
Is dit de nieuwe Murano? Volgens diverse fora zijn de foto’s gelekt en zal deze Nissan Murano volgende week zijn debuut maken op de L.A. autoshow.
De Murano heb ik altijd al een zeer nette SUV gevonden, deze afbeeldingen lijken dat gevoel in stand te houden. De Amerikaanse verkoop van de nieuwe Murano zal in de eerste helft van 2008 gaan plaatsvinden, wanneer de auto naar Europa komt is mij nog niet bekend (via carscoop).
Zien we trouwens gelijkkenissen met de Actic concept?


UPDATE: nog een tweetal gelekte plaatjes:


| Model | Prijs | Vermogen | 0-100km/u | autowiki.nl |
|---|---|---|---|---|
| 3.5 v6 cvt aut | € 69.300,- | 256 pk | 8 sec | » |
| 3.5 v6 cvt aut | € 73.890,- | 256 pk | 8 sec | » |
is dit niet de Rogue?
Als dat echt de nieuwe is dan is het een fameuze stap achteruit. De oorspronkelijke zag er futuristisch uit, je kon hem niet verwarren met een andere, maar dit?
Dertien in een dozijn.
Bah, lelijk. Nee doe mij maar de ouwe! Ziet er veel sportiever uit!
Ik vind de voorkant er niet op vooruitgegaan, maar het blijft een van de mooiste SUV’s op de markt.
zal zelf even antwoord geven: nope het is niet de Rogue. Lijkt er wel veel op, maar de voorkant is anders en de Murano is wat groter.
niet veel vooruitgang met de vorige versie vind ik. Gewoon een grote facelift in mijn ogen
Ik denk echt dat het de rogue is………
Ik kan het alleen niet bewijzen.
Het is hem toch niet…..
Als de Qashqai zo’n frontje had gehad dan had ik die gekocht.
Mooie raamlijn zijkant en achter, mooie achterlichten.
De bulten op de wielkasten vind ik lelijk en die dakdragers mogen ook weg.
De auto als geheel vind ik minder dan de huidige Murano en dat komt toch door die wielkasten, die zijn erg prominent aanwezig.
Lijkt veel op de nieuwe Hyundai Santa Fé.
Ze hebben de Nissan Qashquai onder het kopieerapparaat gelegd, en dan op de knop ‘vergroten’ gedrukt….
Beetje jammer dit.
Murano WAS een bruut geval.
Nu krijgt hij dus de zijkant van een Mitsubishi Outlander en de achterkant van de Hyundai Santa Fe.
Doe mij toch maar de nieuwe M3
Ifinity Q45 aub…
Het blijft een lelijk mormel.
Bijna op hetzelfde niveau van “lilluk” als de Subaru Tribeca.
Ik hou helemaal niet van die suv dingen, maar de vorige Murano vond ik altijd wel cool. Lekker gewaagd, en zag er toch goed uit. En ik lees hierboven dat ik niet de enige was. Had ik niet echt verwacht eigenlijk.
Deze is wel een stuk ‘slapper’, erg jammer. Maar eerst maar ‘s in ‘t echt zien.
Kruising tussen Qashqai en Civic.. Maar dan een veel misluktere civic.
Ziet er wel redelijk uit, maar de oude Murano was toch nog niet zo oud laat staan lelijk?
Lijkt wat op een Hyundai Santa Fe.
Ik zie vele liever het oud model.
Achterkant is Nice (miss. een beetje te veel SantaFee), de voorkant moet nu al een facelift krijgen!
de ‘oude’ murano vind k altijd heel gaaf voor n suv, maar als dit de opvolger word… een flinke achteruitgang. op de onderste 2 foto’s lijkt t trouwens net een modelauto van burago ofzo
Achterkant is denk ik wel een verbetering, maar heb de murano nooit echt een mooie wagen gevonden.
UPDATE: heb nog een tweetal gelekte plaatjes toegevoegd…
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Interior shots
Exterior shots
Gelekte afbeelding van de nieuwe Nissan Murano
Driving shots
350Z /EVO X? / Murano/ EVO X? / Impreza
deze werden toch niet naar nederland gebracht?
Altijd handig om in de buurt te hebben.
Dit is de facelift. Hij maar een beetje verandert.
Nissan heeft het dak en twee deuren verwijderd en daarnaast de voordeuren e...
Dit jaar zijn er maat 12 verkocht in Nederland en dit is er één van.
Nissan Murano 3.5 V6 Automaat.
Koop nu voor slechts 37.950,00
Nissan Murano - 3.5 V6 Automaat.
Koop nu voor slechts 37.600,00
Nissan Murano 3.5 V6 4WD CVT.
Koop nu voor slechts 36.950,00
Nissan Murano 3.5 V6 255pk SE 4WD Executive AUT CVT (ALLE D.
Koop nu voor slechts 35.950,00
Het jaarlijkse waardevastheidsfeestje van Autotelex is weer begonnen. Opnieuw is berekend welke...
Eind vorig jaar verraste Nissan vriend, vijand en soccermom door daadwerkelijk met een dakloze ...
We hoorden al jaren geruchten over de komst van een Murano cabrio en zagen onlangs zelfs een eers...
Gevalletje "raar-maar-waar". Alsof we te weinig keus aan segmenten hadden, Nissan maakt...
Nissan heeft vandaag officiële info en foto's vrijgegeven van de noodgedwongen gefacelifte N...
Speciaal voor Europa heeft Nissan een dieselmotor in de Murano gelepeld. Maar wat bleek vervolgen...
Omdat er ook mensen zijn die niet in een standaard vierkante SUV willen rijden kwam Nissan een aa...
In de VS worden crashtests uitgevoerd door de National Highway Traffic Safety Administration (N...
Aangezien het SUV-segment toch al aan alle kanten wordt opgerekt en uitgekauwd, kan dit er ook ...
Nissan heeft een oud model Murano van stal getrokken om eens flink los te gaan met X-by-Wire, een t...
Nissan komt naar Genève en neemt drie modellen mee. De belangrijkste kandidaat is natuurli...
Er waren afgelopen vrijdag al een aantal foto's uitgelekt van de nieuwe Nissan Murano. Die zorgde...
Nissan smeert het nieuws over de twee nieuwe concepten lekker uit. Eerst hadden we het nieuws ove...
Nissan toont op het Goodwood Festival of Speed twee concepten op basis van bestaande modellen. He...
Naast het feit dat ik de Murano in dit rijtje de mooiste SUV vind, is deze volgens een recente verg...
Deze Actic werd door Nissan gepresenteerd op de 2005 SEMA Show. Hij was echter al een keer eerder t...
Na de Nissan Murano Cobra komt Isomotive (uit eigen land) met een aantal exclusieve RVS styling acc...
Het Duitse Cobra Technology & Lifestyle heeft zich uitgeleefd op een tweetal Nissans, de 35...
Je zult hem nog niet zo vaak hebben zien rijden, want de Nissan Murano is nog niet zo lang op de Ne...
Je vind hem schitterend of afschuwelijk, maar hoe dan ook eigenzinnig is hij in ieder geval. De ...
Met de komst van de Nissan Murano wordt het mogelijk voor nog geen 59.000 euro een auto met leren b...
In de Engelse Telegraph stond vorige week een artikel over de Nissan Murano, een erg dikke bak die ...
Vind je het uiterlijk van de Nissan Juke wat te braaf, maar kan je niet 500.000 euro ophoesten om...