
Zoals verwacht wordt op de Amerikaanse SEMA-show deze Jeep Ultimate getoond. Hij is gebaseerd op de vierdeurs Wrangler Unlimited maar heeft wat leuke extra features. Deze zijn echter voornamelijk van visuele aard, inclusief veel chroom…
De Ultimate heeft een 392 pk HEMI van Mopar. Verder zijn de 18-inch aluminum spaakvelgen natuurlijk goed, maar met de slogan “how far can you go with the new Jeep Wrangler?” had ik wel wat meer verwacht.
The exterior is chromed out courtesy of Mopar:
fuel filler door
taillamp guards
tubular side steps
exterior mirrors
tow hooks
door handles
hood hinges
fascia overlaysTo complete the look, the exterior is coated in a wildly experimental ‘Liquid Charcoal Pearl Coat’ paint.


Volgens mij een perfect alternatief voor de hummer H3
ja alleen beetje klein, en dat is ook het probleem met de h3
Yep, jammer dat je de Wrangler eigenlijk te weinig tegenkomt in Nederland…
Ik vind hem leuk zo.
Heel leuk ding
Dat chroom staat hem ook mooi
Dit zijn 18 inch velgen met behoorlijk dikke trekkerbanden erop.. toch beter bij zo’n Wrangler dan 22 inch met dunne slofjes. Zo blijft het tenminste wat meer een terreinauto en wordt het typische Gansta-Car.
geen verkeerde auto!
ik zou deze wel boven een h3 of een G-klasse nemen.
Een Mercedes-benz G-klasse met 400 pk komt zeker niet in de buurt van deze prijs. en de h3 vind ik minder mooi.
Maar dit ding is niet zuinig want je hebt deur nodig om te tanken….
fuel filler door
wel een zeer strak wagentje
Heb de Wrangler altijd al leuk gevonden.
Ik weet nog dat ik tijdens een vakantie eentje gehuurd had met open dak.
Er zat toen een 4,0 liter in en hij was perfect voor in het centrum of op het strand.
ik vind m prachtig alleen zou ik een iets lagere instap wensen (bejaarden auto? haha) en wat dunere banden wat er nu onder ligt is enigzins to go to africa
ik houd niet zo van SUV/4×4 maar vidn dit samen met de defender, g-klasse, LM002 en Range Rover een acceptabel vervoersconcept en hij gaat er steeds mooier uitzien!
[i]To complete the look, the exterior is coated in a wildly experimental ‘Liquid Charcoal Pearl Coat’ paint[/i]
Wildly experimental…
Da’s gewoon zwart stomme amerikanen! Hoezo wildly experimental….
Ze hadden beter eens een centraal differentieel kunnen installeren in plaats van meer chroom e.d. Dat middeleeuwse “inschakelbare” 4WD systeem is echt niet meer van deze tijd.
SUPER, alleen…. die ronde koplampen, hadden ze dat niet weer terug kunnen zetten naar de ‘ouderwetse’ vierkante modellen?
Mooier dan een h3, maar doe maar de standaard uitvoering, dit iets te hoog.
Geen lier .. dus hij gaat zo ver dat je hem nooit meer terug kunt rijden.
niks meer aan doen, zo is ie goed
@d-vdm das de charme van de Wrangler
en trouwens die differentiele shit zwaardere assen enzo
zitten allemaal standaard op de Rubicon
hoe ik dat weet???
werken bij een dealer he
een beetje erg hummer gehalte en met al dat chroom moet je wel flink poetsen als je een keer de natuur ingaat
zeer goede en leuke auto helaas 4 deurs en de auto is een terrein auto dus weg met dat chroom en standaard een lier voor op plaatsen
Ik vind deze jeep ook echt super mooi en vooral stoer. Ik ga nu 5 jaar sparen om deze jeep te kopen, zo super mooi en gaaf vind ik hem!!!
Nou doei,
Jan pet, retteket naar beter bed
Ik heb de jeep wrangler 4 deurs rubicone. En er rijden er bij ons in de buurt 2 ronden. En ik heb nog nooit een anderen gezien dan die 2. En ik vind deze op het plaatje niet echt meer een treinwagen meer een show auto is het nu meer.
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Het is dan wel een dealer spot, maar ik vond het wel waard om dit te upload...
Hier een leuk filmpje van een uitje naar het oefen terrein van "van...
ik zag dit vandaag in de PC Hooft staan, maar wat is het nou voor een gek d...
grappige reclame wel van een tijd terug maar wel leuk.
Deze Jeep Wrangler is van een vriendin van ons ze heeft hem nog geen week. ...
"opgedikte" Jeep Wrangler uit Duitsland, in Den Haag gesp...
Op 3 juni gaat TERMINATOR SALVATION in première in de Nederlandse bi...
Bij HAI gemaakt toch een leuke wagen. En als extra een Baby Hummer voor de...
Ik zou zelf voor de Gmc yukon gaan.
De Jeep Wrangler Unlimited EV is een elektrisch aangedreven terreinauto...
Jeep Wrangler Unlimited Unlimited 3.8 V6 Sahara Special Edition.
Koop nu voor slechts 59.900,00
Jeep Wrangler Unlimited Unlimited 2.8 CRD Sport.
Koop nu voor slechts 59.170,00
Jeep Wrangler Unlimited 2.8 CRD 16V Sport A5.
Koop nu voor slechts 57.790,00
Suf ding, zo'n standaard Jeep Wrangler, toch? Laat Jeep nu op de IAA een niet-helemaal-standaard ...
De andere kant van het spectrum. Niet snel of comfortabel. Onthaastend. Gewoon het broodnodige ac...
Het sleutelwoord? FOUT, milieu en uitstoot hebben even helemaal niks te zeggen op de aankomende b...
Je kan wel zien dat een stel Italianen tegenwoordig de baas zijn bij Jeep. Ze proberen de stoere ...
Jeep heeft in Frankfurt de Wrangler Arctic special edition onthuld, inclusief de nieuwe motoriser...
Niet alleen de Land Rover Defender heeft een nieuw hart gekregen. Ook zijn Amerikaanse evenknie, ...
Een getalenteerde basketballer met de naam LeBron James, ongetwijfeld dat je deze gast wel ken...
Een Jeep Wrangler heeft van zichzelf al een vrij robuust voorkomen, maar door er een beetje aan t...
Het zal je niet ontgaan zijn dat vandaag de SEMA officieel is afgetrapt. Op de openingsdag worde...
Deze Jeep Wrangler Call of Duty Black Ops Edition is natuurlijk vooral weer een staaltje market...
De Dikke Van Dale omschrijft het woord "jeep" als een legerauto en dat is precies wat d...
Het Amerikaanse merk blijft vrolijk doorgaan met het bouwen van grote en lompe auto's. Het laatst...
Maakt me geen donder uit of je denkt dat ze alleen maar rechtdoor kunnen, in Amerika worden mooie...
Showdown tussen Jeep en VW. Kon laatstgenoemde zo'n twee jaar geleden nog trots melden dat de Touar...
De Amerikaanse skateboard legende Tony Hawk, verdiende 17 jaar lang flink wat duiten als profession...
Op de New York Autoshow zullen de nieuwe Jeep Patriot en de nieuwe vijfdeurs Jeep Wrangler debutere...
Een biermerk vernoemen naar Jeep, er openlijk voor uitkomen dat je fan bent van de auto's uit ...
Aangezien er in Maranello toch een dik pak sneeuw ligt hebben Fernando Alonso en Felipe Massa hun...
Deel twee in ons tweeluik over de 75ste verjaardag van Mopar. Naast een Chrysler 300-sprintjestre...
Feescht! Mopar, de performance-onderdelenboer van het Chrysler-concern viert dit jaar zijn 75ste ...
Chrysler zit momenteel in hun zwarte periode. Na een inktzwarte Dodge Charger Blacktop, met beats...
Het jaarlijkse waardevastheidsfeestje van Autotelex is weer begonnen. Opnieuw is berekend welke...