De Lada Niva staat toch wel bekend als een no-nonsense terreinauto die niet kapot te krijgen is. Bij wijze van spreken dan, alhoewel ze toch enorm taai zijn. Dan zijn er natuurlijk mensen die vanwege die reden toch wel heel ver gaan met hun Niva. Niet alleen off-road, maar nog veel meer dan dat!
Tot diep onder water zelfs. Mocht je zelf graag met de auto diepe wateren opzoeken, maar wil je wel graag ‘voet’ aan de grond houden? Of wil je je Touareg niet smerig maken?
Het recept is blijkbaar simpel: Men neme een Lada Niva, strip het interieur, instrumenten en wat accessoires eruit, snorkel erop en gaan met dat ding! Vergeet vooral ook niet om jezelf van een snorkel of dergelijke te voorzien, kan zeer handig uitkomen (via autoblog.com).



Klik hier voor alle foto’s.
Weer eens wat anders dan een Toybota
Ik zat vanochtend discovery te kijken, junkwars of zoiiets? En toen zag ik hetzelfde, alleen toen zaten ze hoog en droog op het dak. Maar het blijft er wel erg raar uitzien, lijkt meer op een onderzee-auto-boot
Het interieur stippen?:P strip je dan niet dan?:P
Gestoorde Russen
Hahahaha, geweldige muziek!
lache tog alleen dat rusisch ik begrijp e r niks van
Volgens mij was het Toybota, maar het kan ook zijn wat jij zegt. Ze schijnen vanavond weer in de uitzending te komen (en ik heb geen BBC!!!!)
Het monster van Loch Ness.
@ Maarten en Ari_M6
Het is Boyota!!!!
Hoe hard kan die lada onder water?
van auto naar onderzeeer naar locomotief
Poging 2 voor Wat een gezeik: http://nl.youtube.com/watch?v=qNMP4beTZsI
dat ding blijft egt werken of wat???? neig! :d
spetter pieter pater lekker in het water
Het russische onderzeeboten budget wordt ook steeds lager…
… ik kom een druppel later.
Vanaaf weer Top Gear!
Door die leuke 4 mijl heb ik vandaag even een rondje Groningen Ring gedaan, ook leuk voor de verandering.
Amai met 80pk het ik het niet verwacht, maar wat kan een paar offroadbandjes wonderen doen en een uitlaatje…
geweldig i.d. !
waarom ingewikkeld/duur, als dingen ook simpel kunnen ?
wat er nie op zit kan niet kapot.
Ik zag ooit heeeeel lang geleden al een tractor ( wel een kleine en lichte) op reusachtige banden. Griekse oudheid zegt opwaardse druk is gelijk aan het gewicht van de verplaatste vloeistof… dus. die tractor bleef met zijn enorme lucht banden gewoon over t water rijden… jezus christus… wat spannend !
wat me opvalt : auto vertrekt zonder damp ( t moet een diesel wezen, een benzine bougie kan niet zwemmen ) daarover hebbende… waren dat geen peugeot diessels ?
en later heel veel effect van “koppakking kapot ” oftewel witte damp.
allicht is de inlaat snorkel toch wel stuk gegaan, of heeft ie water geslikt.
IK WIL ER OOK EEN !
Duidelijk geval van een vodkaatje teveel.
Maar wel heel erg tof! Dit zie ik een “Jeep” nog niet doen.
“Als die lada het kan, kan onze Cayenne het ook papa!!”
altijd al geweten dat die dingen niet stuk te krijgen zijn. wel erg ludieke actie.
Ik vind dit sowieso toffe wagens, maar dit verbaast me echt!
Zo zie je maar… die Audi TT kon de watertest niet doorstaan…
Hallo,
Heb sinds zondag een Niva-Vaz Lada gekocht en kan hem volgende week ophalen.
Is er iemand die wat technische gegevens heeft over deze tractor.
Kan van alles vinden over de 1.7 benzine uitvoering, maar de 1.9 diesel ontbreekt.
Mvrg
André
drejordy@hotmail.com
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Gewoon slopen wat er op de rupsbanden stond en een auto monteren...
Uit de mailbox: "Audi Q7 is voor jeanetten ??? Geef mij ...
Dat is laaag.
AMS vergeleek de Cayenne met een LADA Niva ;)
Omdat je nooit genoeg pk's hebt.
Twee lada Niva's in Amsterdam, het blijven leuke autos die extreem veel kun...
lada niva soort van rally uitvoering
Aint no mountain high enough..
Auto uit het meer en weer terug erin.
Lada's zijn cool.
Lada Niva 1.7 4x4 **UNIEKE AUTO**.
Koop nu voor slechts 7.950,00
Iveco Daily 35-12 - BJ 1998 - ZGST.
Koop nu voor slechts 7.500,00
Hyundai Matrix 1.8i gls airco / afgeprijsd.
Koop nu voor slechts 4.940,00
verkoopwagen snackwagen.
Koop nu voor slechts 4.150,00
Mercedes-Benz C-klasse 180 Classic IN NIEUW STAAT.
Koop nu voor slechts 2.950,00
Renault M�gane Cabrio 2.0-16V.
Koop nu voor slechts 2.750,00
De Lada Niva is meer dan een Oostblok-SUV. Het is een fashionstatement. Een Dacia Duster avant la...
Vandaag maken we in onze wekelijkse rubriek een uitstapje naar de budget-terreinwagens. We plaats...
Buiten de voormalige Sovjetwereld heeft de Lada Niva een aardige cultstatus opgebouwd. Het is kor...
Het is zover, we zijn definitief in een ijstijd beland. Er lijkt geen einde te komen aan het snee...
Goed, beelden van deze magistrale Lada zwerven al een tijdje over het web. Maar op een bewolkte, ...
Premier Vladimir Putin heeft zo zijn eigen manieren om een impuls te geven aan de Russische auto-...
Lada is onder andere met de Lada Revolution Concept vertegenwoordigd in Parijs. Je gaat je sponta...
Maar deze Russen hebben blijkbaar niet naar mijn goede raad geluisterd. Tsja en dan moet je het n...
De Lada Niva is cool, dik, vintage, cult, retro, etc. Hier kan Hummer-marketing dus nog een puntje ...
Het is dat ik in de titel heb weergegeven dat het hier om een Lada Niva gaat, maar anders zou het v...
Iedereen kent hem wel, de no-nonsens SUV. Geen PC Hooft-tractor, maar een vervoermiddel waarmee j...
Sinds kort is op de jongerenzender MTV een nieuwe commercial van Lada te zien. Opmerkelijk is dat h...
Schieten met AK-47's, rampartijen met auto's, ach.. het is weer eens wat anders dan zo'n suf alfa...
Er is de laatste jaren in de automotive wereld veel, heel veel verbeterd in de passieve en actiev...
Heel vaak komt Lada niet met een nieuw model op de proppen, dus als het dan een keertje zover is ...
Doei muur, geparkeerde Lada. Wonder boven wonder stapte de Range Rover bestuurder met slechts sch...
Gaat Lada dan eindelijk eens auto's ontwerpen die er ook een beetje aantrekkelijk uitzien? Per 1 ...
Aan het einde van dit jaar is het dan eindelijk zo ver. Dan zal AvtoVAZ na 41 trouwe dienstjaren ...
Dat is nog eens toewijding aan de Grote Leider. Om te laten zien dat ze Poetin zo'n ontzettend...
Gisteravond liep een illegale straatrace in Moskou tussen een Bentley Continental GT en een Range...
Het leek Lada wel een goed idee om Lada-fan en premier Vladimir Poetin van stal te halen om de gl...
Met het rebadge-festijn van Lancia nog vers in het geheugen kijken we terug op auto's die ook v...
Zo, nu wij eindelijk zijn uitgelachen om dit pareltje van een filmjuweel kunnen we hem eindeli...
Veel mensen weten niet dat Renault sinds begin 2008 een belang heeft van maar liefst 25% in het Rus...
Leg dat maar eens uit aan moeder de vrouw! Kan je het je voorstellen? Je krijgt op een zekere...