
Vanuit Japan komen er berichten binnen dat de levering van Mitsubishi’s Evo X is vertraagd door problemen met de SST-bak. De complexiteit van de transmissie met dubbele koppeling zou voor problemen met de betrouwbaarheid zorgen, waardoor de levering uitgesteld wordt.
Aanankelijk zou de productie van de Evo’s met SST (Sport Shift Transmission) deze maand beginnen, maar volgens insiders kan dit nog wel eens opgeschoven worden naar begin volgend jaar, zo schrijft AutoExpress. Daardoor de release-data onder druk komen te staan.
Mitsubishi ontkent dat er problemen zijn en houdt vol dat zowel de Evo met handbak (RS) als de SST-variant (GSR) gewoon op tijd uitgeleverd kunnen worden. Als dit waar is kunnen de eerste Evo’s in Nederland in juni worden verwacht.
| Model | Prijs | Vermogen | 0-100km/u | autowiki.nl |
|---|---|---|---|---|
| 1.5 edition one | € 17.999,- | 109 pk | 12 sec | » |
| 2.0t mr awd tc-sst aut | € 72.999,- | 295 pk | 6.3 sec | » |
ach.. dan neem ik wel de gewone handbak
komen toch hoop ik niet die baby-formaat velgen onder te liggen neem ik aan?
Ook mooi in het wit.
@sjaak; het zijn inderdaad hele zielige bandjes.
Spoiler? Grote wielen? anyone?
Die op de foto is de RS die is helemaal kaal, die is ook een stuk goedkoper dan de GSR.
waar hebben ze al die gebruikelijke tupperware gelaten?!?
Dat jullie gelijk in de stress schieten als je een spoiler mist of grote wielen,… kan me niet voorstellen dat hij er slechter door zal rijden.
Nee, maar bij een evo hoort nou eenmaal tupperware, valt ie tenminste een beetje op.
Zo zou hij eruit moeten zien

Leest wel iemand wat ik schrijf dat is de RS die is altijd zo geweest de evo die wij kennen is de GSR.
@ Stiggie: Inderdaad, zo hoort hij te zijn! De agressie ‘druipt’ er van af!
Als ik het over een Evo heb, dan heb ik het over de full monty!
Niet zo’n “net niet” model.
Das net als de Subaru Impreza WRX zonder STI

Ligt het aan mij of lijkt dat front enorm op de nieuwe Nissan GT-R?
Van mij mag ie ook wel wat aggresiever!
@STJ: nee hoor, althans niet de gebruikelijke bezoekers, die lezen doorgaans alleen hun eigen shit!
In vergelijking met die prachtige prototype, vind ik deze auto qua design toch zoooooo´n teleurstelling…..
Jammer gewoon…
Valt toch niet mee hé, zo’n DSG bak?
BMW heeft ook al problemen met het vinden van de juiste instellingen voor de DCT versnellingsbak.
Het heeft ook bijna 25 jaar geduurt voor Audi om het te perfectioneren van het oude Audi-Porsche PDK systeem.
Het is heel wat complexer dan het originele systeem van Citroën. (overigens ontwikkelt door ex-Porsche ingenieur Kegresse)
Leest dan niemand STJ’s reactie?
Die witte is een RS. Wordt (gewoonlijk) geleverd aan rallypiloten. Die gooien er meestal al het overbodige af en vervangen dit door racekuipjes, rallybanden, andere spoiler,… Daarom dat er bij een RS geen vette BBS’en, Recaro’s en spoilers opzitten. Maakt hem goedkoper en het zijn toch onderdelen die niet gebruikt worden door de rallypiloten.
Op de gewone EVO (GSR) zit alles op wat er op moet zitten, hoor (vette velgen, spoiler, Recaro’s, etc.)
Ach doe maar rustig aan. Als ze er heel snel en ongeperfectioneerd aan gaan werken… Nah da’s kut ze moeten er gewoon de nodige aandacht aan besteden… en wat grotere velgen eronder zetten
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Autoblog rally't er op los in de Evo X.
30 maart Assen Heb geprobeerd de nette tuning eruit te pikken. Ik weet na...
Ongelovelijk!! Heb je om de 100 meter zo'n stom hectometerpaaltje, zie ...
De pliesie in South Yorkshire heeft de beschikking over een Mitsubishi Lanc...
Hier nog een filmpje die ik 2 weken terug gemaakt heb, vond 'm net opeens t...
Onwijs dik!
Lekker, vind dat er wel veel plastic op zit:( Maar ja daar is het een japa...
Verstuurd via http://mobypicture.com/p0dhyz
Verstuurd via http://mobypicture.com/6k4bnl
Dit was op de VAB dag, waar mitsubishi zijn wagen kwam voorstellen. Dacht e...
Mitsubishi Lancer 1.6 SPORTBACK EDITION TWO.
Koop nu voor slechts 19.895,00
Mitsubishi Lancer Sportback 1.6 ClearTec Edition T.
Koop nu voor slechts 19.799,00
Mitsubishi Lancer - Sportback 1.8 Intense.
Koop nu voor slechts 19.750,00
MITSUBISHI LANCER Sportback 1.6 Cleartec Edition Two.
Koop nu voor slechts 19.745,00
Ha, die zagen we niet aankomen. Een Golf R die op een testcircuit vergeleken wordt met de Lanc...
In tegenstelling tot eerdere berichten lijkt het erop dat de Mitsubishi Lancer Evo X toch een ver...
Het Amerikaanse AMS Performance houdt zich regelmatig bezig met het oppeppen van Mitsubishi Lan...
Als FQ-330 staat voor 329 pk, dan staat FQ-400 voor... 408 pk! Het is nog geen week geleden dat d...
Mitsubishi heeft een extra variant toegevoegd aan het gamma van de Lancer EVO X: de EVO X FQ-330 ...
Voor design “reisden” we vorige week af naar Italië, voor traditionele klasse bezochten we G...
Een Lancer is in mijn ogen al een verschikkelijk lelijke auto (alleen de hatchback gaat nog een b...
Een volbloed rally-kanon. Leuk, maar wat heb je eraan in het dagelijks gebruik? Tijd om dat eens ...
We borduren nog even voort op het tuningsgeweld van vanmorgen. HKS heeft namelijk haar versie van...
Het is vandaag heerlijk weer, heerlijk om binnen te blijven! Daarom maar weer eens een verzameling ...
Met al de media-aandacht voor de Evo-X zouden we de Lancer Ralliart bijna overslaan. Toch verdient ...
Voor diegenen die hun leesbril niet op hebben: dit is een Mitsubishi Lancer Evo. Gedurende ee...
Veel woorden ga ik er niet aan vuil maken, want er is al zoveel gelekt over deze auto (hier, hier...
Terwijl de Tokyo Motor Show nog minder dan een maand op zich laat wachten heeft Mitsubishi wat ex...
Een kleine 2 maanden voor de officiële onthulling op de Tokyo Motor Show is de 27 pagina's t...
Enige tijd geleden heeft Mitsubishi de Lancer Evo X officieel bekend gemaakt. Deze turboversie be...
Mitsubishi heeft vandaag afbeeldingen van de productieversie van de nieuwe Evo X vrijgegeven. Voo...
Schetsen en concepts kunnen zo veelbelovend zijn en de realiteit kan zo teleurstellen. Begin deze...
Deze Evo X, AKA Concept-X, was onlangs aanwezig op MOD'06 (Mitsubishi Owners Day 2006). We hebben...