
De Porsche Cayenne S is niet alleen Aimee-proof, maar blijkt ook echt het terrein in te kunnen.
Dat was ook precies wat Porsche nog even duidelijk wilde maken met de Cayenne S Transsyberia, waarmee ze aan de 6200 km lange Trans Siberië rally deelnemen. Helemaal standaard bleef de Cayenne niet, maar met slechts kleine aanpassingen blijkt de Cayenne een waar rallymonster te zijn. (via motorpasion.com)
super!!!!
Oeh wat lijkt het me toch gaaf om In een Porsche Cayenne een Rally te rijden
Lijkt me alleen niet zo’n pretje om langs te kant te staan met al dat modder
ik wist niet dat de cayenne dat kon
ziet er goed uit!! die zwart-oranje blijft wel vaak int water steken :p.
Mooi filmpje, maar de porsche bleef toch ook een keer vastzitten hé ! En hij had ook te kampen met een beetje wateroverlast !
MAAR DE LANDROVER DEFENDER IS NOG 10X BETER !!!
conclusie ze lijken niet echt waterdicht en met al die oranje strepen lijkt het op een gt3rs een cayenne s RS die niet waterdicht is dus.
lijkt me wel eens leuk zoiets te doen, maar met een hummer ben je denk ik beter af
leuk filmpje… maar ik zou er geen een willen hebben… voor dat geld zou ik liever een 535i touring kopen. ipv een cayenne.
Op naar Dakar!!!
Zo hoort het!
Vet!!, op naar dakar idd
Wat een bullshit die Cayennes; wie gaat er met zo’n hok vol electronische snufjes en leren zeteltjes beetje door de modder crossen? Doe het dan goed en rij met een Jeep Wrangler, Toyota Landcruiser of Landrover Defender.
Wil meneer de executive over de snelweg rijden, kies dan voor BMW 5 of iets dergelijks….
X5 eat your heart out… softroaders, tuhtuhtuh
W0o0dy, ik wacht ongeduldig op je reactie…
Erg mooi allemaal, tot je ziet dat er oranje velgen op zitten. Kom nou, oranje velgen!
“MAAR DE LANDROVER DEFENDER IS NOG 10X BETER !!!”
Met een Devender 6200 km rijden, is geen probleem voor de Defender maar de passagiers worden gemarteld op middeleewuse wijze. De wagen heeft karakter, maar is zeker niet de ultieme tereinauto.
gaat ook met onze samurai!
‘but in the end, it doesn’t even matter’ lelijk blijft hij
Verdorie die gaan hard met dat ding!
Heimwee naar de Dakar Porsche 959. Als je dat naar tegenwoordig zou vertalen, dan moet je een Veyron een hogere grondspeling geven, Rothmans stickers erop en de woestijn in.. Hmmm, iemand handig met photoshop?
Ik hem deze aangepaste Cayenne in de Duitse bladen al gezien, maar dat je er zo ruig mee kon omgaan……..En een Defender die beter is: die lullige turbodiesel van de Defender haalt het bij terreinrijden echt niet van de grote atmosferische benzine in de Cayenne. Probeer met een TD5 of de nieuwe 4 cilinder diesel Defender maar eens vanuit stilstand vaart te maken om een helling met weinig grip op te komen: dat gaat met zo’n Porsche V8 net wat beter hoor, om over de betrouwbaarheid maar te zwijgen (en het onnodig masochistische “comfort” in een Defender, en de beroerde actieve en passieve veiligheid. Het is namelijk wel prettig wanneer je je terreinrit kunt navertellen………)
nou nou, ze scheuren lekker door, gaaf gezicht.
Als die zilvere tegen het einde tot de gril ongeveer in de modder zit vind ik het wat weghebben van de 959
Wij hebben hier thuis een Defender TD5 en Porsche Cayenne, en als ik eerlijk ben gaan gekke offroad fratsen beter af in een Cayenne. Niet alleen door zijn makkelijke techniek maar ook power en tractie.
MAAR: Je rijdt gewoon minder snel in zown mooie Cayenne offroad. Daar licht het hele punt.
cayenne dus niet alleen beste suv op de weg.. nu ook in terrein
‘EAT MY DUST’ ml 63 amg
@ Rossi: lucky B’stard
Zeker vet ,, wneer mag ik =D
Ik denk dat iedereen die zegt dat de Cayenne in het terrein niks kan nu de mond is gesnoerd. Dat in tegenstelling tot de X3 (zoals iemand eens presenteerde op de BBS en wiens initialen hetzelfde zijn)
Blijft echt een verschrikkelijke auto die cayenne, echt zo jammer dat Porsche ook dit soort auto’s maakt….
@911
ML is nep, de Cayenne ook, ze zijn hier helemaal niet voor bedoeld :S, ze moeten zelfs aanpassingen krijgen, dus standaard zou het niet eens kunnen. Té modern en gestyled voorop het terrein vind ik.
Men neme een Landcruiser, Defender en Cayenne en zetten ze af in de brousse in Afrika, 30 jaar later gaan we eens kijken welke van de 3 nog rijdt….
Dit had ik eigenlijk niet verwacht. Nou ja, het ziet er wel spectaculair uit, maar veel van die stukken zijn volgens mij ook met een voorwielaangedreven middenklassertje te doen. Alleen dat water wordt wat moeilijk…. Niet dat ik zeg dat het allemaal nep is, het is heel goed en knap dat ze dit allemaal kunnen, maar ik wilde maar een kanttekening plaatsen.
Maar dus totaal onzinnig om zo een capabele auto te kopen om enkel maar op asfalt te gebruiken.
Enne, ze hebben vast zodanig gefilmd dat de tankwagens net niet in beeld komen… of hebben ze daar een 300l benzinetank in zitten??
@RenJie
Ook een Defender pas je aan op zown tocht
wat dacht je van een watersnorkel (om door water te rijden) en dergelijk.
Dan niet te vergeten de betrouwbaarheid die van de defender een stuk lager licht dan de Cayenne. Okay je kunt een defender bijna repareren met de hak van je schoen maar toch.
Een Range Rover (Vogue) is denk ik beter in het terrein
@Citroenfiel: Nou ik denk dat dat aardig lastig wordt met een voorwielaangedreven middenklasser. Wat ik daar zag in het filmpje was heel erg netjes. Overigens, een Defender zal ook wel eens een keertje blijven haken… Lijkt me niet dat je een Cayenne daar op kan afrekenen. Ziet er erg terreinwaardig uit. Kan BMW nog wat van leren…
Dit lijkt me maar een wagen om op de aveneu te staan pronken.
Of lekker scheuren op de autobahn tegen 250 km/h.
Maar niet mee in het terrein te gaan.
Land rover is een merk van een van de beste terreinwagens op de aarde, en wie dat niet wil geloven kan van mij evengoed zijn een of andere wagen in de prak rijden.
Van daar de G4 challenge.
Deze is tenminste véél uitgebreider en is niet alleen terrein rijden, maar ook uw eigen fysieke krachten uitoefenen.
Vindt het ook véél spectaculairder de G4 challenge dan deze nep race.
Dat kan ieder merk doen, een wagen om toveren tot een terreinwagen.
Btw: Je ziet zelf dat een nieuwe cayenne niet opgewassen is tegen de natuurkrachten in het modder, daar zou één of andere land rover gwn op gemak door kunnen rijden!
Ik zag gisteren een Cayenne met paardentrailer.
Buckle up Mr. Ed!
redelijk impressive wel
mja, een stel goei terreinbanden doet ook al veel
oeh, hier had ik wel geluid bij willen horen
maar superfilmpje, zo in ‘t terrein is ie direct een stuk mooier!
In plaats van lekker motorgeroffel krijgen we half zachte rap en half harde gitaren van die poofters van Kingkong Pork. Knap.
Ik zou d’r bÃjna wat over gaan posten op dat andere blog. Gelukkig hebben we “mute” nog.
hmm gebruike ze die dinge ook keer op een manier dat ze bedoeld zijn om te gebruik:P
wat een klere muziekje op de achtergrond, voor de rest best geinig
heerlijk, wanneer doet porsche weer mee aan de dakar?:)
Dit is offroaden voor pussies (als je al van offroaden kan spreken, want modder- en zandweg en een streepje water door)! Ik test op m’n werk wagens oa ook offroad, die kunnen wel wat anders aan hoor! De stukjes die hier getoond worden doet een VW Golf II Country ook met gemak…
@ Istweervandat: Yeah right, met een Golf Country door die grote waterplas…
Sommigen blijven daar al steken omdat ze die plas verkeerd in rijden, en de motor ligt al superhoog, dus dan verzuip je je hele Golf.
Neem me niet kwalijk, maar ik ben nÃet onder de indruk. ‘t Is toch maar normaal dat een Cayenne dit “ruigere” werk aankaan zeker? Komaan zeg, dit kun je toch geen zwaar offroad-werk noemen? Modder en hier en daar een grote plas van 25 cm diep. Applaus, de Cayenne raakt erdoor!
En wat die betrouwbaarheid van de Defender betreft, wat scheelt daarmee? Ik hoor daar geen klachten over. Al 60j verbetert Land Rover zijn Defender en heden ten dage ligt er het Transit-turbodieselblok in. Alsof de motor van een bestelwagen niet betrouwbaar is…
echt vet zo’n auto:D
mijn ultieme droomauto, veel beter nog als een landrover…
overal voor te gebruiken. voor het terrein zoals getoond..
als boodschappenautootje..
als raceauto.. even een stoplichtsprintje tegen een bmwtje ofzow..
en als familiewagen, kortom een fantastiche auto!!
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
@0.18 sec:Nigel de Jong, voetballend bij Manchester City in Engeland rijdt ...
Uiterlijk en imago van de Cayenne zijn dus duidelijk anders dan dat van de ...
Omdat een gewone Cayenne GTS voor Autoblog niet genoeg is.
k zag ze staan, ik snel foto's maken
Eerst een onschuldige burger en daarna de echte boeven. Ben ik even blij da...
Aimee en Sacha bekijken de instap-SUV van Porsche van dichtbij.
Mijn kleine overzicht @ Moscow Unlim 500+
Ramzan Kadirov, het hulpje van Poetin, is bang voor de Tsjetsjeense vrijhe...
Dat kan alleen maar fout aflopen. Of gaat het eens een keertje goed voor de...
LET GOED OP DE KLEUREN het glittert
PORSCHE Cayenne 4.8 GTS.
Koop nu voor slechts 108.999,00
Porsche Cayenne S 4.8 V8 incl BPM/BTW.
Koop nu voor slechts 108.950,00
Porsche Cayenne - 3.0 Diesel.
Koop nu voor slechts 102.950,00
Porsche Cayenne S HYBRID 333 PK incl BPM/BTW.
Koop nu voor slechts 99.950,00
Als een instap-Porsche onder de Boxster je een heel slecht idee leek dan zal dit nieuws je als mu...
Welkom bij weer een nieuwe editie van de wansmaakbattle! Vandaag hebben we twee grondig verspijke...
We gaan natuurlijk niet in povere wagentjes achter het supercargeweld van de Arabische Emiraten a...
De tuners van ASMA toonden ons onlangs een voor hun doen zeer ingetogen redesign van de Panamera....
Twee gasten proberen een Porsche Cayenne Turbo bij te houden... Goed, dat betekent dus inhale...
Mercedes AMG was laatst lekker met gele verf bezig. Ook Dodge ziet het nog steeds helemaal zitten...
Alleen die naam... Het einde van het jaar komt weer in zicht, en dus nadert de Autoshow van E...
Het mag dan een lelijke diesel-Cayenne zijn, Lumma heeft wel de coolste kleurtjes ooit in haar co...
Je Porsche Cayenne laten opkalefateren, dat kan bij bijna elke tuningboer op deze planeet. En bin...
Tenzij je graag de superioriteit van je Teutoonse asobak wil laten gelden natuurlijk, dan is h...
"Dit is de eerste SUV die je dubbel kunt vuisten als je er achter staat." En met dez...
We hebben een toevoeging voor ons toch vrij karige lijstje tuners dat in Frankfurt zijn koopwaar ...
Wie, net als ik, vindt dat we de laatste jaren disproportioneel veel zijn doodgegooid met getuned...
In Nederland ben je nog enigszins bijzonder in een Ferrari 599 GTB, aangezien er ongeveer vijftig...
De halfjaarcijfers van autofabrikanten druppelen langzaamaan binnen. Meestal weinig noemenswaar...
Wellicht een wat ongewone keuze maar voor 90k euro staat er tegenwoordig gewoon een Lamborghini D...
Wat mij betreft heeft de eigenaar van deze combo het goed bekeken. Lekker comfortabel met je 550 ...
Techart levert voor je Porsche Cayenne Diesel meer lawaai. En extra pk's trouwens, maar dat is na...
Het Zwitserse Rinspeed kennen we vooral van behoorlijk futuristische one-offs en bizarre creaties...
In Nederland moet de politie het doen met wat simpele Volkswagens en een enkele Volvo, maar in an...
Tijdens de 24-uurs trip die 'Le mans' heet is een plezierige onderbreking op z'n tijd soms bes...
Heb je (teveel) geld en weet je niet precies welke nieuwe auto je moet kopen? Wanhoop dan niet la...
Jep, de heren en dames Gumballers zijn in Venetië geweest en daar werd lekker gas gegeven. G...
Zouden de Porsches zichzelf verkopen, want het lijkt er een beetje op dat de sales mannen van P...
Het was gisteren opnieuw raak in het noorden van Limburg. Voor de derde keer in twee weken tijd...