
Het lijkt er sterk op dat Henrik Fisker nog een aantal wijzigingen heeft aangebracht aan de Latigo CS voordat deze in productie is gegaan. Op deze foto’s is namelijk duidelijk te zien dat de achterlichten anders zijn (1 dun streepje) en ook de vorm van de achterklep lijkt anders.
Verder is de voorbumper anders van vorm en lijkt deze meer op die van de donorauto (BMW M6). Persoonlijk vind ik de achterkant mooier en de voorkant is er in mijn ogen niet echt op vooruit gegaan. Oordeel zelf!


En ter vergelijking nog even twee foto’s van de Latigo CS zoals we em tot nu toe kenden.


allebei wel mooi, alleen die gril is zo veel gaas
Juist dus er is er nog geen 1 (?) echt verkocht en hij krijgt al een facelift..??
die achterkant is nu net een Alfa met samengeknepen achterlichten…
veel minder agressief precies
De koplampen lijken hetzelfde (alleen wel met een stukje plastic eroverheen!)
Kan op zich wel door gaan als een Maserati uit de jaren 90
Ik ben het met RA999 eens dat de nieuwe achterkant wel erg veel weg heeft van een Alfa. De smalle achterlichten van de nieuwe zijn wel mooi, maar bij de oude was de hogere tildrempel weer mooier. Nu bestaan de achterlichten uit 2 delen, wat weer minder mooi is. Doe mij maar het kofferdeksel van de oude met de lichten van de nieuwe.
De onderkant van de voorbumper is mij om ‘t even. Ze kunnen er beide mee door, maar zijn niet bijzonder.
Voorkant houden zoals ie was, achterkant is er wel op vooruit gegaan
miljaaaaaaaaaaaaaaar! wat lelijk!! manmanman…
wel mooie M-bumper…hehe lol
Lijkt erop dat het oorspronkerlijk ontwerp (basis 645CI?) te wijnig koelgaten had voor de M6 V10….beetje jammer
Niet echt 100% geslaag, maar straalt naar mijn gevoel toch wat meer persoonlijkheid uit dan de 6.
Oogje voor detail…en toch vind ik allebei even mooi. Maar toch ga ik liever voor Tramonto dan voor Latigo.
@ aston martin rapide: vandaar dat je waarschijnlijk ook een aston fan bent, de fisker heeft er een trekje van weg, ik ook trouwens, maar niet van fisker…
ma ale das toch gwn een bmw interieur of zie ik dat verkeerd??
@Semih
Het is een BMW met een andere buitenkant
Ben ik de enige als ik zeg dat ik de oude mooier vind?
De achterlichten zijn nu zo ‘saai’. Dat oranje van het knipperlicht vind altijd heel jammer in autoontwerpen en de grill is nu zo ‘tuner-achtig’, niet passend.
De achterlichten doen me denken aan die Lancia die je in Rome altijd ziet rijden door (rijke) ambtenaren. Zo’n streep doet het em niet voor mij.
wil nie verkeerd prate ma
ze hebbe het dan wel schoon verkloot en zeker met de voorkant ;; ge kunt beter een jaguar XJK gaan hale dan dit eh
Voor iemand die vroeger design director bij Aston Martin was, én verantwoordelijk is voor de prachtige BMW Z8, vind ik dit een zielige vertoning, met of zonder facelift.
Ben ik de enige die deze niet bijster mooi vind?
@ christian
Ik zou hem best als naar-werk-bak willen hebben, maar dan zonder facelift en in het zwart.
Ow nee, geef me tochmaar een Afla 8C (ziet Tijdloos rechts).
Ik weet niet waarom, maar ik moet heel erg aan de Subaru SVX denken:

Wat mij betreft zijn de Fiskers niet het beste voorbeeld van wat coachbuilding voort kan brengen…
blijft mooi!!
een kruising tussen eee ver verbeterde 6 zerien en een wat oudere alfa
Het oude model is mooier.
ik deel volledig de mening van Supreem. Khad een stuk meer verwacht!
doe mij de oude maar
Ik vind zowel de voor als achterkant lelijker geworden
Poe, de achterkant is er wel wat op vooruit gegaan. De voorkant wordt echter veel en veel te druk zo. Van alles een beetje. Meer alsof de orginele auto door het andere bodywerk probeert heen te komen. Dat wordt zoiets als hangende silliconen tieten, das ook helemaal niets.
ik vind het net een maserati met een aston voorkant?
de ouwe wel mooier;)
let it be mine… ownee ik zou me ervoor schamen..
Wat een gruwelijk lelijke frikandel
Die man had gewoon bij Aston moeten blijven. Wie zit nu op zo’n auto te wachten. Het is gewoon een BMW met een iets andere carrosserie.
lelijk man! Waarom zou je geen standaard M6 kopen?
Mensen op straat denken, wat een nissan
die auto heeft een hazenlip….
Exclusief ! dat wel … maar damn ! wat een mislukte voorkant
Erg mooi, de tweede versie straalt meer aggresiviteit uit.
De achterkant is nog steeds BMW, de voorkant is Aston Martin. Wie koopt dit?
Beetje 80s.
Ik vind de oude mooier, maar beiden zijn een stuk mooier dan een M6, da’s pas een hok met van die lelijke uitpuilende plooien en builen en blutsen. Niets past precies aan die wagen, alle is precies te groot, te lang, te breed gemaakt en ze kregen het daardoor niet goed op hun plaats….
De voorkant is echt lelijk en de achterkant is ook niet moeder mooiste
Komen die koplampen niet van de vorige generatie 5? Of anders van de vorige generatie Seat Leon/Toledo????
Raar trouwens dat ie 2 verschillende achterkanten heeft.
Stom stom gaat ook om vorige en nieuwe… zat ff niet op te lette.
Van voor is het nieuwe model mooier, maar van achteren lelijker.
wat een lelijke bak
binnen in voleeeedig M6
Ik koop liever een M6, houd ik nog geld over voor een mooie motorfiets ook.
@ joep
Dat is ook direct het eerste waaraan ik moest denken! Een hazenlip. En de achterkant van een Alfa. Ik ben het met de meesten eens, de vorige versie ziet er beter uit.
Maf.. Lijkt heel erg op een alfa vind ik zelf!
waar komt het merk vandaan?
en is het ook van alfa romeo?
Aston Martin gekruisd met Maserati. Iemand?
@Chip: die zonder facelift heb ik nog niet eens gezien
Als ze nog even wachten met de produktie dan is het al een klassieker nog voor die wordt uitgebracht. Mijns inziens verspilde tijd en moeite.
Er is er toch al een (of meer) afgeleverd? Zie http://www.autoblog.nl/archive/2007/06/24/eerste-fisker-dan-eindelijk-afgeleverd
Prachtige wagen Fisker doet het echt goed in de coach building
@jordii
Het is een eigen merk van Fisker. Fisker had het niet helemaal naar zijn zin bij Aston Martin en besloot toen maar voor zich zelf te beginnen. Het merk is geen eigendom van Alfa of Aston.
Kunnen julli mij wijsmaken wat dit model met BMW te maken heeft.Is dit een copie van de 6 serie of is de 6 serie een copy van de Fisker.Heb dit model nog nooit op onze europese wegen gezien
hoogheid: Het is een voor Amerikaanse bodem bestemt automerk, wat in beperkte oplage auto’s produceert. Wat het met BMW te maken heeft is heel simpel: ten eerste is de oprichter, Henrik Fisker verantwoordelijk voor het design van de BMW Z8 en ten tweede is de basis van de Latigo een BMW 6-serie.
Het is een zogeheten coachbuild, oftewel een exclusieve koets op een bestaande basis.
De oude vind ik in ze geheel mooier(dus voor- en achterkant).
Afblijven van de M6.
Hij heeft ook andere spiegels zo te zien.
Wie zit daar nu opt te wachten. Rotzooi en BMW verkrachting
@ RenJie : Was het maar een Nissan. Die heeft tenminste mooie modellen (350Z Murano Qashqai Skyline Navara)
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
De M6 coupe hadden we al eens getest, nu is het tijd voor de V10 cabrio...
Start van de Bullrun van New York naar Las Vegas. Gefilmd door DodgeViper01...
Zelfdestructieve Rus manoeuvreert zijn M6 door het drukke verkeer. Tja, dat...
Mijn kleine overzicht @ Moscow Unlim 500+
Foto's van de zaterdag. Voornamelijk gespot in het paddock. Ook nog nooit z...
Hierbij m`n complicatie over de spots van hongarije `08 M`n eerste, dus he...
BMW Individual, voor al je speciale wensen!
Epic glimlach is epic!
In ieder geval, de eigenaar noemt het liever een 'R6'. Fe...
aantal spots düsseldorf
BMW 6-serie 650i High Executive Cabrio Automaat.
Koop nu voor slechts 134.950,00
BMW 6-SERIE Coupe 640i High Executive.
Koop nu voor slechts 132.013,00
BMW 6-serie Cabrio 640i Automaat6 High Executive.
Koop nu voor slechts 131.482,00
Op een paar dagen na precies een jaar geleden, vertelde ik je nog dat we de Fisker Tramonto en La...
De modellen Latigo en Tramonto van Fisker Coachbuild, het bedrijf van ex-Aston Martin designer He...
Vlak voor de IAA is er extra info over de twee nieuwe modellen van ex-Aston Martin designer Fisker....
Naaktloper betrapt! Zoals we weten hield BMW de strategie erop na om eerst de cabriovariant...
Dat er een nieuwe BMW M6 gaat komen is natuurlijk geen nieuws meer, we hebben immers de testauto'...
Afrojack (ook minder bekend als Nick van de Wall) doet het momenteel erg goed in de plaatjesdraai...
Want kennelijk is het vrij lastig om niet als een hufter te parkeren met je BMW (X)6. Als BMW...
Modieus bruin rood: check, grote boze bumpert: check, lekker breed: check, serieus kijken zonder ...
Als 11-jarige met een R8 door een grasveld raggen als een mini-baas is een leuk begin, maar de ...
Tijdens een tripje onderweg naar het Comomeer in Italië werd in Zwitserland deze licht gec...
De nieuwe Sechser is er al helemaal klaar voor maar LUMMA pakt nog even de oude opnieuw aan. In c...
En toegegeven, met een Rolls-Royce is er geen kunst aan, maar met een Daihatsu'tje dubbel parkere...
Niet alle lakkleuren zijn even tijdloos als bijvoorbeeld zwart en grijs, dus het is best gewaag...
G-POWER M6 Hurricane RR is de snelste ter wereld. De snelste 4-zits coupé om precies te ...
Rijden met je BMW M6 als in een computergame. Als een malle tussen het verkeer manoeuvreren en hie...
Nu we weten hoe de nieuwe BMW 6 Serie er (zo ongeveer) uit gaat zien is het natuurlijk een koud k...
BMW is auto's aan het ruimen. Er is een nieuwe 5-serie, dus de E60 M5 moest er uit. Nog voor de n...
Mocht het nog onduidelijkheid zijn of BMW nou wel of niet een hete M-variant van de aanstaande...
Terwijl je net aan je eerste bak pleur zit, schotelen wij even wat verse fotoshops van de BMW M6 ...
Voor deze week is het weer geen samenhangend geheel, gewoon omdat spotten op bestelling niet ec...
Een stel Russen met geld houden een dragrace... Tijdens de "Moscow Unlim 500" waren...
Smaak is heel persoonlijk, dus er zullen ongetwijfeld mensen zijn die dit een zeer geslaagde M6 u...
Kom met genoeg geld over de brug, en BMW bouwt wat je maar wilt. Ziehier bewijsstuk 1 van een M...
Ook BMW had nog een paar overjarige modellen te lozen. En wat doe je dan met een model? Precies...
Maak kennis met de G-Power Hurricane CS, de snelste BMW Coupé ter wereld. G-Power kenn...