/u | autowiki.nl |
|---|---|---|---|---|
| 3.0 v6 elegance awd aut | € 77.429,- | 269 pk | 8.4 sec | » |
| 3.0 v6 sports luxury awd aut | € 85.708,- | 268 pk | 8.4 sec | » |
Heeft wel wat weg van een Mercedes ML
Hij gaat er, als ie er zo uit komt te zien, erg op vooruit. Ik vind de huidige wat te vierkant. Ik vraag me wel een beetje af of dit wel aanslaat. Veel mensen zullen toch kiezen voor de X3, Freelander en tegen die tijd de Audi Q5.
Ehm…ik bedoel dus dat de SRX er op vooruit gaat en dat mensen die Europese merken zullen verkiezen boven de Baby SUV.
die saab zie ik zo nu en dan nog wel eens rijden, best een raar ding, heel erg strak gestyled, en dat maakt em wel tof.
afbeelding ziet der goedjes uit, denk dat de mensen met toch wel een zwak voor dit uiterlijk, maar die net niet de beurs dervoor hebben, dit wel zullen waarderen.
@ cl600; De Saab 9-4X bestaat nog niet eens… Je zult de 9-7X wel bedoelen?
@ Rudie Het lijk idd behoorlijk veel op een M-klasse
ik vind ‘m ook errug op die Opel Antara lijken. Hij mist alleen nog de lucht in laten bij de voordeuren. maar desondanks geen onaardig model!
Jakkes, ik wordt n beetje moe van als die SUV’s aka Super Useless Vehicles’s
@ Citrofiel : denk het ook ja
bedoel iig de jeep van hun
lekker spannend hoor..
“Dit model zal dan de strijd aan moeten gaan met auto’s als de BMW X3, Land Rover Freelander,”
Bewonderenswaardig en tegelijkertijd een béétje dom, moeite doen voor een verloren strijd…..
het lijkt meer op een volvo XC60….bummer
ja ik denk dat de meeste jeeps de laatste tijd wel al wat minder verkopen.
maar ik denk dat deze het niet zal halen tegen de X3, dom van caddilac ze hadden beter hun tijd gestoken in het ontwerpen van een zuinigere motoren.
Maar dat hadden ze al kunnen weten van Ford
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Niet allemaal al te bijzonder, maar toch leuk om te zien: 760li, Infinity f...
Sfeerbeelden van de Cadillac SRX V8
(Wat oudere)Tekening van een vriend van mij wat vinden jullie er van? so...
Van de zomer vakantie naar miami.. soort van monaco.. alleen maar dure auto...
Een eigen Infiniti design. Gemaakt voor een wedstrijd en tevens gewonnen ...
Een SUV van Lamborghini gebaseerd op de Reventon. (vergelijkbaar met de BM...
Na mijn eerste, niet z'n goede post heb ik even beter mijn best gedaan. Ik ...
Een schets van een compacte auto maar dan op hoge poten... Comments meer da...
BMW SUV
Een normale mustang, maar dan een SUV. Reactie's en tips zou ik fijn vinde...
Cadillac SRX - 3.6 V6 Awd Automaat5 Sport Luxury Executive.
Koop nu voor slechts 85.708,00
Cadillac SRX - SRX 3.0L V6 AWD aut. Elegance nieuw.
Koop nu voor slechts 85.100,00
Cadillac SRX 3.0 Sport Luxury AWD.
Koop nu voor slechts 77.500,00
Cadillac SRX 3.0 V6 AWD Sport Luxury Automaat.
Koop nu voor slechts 76.895,00
General Motors heeft een aantal nieuwe modellen voor ons in petto op de NAIAS in Detroit. De gl...
Uiteraard mag het Brits-Chinese MG niet ontbreken op de Beijing Auto Show. Daarom hebben de desig...
Eerder vandaag schreven we over de oprolactie van Megaupload in Nieuw-Zeeland, maar helaas ontbra...
En daarmee is een introductie in 2012 dan ook niet zo'n raar idee meer. Uit het niets kwam he...
Crisis? Welke crisis? In september zal tijdens de IAA van Frankfurt een gloednieuw merk gelanceer...
Op bestelling gemaakt voor een Noord-Afrikaanse wansmaakklant: een Escalade overgoten met het...
O ja, de Escalade heeft 1.000 pk! Onder de noemer zinloze vergelijkingen is dit wellicht de mee...
De baby-suv van Porsche is onderweg en deze schetsen geven een eerste idee van hoe dat ding eruit...
Huh? Maar we hadden toch net een nieuwe X3? En is 'ie gekrompen? U voelt al nattigheid, en in...
De afgelopen dagen hebben we jullie enkele concepts laten zien die waren ingezonden voor de L.A. ...
Niets is onmogelijk. Zeg nooit nooit. Daarom hebben een aantal studenten van het Italiaanse IED w...
Het zal je denk ik niet ontgaan zijn dat Cadillac weer terugkeert naar Europa en uiteraard wordt ...
Kledingontwerper Christian Audigier -wie kent hem niet- houdt het niet alleen bij stofjes en ca...