
OMG! De stand van Gemballa in Essen blijkt één groot matzwart lovefest. Ik noem een matzwarte Mirage GT, een matzwarte Avalanche GT600 Cabrio en een matzwarte Cayenne biturbo.
We beginnen met de Mirage GT:




En een overheerlijke Gemballa GT 600 Avalanche biturbo:






En tot slot de Gemballa Cayenne Biturbo GT 750:





Zekers mooi!!
ik vind dat mat zwart echt wreed staan
Gemballa kreeg blijkbaar geen enkele auto klaar voor de show in Essen, dus hebben ze hun auto’s maar in poedercoating op de stand gezet…
Sommige mensen snappen het niet, 1 is leuk, 2 misschien ook nog maar 3 is gewoon overkill. Zometeen is mat weer uit omdat iedereen het gebruikt.
@ Chip
mee eens
plus het is zo 2006 om geen velg strips te gebruiken
Mat zwart is trouwens wel zeer vet. Maar het moet wel passen. Zo vind ik het zeer goed passen bij Lead Sleds of Rat Rods en misschien ook nog wel op een SLR 722 maar op Porsches past het gewoon minder.
Ik vind de cayenne de mooiste. Prachtig gewoon… En ben ik de enigste die die velgen van de GT lelijk vind? Maarja zal mijn smaak zijn..
Die Carrera GT recht van voren. Wat een verschrikkelijk stoer gezicht!
Echt een superfoto!
Me likes mat black!
Je ziet het niet vaak, goed dat Porsche hier tijd in steekt.
@Tom: heeft toch niets met Porsche te maken?
Ik vind het wel leuk maar een Gemballa is dat dan weer niet. Het zal volgens mij een trend worden zoals wit dat voorheen was.
Wat is die Mirage GT toch een verkrachting van een “normale” GT.
Lijkt wel een legertruck. (zijn ook mat)
Het kan mooi zijn, maar hier niet.
sorry.
Gemballa Cayenne Biturbo GT 750 graag
mooi spul jammer dat ik er niet naartoe kan we moeten nog een huis onder de kap krijgen voor de kerst
De Cayenne lijkt net een panzerauto in die kleur!
op een na allemaal gezien in Monaco van de zomer, maar niet in mat zwart.
Ziet er wel erg strak uit!!!
Die Mirage GT sprakenloos……….
maar die Mirage is toch helemaal niet zwart? Grijs…
nr1 geil nr2 geil en nr3 ach voor sommigen mss een fetish
maar niet echt voor mij … dat is het doel van de wagen weg nemen…
maar mat zwart ow ow hoe lekker is het toch niet hé
Wit is toch ín? Mat-zwart is toch ook ín? Waarom doen ze dan niet mat-wit?
Zo, dan heb je pas een vette kleur
Hmm tasty. Doe de mirage Gt maar.
En nu met z’n allen: We’re in the army now! Hoop dat de trend snel overwaait (en iedereen z’n matte bak weer overspuit…)
@YK: check! dit was wit-mat volgens mij ![]()
http://www.autoblog.nl/archive/2007/09/1...
Echt jammer van die 4 uitlaten op die cabrio, 2 stuks was al een stuk beter geweest.
die Cayenne Biturbo is nu helemaal een neushoorn geworden :s
niiiiiiiice!
Die carrera GT is toch al lang uitverkocht? Hoe komen die tuners er dan aan??
@ mercedes – jellinek. er zijn in amerika nog zo’n 100 porsche carrera gt’s te koop en in duitsland iets meer dan 40! 2e hands weliswaar.
het lijkt erop dat mat zwart het nieuwe wit word! wel heel erg gaaf hoor alle gemballa’s! ik zou ze allemaal op mijn verlanglijstje voor 5 december vragen. heel misschien krijg ik dan een 1:20 model van een gewone porsche 911. ach jaa,..
Waarom is Porsche opeens zo in het neuws?
Heb die Mirage en dikke, zwarte peperbus al een paar keer gezien. Het is zoveel overkill dat het haast weer mooi wordt…………..
Voor zover ik me kan herinneren is de Mirage trouwens niet mat zwart gespoten, maar mat titaniumgrijs metallic………..
te stoer
Nu alleen nog even die ramen mat maken…..
Wat Mercedes Jelliniek kliniek al zegt, vraag ik me ook af. Hoeveel Carrera GT’s heeft Gemballa nog staan? Of verbouwen ze elke keer dezelfde?
Matzwart, sorry hoor, ik vind het geen gezicht. Inderdaad net een legertruck die Cayenne… het matblauw op die Audi van gister vond ik dan wel weer mooi trouwens.
trop is te veel zegt men wel eens, strax is mat weer even ordinair en burgerlijk als wit nu terug is
/edit: als we nu eens mat witte wagen nemen, het beste van de twee
Ja graag
De kleur is zwaar oke.
, de auto’s verkracht.
.
Eindelijk hebben ze de juiste kleur te pakken, maar waar blijft het blanke lak laag? Zo rij je echt voor schut.
diene 3de trekt op geen kl#ten echt niet de 2 andere super geil zet maar voor men deur
mat staat de cayenne vre goed, maar eum, die mirage gt hebk al mooier gezien hoor
Geef een Cayenne-titanic een mooie ring….het is en blijft een lelijk ding.
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Bij het Carlton hotel. Porsche 997 Gemballa, Lamborgini Murcielago 670-4 SV...
Mijn voorlaatste deel vakantiefoto's, met Porsche Gemballa in de ho...
Bij het Carlton Hotel
Een hele vette Cayenne. Normaal vind ik ze niet echt mooi, maar deze is een...
Top Marques, the place to be......
996 Turbo & Cayenne Turbo, beiden Gemballa body en nog wat mods.Hoo...
Gespot in Parijs (in de buurt van Montparnasse), een mat-zwarte Gemballa Av...
uberdik!! + r8 black on black
GEMBALLA!
Mooie Gemballa met een ontzettend dikke vette voorkant, je kon er niet omhe...
PORSCHE 911 Carrera Cabriolet Tiptronic S.
Koop nu voor slechts 99.950,00
Porsche 911 Carrera 4S Cabrio.
Koop nu voor slechts 99.900,00
Porsche 911 997 S.
Koop nu voor slechts 99.750,00
Blijkbaar was er ergens op de wereld nog een Carrera GT over die Gemballa nog niet te grazen had ...
Het GT550 pakket kennen we qua naam van de Gemballa 997 Turbo, ditmaal is de Cayenne aan de beurt...
In 3*3=9 worden drie thema's verenigd. Deze week gaat het om matte, gele, en klassieke auto's. Ho...
Kennen we de Russische TOPCAR Vantage GT van een paar jaar geleden nog? Blijkbaar was er nog wat ...
Waarom moeten al die tuners hun producten vernoemen naar stormwinden? M5 Hurricane, X5 Typhoon, G...
De Gemballa Mirage GT Glitter Edition hebben we al uitgebreid behandeld op zowel autoblog als aut...
We zagen al eens de matzwarte Cayenne van Gemballa, deze Rinspeed X-treme werd echter in het wild...
De Mirage GT van Gemballa blijft één van onze lievelingetjes (me love you longtime)...
In november schoof de Gemballa Avalanche GTR600 Roadster in Essen al eens voor onze camera voorbi...
Er zijn niet bepaald veel Lamborghini Murciélago Roadster LP650-4'tjes op de wereld. Met v...
Grappen over de Audi TT en dameskappers bestaan al vanaf het moment dat de TT op de markt kwam. M...
De Audi S3 kennen we onderhand wel, dus kun je 'm net zo goed een beetje opleuken. MR Car Desig...
Gemballa biedt Cayenne's in bijna alle kleuren en maten. Voor deze "Tornado GTS 750/4" ...
Voor deze week is het weer geen samenhangend geheel, gewoon omdat spotten op bestelling niet ec...
De welbekende Porsche-tuner heeft een nieuw smaakje van de Cayenne. We zagen al eens de matzw...
De tuners van ENCO kennen we inmiddels van deze hapgrage Cayenne (gespot). Maar met een Gallard...
Sinister, mat, gevaarlijk, donker, Duits, zwart, iets teveel stickers. Dat zijn zomaar een aantal...
Er zullen komende maanden/jaren ongetwijfeld talloze tuners, stylers en coachbuilders komen die e...
Het smurft niet makkelijk om nog iets nieuws voor een Porsche 911 te bedenken. Toch heeft Vividra...
Zo fout, maar zo lekker! En die Russische kentekenplaat maakt het in mijn ogen helemaal af. De Ru...
Matzwart en meer pk's. Meer is er toch eigenlijk niet nodig op de woensdagmiddag! Standaard ...
Bij Gemballa staan ze bekend om hun smakeloze gedrochten, maar de wonderen zijn de wereld nog n...
Het is weer zomer en dat betekent dat iedereen beter weer en vooral betere cocktails opzoekt in o...
De jongens bij Gemballa krijgen geen genoeg van de Carrera GT. Wij ook niet. Zolang Duits zui...
Stel je voor. Je wilt een beetje onderscheidend zijn en koopt een 599. Vervolgens breng je 'em la...