Op deze troosteloze vrijdagmiddag hebben we een leuke video gevonden van Chris Harris, die zijn nieuwe M3 gaat ophalen. Je kent de rituelen bij dit soort dagen waarschijnlijk ook. Welke schoenen doe je aan? Welke muziek neem je mee? Etc. En zodra je eindelijk de auto gaat rijden, dan komen er opeens allemaal kleine frustraties naar boven…
UPDATE: en het tweede deel…
Met dank aan iedereen voor de tips!
| Model | Prijs | Vermogen | 0-100km/u | autowiki.nl |
|---|---|---|---|---|
| 316d | € 35.900,- | 116 pk | 10.9 sec | » |
| 335i high executive | € 56.950,- | 306 pk | 5.5 sec | » |
Niet zeuren gewoon rijden met die bak
u damn right PVO!!
zit ruim vier minuten te mieren neuken wat een jankerd!!!!!
net of je er iets van merkt als je dat pedaal intrapt:S
geweldig hoe die chris het op zijn eigen manier aanpakt. Kan niet beter, die filmpje is duidelijk een teaser voor volgende weeg. Die kan echt toch niet zo goed zijn als deze
pffff .. de zoveelste .. volgens mij ben ik inmiddels de enige die nog nooit in een M3 heeft gereden .. of er een mening over velt
Zijn er meer mensen waarbij de pagina van filmpje #2 vast loopt ? (in mijn geval zowel via IE als via Firefox)
Wat doet zuk broekventje om zukke wagen te betalen?
Jeez wat een antsfucker zeg!
Aan de andere kant is het ook wel goed om te zien dat ik niet de enige in deze wereld ben met zo´n tik….
Hij is grappig. Maar hij heeft wel gelijk.
Volgens mij was het ‘slippery’ tijdens deel 2.
Hij heeft de nieuwe M3…in het wit! ![]()
Zeuren, janken, bekristiseren. Als het zo moet geef em dan maar aan mij, en dan hup rijden!
komen jullie wel laat mee :p Had em al gezien
@ac. en de toegeoegde waarde van je opmerking is…?
99% van de mensen HIER heeft hem waarschijnlijk nog niet gezien
Hij geeft een ton aan euro’s uit aan een 3 serie (alstie in NL zou kopen), dus hij heeft IMHO alle recht om te zeiken over uitgelopen kitnaden en andere kleine irritatiepuntjes.
Nu zal hij em wel niet zelf kopen, maarja als ik zelf een ton zou uitgeven zou ik er ook niet blij mee zijn.
wat een wanker zeg. zeiken over was op de deur. gassen met die handel zeg!!!!!!!!!!!
“That marks me out as a very, very sad individual”
Jazeker! Maar toch wel te begrijpen. Bij een splinternieuwe auto wil je dat er níets fout is, en alles naar je zin is.
Bestuurder : Niet goed
Auto: Perfect
Ikzelf: Snelle bruute bestuurder
Conclusie: Ik wil dit ding testen!!!
Herkenbaar ![]()
Deze video voegt tenminste wat toe ten opzichte van al die standaard 13-in-een-dozijn vids. Uitstekende presentator trouwens.
ook ik kan hem absoluut goed begrijpen..
..natuurlijk, als je de ‘sleutels’ van zo’n piece o’ kit in je klauwtjes gemikt krijgt zul je niet zo mauwen, nee, dan wil je vlammen. Flink hard en flink lang. Maar zodra jouw eigen euro’s, of ponden, met het rijden van die bak gemoeid zijn zul je er behoorlijk anders tegenaan kijken. Elk lullig detail moet kloppen (het is een BMW for god’s sake), ‘it ought to make all the right clicks and sounds’.. het is verdorie jouw auto!
Vind ‘t niet onterecht moet ik zeggen. Vooral de kit onder de raamlijst, daar zou ik me ook aan ergeren. Die wax valt wel mee, ff doekje er overheen. Maar supernetjes is het niet. Overigens zie je dat soort dingen bij alle auto’s.
En dat zeiken over het inrijden snap ik niet helemaal. Ik zou dat met liefde doen, daar wordt ie een stuk beter van, en je leert de auto alvast kennen. Vooral als ik de auto lang zou houden, zou ik het inrijden belangrijk vinden bij zo’n apparaat. Maar goed, misschien geldt dat alleen als je zelf dure zuigers en krukassen in je handen hebt gehad
http://www.autoblog.nl/archive/2007/10/20/video-review-aston-martin-dbs
IK HAAT HEM!!!! en nu hij het zelf toegeeft zijn er geen motherfuckers meer die iets kunnen aanmerken op mijn reacties!
in your face bozewolf en Appieflappie!
@mx5-owner,
Absoluut! Maar ‘t is net zoiets als rustig rijden met koude motor. Geef je een beetje liefde, dan krijg je een hoop liefde terug!
dit filmpje is wel entertainender dan dat over de DBS (maar aangezien hij geen smaak noch fatsoen heeft verast het me niet dat hij zo dwaas is van een Brit van het puurste ras te verwerpen voor een BMW)
@ Juppe
dure? zuigers? krukassen? wat is jouw job? (that is als ik dat mag weten)
en over dat inrijden heb je volkomen gelijk! met een BMW als die kan je wel meer doen dan alleen maar gaan
@de Vlaeminck,
Nou nou nou, rustig aan, denk om je bloeddruk. De man is een beetje kritisch, kan best toch? En terecht trouwens, zelf heb ik een hekel aan die presentatoren die alles maar fantastisch vinden.
@ de vlaemink; Hmmm. Ik heb de discussie nog eens nagelezen, en ik ben het met appieflappie, bozewolf en w0o0dy eens. (still friends?
) Maar laten we hier maar niet opnieuw over de DBS beginnen.
@de Vlaeminck,
Mijn job heeft niks te maken met zuigers etc hoor. Maar wel hobbymatig zeg maar, dus dan weet je wat dingen kosten. Dan heb je ook niet meer zo de neiging om de boel af te gaan trappen.
Bij een Amerikaan vinden we elk randje en elk stukje plastic fout, maar als een BMW panel gaps en uitpuilende kit heeft en er wordt wat van gezegd dan is het opeens mierenneuken?!
@ Juppe
klassiekers? want in a certain way is dat ook mijn hobby…
btw die bloeddruk komt in orde, lekker kalm in hoofdletters schrijven is COOL
@ Citrofiel
tja, ik heb mij er ondertussen bij neergelegd…bij de gedacht dat binnen 30 jaar een komeet inslaat op de aarde en jullie allemaal DOOD zijn ![]()
haha! was wel lachen hé! maar au serieux nu (hoe schrijf je dat alweer?) ik vind er eigenlijk niets aan, aan die hele discussie, mijn kritiek was bedoeld op die man, want schoenen..okee, slecht slapen…okee, maar zo zitten vitten op elk aspect van de auto, dat verpest de hele band die je schept, en ook nog die muziek, maakt een M3 geen muziek genoeg mss? nu ja, dat zijn zijn gewoontes hé…maar hij is nog steeds een lul (een lul die goed overweg kan met een auto)
@ de vlaemink; *haalt diep adem als voorbereiding op een discussie* *maar zucht dan, en weet zich te beheersen*
@Ruben Baeten
Het verschil tussen die twee is net zo groot als het water dat tussen de twee continenten ligt.
@ Citrofiel
*kraskras…huh? ohja eum haalt ook diep adem en verslikt zich dan in cola*
je hebt wss gelijk…ik kan toch momenteel geen argumenten oproepen waardoor ik kan uitdrukken wat ik tegen hem heb
@ de vlaemink; Daarom doe ik het maar niet. Omdat je door mij verpletterd zou worden! Mwuahahaha.
@Rick dos: Neuh, vind ik niet. Op een gemiddelde Amerikaanse testauto vind ik ook dit soort kleine dingetjes, maar daar verwacht iedereen het. Als het op een Beemer ook zo blijkt te zijn, zegt niemand ‘goh, bij de Duitsers komt het dus ook voor’ maar is degene die het aanwijst aan het zeiken. Hmmmja.
The human mind works in mysterious ways.
Wit begint wel lame te worden.
Ik zou gewoon voor tijdloos zwart gaan. Of misschien een exotisch kleurtje als er een leuke is.
geweldig! ik wil dat ook
hij kon al geweldig presenteren… nu blijkt dat hij ook nog een ontzettend goeie smaak heeft. Goeie muziek, fantastische auto en netjes in het begin! Ook nog knettergek met de details
ik zie mezelf al staan over 10jr
Bij mijn titanzilveren 320i E90 komt er ook een soort was of tectyl uit de deurnaad en drupt zelfs na 1,5 jaar een beetje op de dorpel.Hetzelfde dus als bij deze witte M3. Niet zo mooi , maar waarschijnlijk zijn de BMW’s daardoor wel goed beschermt tegen roest.
Wat die engelse gast aan de raamrubbers heeft gevonden is me niet duidelijk , zitten bij mij mooi gemonteerd. Ik kan nergens geen afwerkingsfouten vinden buiten de overvloedige was. Deze was of tectyl zie je ook in naden onder de motorkap en is lichtbruin van kleur , ik heb er verder geen problemen mee. De nieuwe M3 is toch gewoon een juweel , rijden met die machine!
als ik net een ton had uitgegeven aan een auto en de lak had last van orange-peel en er staken randjes kit onder het raam uit dan ging ik niet zelf prutsen dan mocht de importeur/dealer/ fabrikant het oplossen. Kwaliteit is dan in mijn ogen onder de maat en dan mag de auto nog zo geweldig zijn….. onder de maat is onder de maat. Dat anderen zich wel een oor aan laten naaien dat moeten ze lekker zelf weten maar kom a.u.b. niet aan met die suffe opmerkingen dat iemand die zich daar aan stoort loopt te zeiken…
Als je als fabrikant beweert een kwaliteits product (nog erger een “premium product” te maken dan kan dit gewoon niet door de controles glippen. Get it fixed or get me a new one!
Sinaasappelhuid en die rode dingen achter vind ik wel heeeel erg slecht/dom van bmw zeker voor dat geld !
Alhoewel ik wel weet dat bijna elke auto tegenwoordig slecht gespoten is door de milieuvriendelijke gebruikte verf maar ik denk dat bv. AM daar geen gebruik van maakt.
De man geef ik overschot van gelijk, als je zoveel geld aan je droommachine gegeven hebt en het merk doet zich voor als premium-kwaliteits merk dan wil je dat soort onhebbelijkheden niet hebben. Het moet gewoon perfect zijn.
Never the less, een erg goede schauffeur en een lekkere bak die M3.
Deze gozer lult veel te veel, geef die M3 maar aan mij
@Ruben Baeten
Daar sla je de spijker op z´n kop. Bij Amerikaanse auto´s is het een gegeven, maar bij dit soort auto´s kan het wel eens voor komen. See the difference?
@Rick dos: de amerikaanse auto kost 70.000 euro en de bmw 100.000…… see the difference?
Dat je voor je 70 mille geen v8 krijgt EN een super afgewerkte auto da’s niet zo schokkend, maar als je 30 mille meer betaald mag je toch verwachten dat ze een mannetje hebben die dit soort details regelt.
Ach ja, beter dit soort kleinigheden dan een Ferrari die tot de grond toe afbrand. Niet dan?
dat dan weer wel…. maar de Ferrari is dan wel weer sneller bij z’n einde! Is ook wat waard niet?
Dat dan weer wel.
Die man heeft gewoon gelijk. Weg met dat lyrische gezever zodra automaker X nieuwe versie van model Y uitbrengt “omdat ie zo bruut is”. Je moet zo’n hoop onderdelen op z’n merites beoordelen en dat doet hij dan ook. Als we even eerlijk zijn hebben de meesten van ons toch nooit zo’n kar gereden en als je de gemiddelde autoblog poster zomaar in een M3 duwt zal hij (zij) een heleboel plezier hebben en enige foutjes voor lief nemen. Maar M3′s worden niet gekocht door autoblog gebruikers, maar door mensen die er net een hele bom duiten voor hebben neergelegd. En dan mag je best een potje gaan mierenneuken want voor honderd duizend euro verwacht je wel dat de was in de deur blijft.
vlaeminck, zie wat deze man doet als constructieve kritiek en maak je niet te druk. Jullie belgen hebben al genoeg malaise (ooooh, onder de gordel!).
ik zeg altijd eerst rijden dan zeuren. ik heb een hekel aan vooroordelen. deze man is gewoon heel erg verwend dat hij zelfs kan zeuren over een aston martin dbs. als je het @$!@ niet wilt ofzo geef ze dan aan mij. mij maak je er ziels gelukkig mee. oh en je bent geen nieuwe jeremy clarkson met zn slechte commentaar op sommige auto’s.
@jordey: als jij zo graag hersenloze/kritiekloze reviews wil zien dan kun jij gewoon naar de Bavo- of Coronel-show gaan kijken…
De meeste mensen zien echter liever een journalist (of zelfs een autoblogger) die zo objectief mogelijk de auto beoordeelt. Deze man heeft de auto in kwestie met zijn eigen geld gekocht en rijdt er dagelijks in. Als je het dan presteert om kritisch te zijn dan verdiend dat respect. Nobody’s perfect and BMW is not nobody.
Van een auto van een ton mag je verwachten dat minimaal het lakwerk in orde is……….linea recta terug naar München met dat gebakje.
Deze M3 is NOK.
Als ik jullie was, zou ik me eerder druk maken over het vergaren van een ton euro, dan over het lakwerk of over was in deuren die al dan niet in orde zijn….
M.u.v. motor en onderstel is die nieuwe M3 imo sowieso NOK, een compromisauto…….1700 kg……….
(((
Dit filmpje is zo herkenbaar. Als je iets moois koopt, dan wil je dat t perfect is, zoals je je dat al een hele tijd je voorstelt. En dan kan je zelfs op de kleinste kritiekpuntjes komen.
Best een leuke auto ook
zijn rondje op “de ring” staat op autocar.co.uk
hier is een link daarvoor http://www.autocar.co.uk/VideosWallpapers/Videos.aspx?AR=229373&CT=V
Iemand die zich zo druk maakt om wat voor schoenen hij moet aantrekken en welke CD die mee moet nemen, zegt toch meer dan genoeg…
Dikke M3 btw.
Kan het 2e deel hier niet worden bijgeplaatst
Ik vraag me af welke op een circuit zoals de nurburgring sneller is, de M3 of de M5?
dat van die wax aan de zijkant, whaha!
dat moet je er gwoon afpoetsen sukkel!
ik kan het weten, ik poets de auto’s bij Ekris Veenendaal
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Wouter "doet" de BMW M3 (E92)
Start van de Bullrun van New York naar Las Vegas. Gefilmd door DodgeViper01...
Mijn kleine overzicht @ Moscow Unlim 500+
Scheur mee met Tommy Milner over het circuit in deze brute M3 GT2.
Nieuwe carrera en een m5 en een rs4, helaas kon ik niet dichterbij komen ma...
Jaloezie?
Oooh wat een geluid! Erg aardig van de jonge dame dat ze speciaal naar buit...
Een 200+ mph monster!
Met het oog op de Amerikaanse Le Mans Series (ALMS) die in 2009 zullen star...
Wat een lekker ding is het toch!
BMW 3-serie 320d EDE Sedan.
Koop nu voor slechts 37.950,00
Motor versus auto. Het blijven vergelijkingen met verrassende uitkomsten. 442 pk en 1620 kg ver...
Toch nog een klein staartje aan het verhaal over de BMW M3 pickup. Wellicht dat deze in de toekom...
Alcohol en verkeer, het blijft een slechte combinatie. Filmpje met pijnlijke gevolgen van rijde...
Ter promotie van Need For Speed Shift leek het BMW wel een goed idee om een lekkere video te make...
Begin februari werd de M3 ALMS version onthuld in Chicago, vandaag is er eindelijk een video vrij...
Is een getunede 335i in staat om zijn grote broer de M3 te verslaan? We weten al dat het blok uit...
Afgelopen zondag hadden we een matzwarte BMW M3 met 700 pk. Nu is het alweer raak. Dit keer is de...
Ruim 200 reacties in drie dagen tijd. Oh jeah, de Nissan GT-R maakt absoluut de tongen los bij de a...
Mercedes heeft de CLK DTM met picknicktafel, maar BMW heeft achter op de M3 minstens een net zo g...
Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, we reden hem: de nieuwe BMW M3. Alle bloggertjes hingen aan de...
Eerder deze week zagen we de teaservideo's al voorbij komen voor de Britse M3 en M5 M Performance...
Verkoopt de nieuwe BMW M5 zo slecht dat er nu al een "special edition" nodig is? Het li...
Hoe dik is dit? Vorsteiners zien we normaalgesproken alleen op studio- en persplaatjes, maar nu i...
De tijd staat niet stil. BMW heeft al jaren de E92 M3 op de weg, die op zijn beurt over pak-em-be...
Volgend jaar trekt BMW het doek van de überversie die Bimmerfans in vervoering moet brenge...
We kwamen de BMW M5 van Headhunterz tegen op Autojunk, Headhunterz liet vervolgens weten dat h...
Cool Bimmer bro. Deze E82 1 Serie begon zijn leven als 120d, maar heeft nu wat meer oempf. Wat he...
Zo lang de accu vol is, rijdt een elektrische auto heerlijk. Maar hoe groot is die range eigenlij...
Toch lullig als je met je afgeplakte test-BMW M3 een Youtuber in z'n 1M niet los kan rijden. E...
Je zou het misschien niet zegggen, maar uiteindelijk heb je op het circuit meer aan een BMW X5 M ...
Check die grote grijns van Matt Farah dan! Petrolhead Matt was zo gelukkig om te mogen scheure...
Buiten is het frickin' cold, dus elk verstandig mens blijft binnen. In Friesland echter niet, daa...
Het is geen geheim dat BMW dit jaar haar terugkeer zal maken in het DTM (Deutsche Tourenwagen-Mas...
Afgelopen vrijdag 30 december. Laat in de avond komen twee personen in een BMW M3 aangejaagd o...
Men neme: 1 Beiers pk-pakhuis met 560 paarden, 680 Nm en achterwielaandrijving. Zet deze op een l...