Het filmpje van de gouden Lamborghini Murciélago LP640 die lafjes 352km/u aantikt op een snelweg in Amerika kan je haast niet ontgaan zijn. Alleen op autojunk is dit filmpje al bijna 40.000 keer bekeken. Maar ook in Amerika heeft dit filmpje het nodige stof doen opwaaien. Zo kwam het onder de aandacht van een lokaal TV station uit Arizona. En die confronteren onder andere een van de betrokkenen met zijn gedrag, kort daarna verdwijnt het filmpje van YouTube.
Sommige mensen dachten wellicht dat de freeway 202 op het moment van de speedrun was afgesloten voor al het verkeer, maar dat was dus niet het geval. Bekijk de (typisch Amerikaanse) reportage hier onder.
En inmiddels is er op de site 219.mph ook al een prachtige parodie opgedoken. Deze keer zonder een Lamborghini, maar met een Ferrari F430.
Hier horen we ongetwijfeld nog meer over. We’ll keep you posted! (via)
YouTube werkt niet…
en die Amerikanen
als hij er een paar doodknalt wat dan nog…
Ok, mss wel onverantwoord, maar die Amerikanen blazen het weer op dat het niet meer mooi is. Typisch voorbeeld van moraalriddertje te willen spelen
Stomme k**te amerikanen, wat is nou het probleem?
Ze hebben niemand in gevaar gebracht ofzo.
Ik heb liever dat ze met een lambo tegen topsnelheid scheuren dan met een of andere sjonniebak die bijna uit elkaar valt.
het werkt nu toch en wat een cole parodie!!! wel zeer jammer dat hij dan te pletter werd gereden door een mitsubishi, denk dat dit niet de bedoeling was…
en btw wat vinden jullie NU van Koos Spee
Die vrouw loopt te mekkeren dat ze haar kinderen naar school brengt over die weg…midden in de nacht??
Typisch dat die verslaggever Bush heet…;)
@lodewijk, ze hebben niemand in gevaar gebracht? Uhh je rijdt 350+ km/u op een snelweg die ook open is voor ander verkeer…
De parodie is werkelijk te gek ! Het wordt weer typisch op zijn Amerikaans overdreven allemaal. Snelweg is kaarsrecht en inderdaad leeg, dat is wel duidelijk op de originele video te zien, en bovendien is het ‘s nachts, dus geen kans om kinderen of fietsers tegen te komen… (nooit op een snelweg..). 350 km/u is inderdaad berehard maar het is toch op een vooraf gecontroleerd stuk autoweg. Al bij al weer sensatiejournalistiek van die Republikeinse Rakkers.
Een groot risico wat ze hebben genomen, maar dit wordt weer gelijk opgeblazen…
Iets waar de amerikanen heel goed in zijn.
blij te horen dat afgunst niet alleen in nederland huishoud ..
blij te horen dat ze ook in arizona komkommertijd hebben ..
Ik begin Lamboghini steeds meer te waarderen…
Ondanks dat ik dit een übercool filmpje vind, vind ik het niet verstandig dit soort taferelen te doen op een snelweg met medeweggebruikers.
Die boeren uit Phoenix zijn gewoon jaloers, dat hun lelijke Amerikaanse pickups niet zo snel zijn. En dat een Europese auto, met bijna dezelde motor (qua liter inhoud) 3x zo snel is.
Amerikanen zijn echt een stelletje angsthazen…
mijn excuus, Lamborghini
We have the video on to tapes?????
Alex Roy wordt met zo’n dinge schat rijk, zoals met dat record overlaatst van de ene kant naar de andere kant van Amerika en je kan die dvd gewoon kopen. Dus als hij daar geen last van heeft omdat je op heterdaad betrapt moet worden, wat is dan het probleem? Gooi dat ding gewoon terug op internet en lach dat tv station toch lekker uit in hun gezicht.
-edit: Let op je taalgebruik!-
Ze nemen natuurlijk wat risico door zo hard te rijden, maar de snelweg is leeg en het is ‘s nachts. Dus als je van plan ben moeilijk hard te gaan rijden op de openbare weg, is dit veiligste manier. Daarom zie ik het probleem niet zo.
Maar waarom heeft de nieuwszender het filmpje op tapes?
Vooruit, het is onverantwoord. Maar laten we eerlijk zijn, wat een moraalridders, die Amerikanen.
Deze jongens zitten serieus in de shit als je het mij vraagt, hoe dom om namen te noemen en je gezicht te tonen … er hing natuurlijk aan deze stunt wel een risico
:)
en dat vrouwke heeft gelijk dat het onverantwoord snel is, maar ze moet geen appels met peren vergelijken, beginnen over haar kinderen naar school brengen, blabla, die jonge gasten kiezen ook de nacht voor iets é!!!!
Leuke parodie btw
Hoeveel verkeer is er op de video te zien ?
Juist, ze hebben het goede moment gekozen om een perfect breed stuk asfalt te gebruiken voor hun test. Hij is netjes verlicht, dus prima Rennstrecke.
Zolang er geen verkeer is, zie ik het probleem niet.
Zoals ik al eerder schreef kan ik echt niet enthousiast worden van dergelijke eikels in het verkeer, maar dat er in amerika rare prioriteiten gesteld worden mag duidelijk zijn. Een blote tiet of een snelle auto en het land is in paniek. Maar wapenbezit en wat daar uit voortvloeit is ‘gewoon’. Rare jongens die amerikanen.
Bende hypocrieten. Wie rijd er nu nog braafjes 120 op de autosnelweg en dan nog ‘s nachts.
Iedereen rijd harder bij een lege autosnelweg, dus begin niet de moraalridder uit te hangen. In the US doen ze in hun broek, in Duitsland de normaalste zaak van de wereld. Moest dit in België zijn opgenomen, dan zou je ze op de VTM nogal horen klagen over snelheidsduivels en de nodige Moeder Theresa’s erbij halen!!!!!!!!!!
Sjoerd v stokkum van petrolhead reed er in zijn LP640 test in duitsland 351 mee 1km minder dus maar
Hoor je toch ook niemand over,
Dat filmpje is trouwens prachtig,
2 witte lp640′s en een porsche turbo (die het niet kan bijhouden) in duitsland
die Amerikanen overdrijven echt alles..
Pfff. Wat een gedoe. Die Amerikanen toch…
Die parodie is overigens ernstig saai en slecht…
Robbie wat bedoel je met “lafjes”?
“misdrijven” zonder slachtoffers zijn uiteraard geen misdrijven.
Er bestaan desondanks snelheden die gezien omstandigheden onverantwoord hoog zijn.
Maar die snelheden liggen altijd ver boven 30 50 70 of 120. Ver erboven. Op het gevoel zou ik zeggen:
100 in (echt) bebouwde kommen. 180 op de gewone weg. 250 op de snelweg.
Om te spreken van een echte bedreiging moet een persoon dit dan nog herhaaldelijk doen.
Onverantwoord, goed. Met een snelle auto zo vreselijk hard over een openbare weg knallen is nou niet echt de bedoeling.
Máár………………….:
Hebben we met ons allen gezien hoe donker oftewel een goed eind naar midden in de nacht het toe is…?
Hebben we gezien hoeveel banen per rijrichting die weg is, hoe recht hij daarbij is en hoe goed verlicht hij is?
Hebben we gezien hoe léég het op die snelweg is…? Eén andere auto in beeld…!
Hebben we gezien wat de Lambo-bestuurder doet als er één auto voor hem op de weg verschijnt?
Juist- de Lambobestuurder breekt af. Hij gaat er niet via de meest linkse baan met opgevoerde snelheid om heen en door, nee, hij laat braaf gas los en remt vóór hij die andere auto is genaderd…!
En staat er niet tenminste één camera met persoontje een eind van de startplaats af opgesteld langs de snelweg die ook de snelweg controleert?
Goed, en nou nog eens goed kijken naar hoe gevaarlijk en onverantwoordelijk deze jongens inderdaad bezig zijn…
…Ik zou trouwens eens ernstig gaan praten met die moeder over haar ouderlijke capaciteiten als zij op dergelijke uren van de nacht nog haar kroost van school moet gaan halen….
Schijnbaar is daycare in america altijd ‘s nachts… Goed om te weten, verklaart ook weer waarom die mensen zo paranoide zijn als ze opgroeien.
Ik geef onmiddelijk toe dat met 350 over de openbare weg razen nou niet meteen het boegbeeld van verkeersveiligheid is, maar kom op zeg, ‘t is nacht, de weg is kaarsrecht en behalve de Lambo zie je geen hond. Dus maak ‘t ff.
Zonde van die Ferrari RC/car.
ge moet toch es af en toe uw moter kunnen openzetten en als er s’nachts
niemand op de autostrade is kun je da es doen waarom dan klagen ?
@ Timmy
Als je in Nederland met +300 over de snelweg rijdt ben je ook flink de sjaak. Zijn daarom ALLE Nederlanders nu ook k…..lijers?
Lazer toch op, ga met je lego spelen en denk eens na voordat je iemand anders hypocriet noemt!
Daar wil ik trouwens nog even aan toevoegen dat wij (jullie) in Nederland ook programma’s hebben op tv om snelheidsduivels te kakken te zetten.
Tja, tis wel wat hard, maar hij hoeft dan ook geen verkeer van rechts te verwachten. Ik vind 80 in een woonwijk storender dan 300+ op de snelweg.
In duitsland kijken ze er ook niet van op…okay…mss een klein beetje dan.
Daarnaast, ze laten altijd de commentaren zien die het meest confronteren.
In dit geval zijn dat de moedertjes die met 95 over diezelfde weg razen…in de ochtendspits wel te verstaan.
niet zo zeuren moeten ze maar een keer n flitser maken die deze snelheden kan registreren allemaal maar zeiken en ze doen er nix aan
Die gast is genaaid!!!
Hier een filmpje van de 2 witte LP640′s op de Duitse autobaan. Top 351 km/h. Gewoon soorte van legaal. Bij dit filmpje is de weg smaller en is het drukker dan op het US filmpje, maar toch hoor je er niemand over.
http://www.petrolhead.nl/2007/11/video_lamborghini_murcielago_lp_640.php
…iemand ooit al eens snachts door en om phoenix heen gereden? daar is niet echt veel te doen en als je al iets van de stad zelf af begint te dwalen kom je helemaal niets meer tegen…
onverantwoord of niet – het blijft achterlijk dom om iets dergelijks met gezicht en naam op het internet te gooien
greetingz,
‘t Gaat onvoorstelbaar snel. Op de openbare weg hoort dit eigenlijk niet hé. Mij lijkt de chauffeur ook nog geen rijpe/ervaren leeftijd te hebben, maar ik sluit me wel bij Jandepandaman aan. Er pleiten heel wat zaken in zijn voordeel.
Maar stel je voor dat er iemand tegen 352 km/u in je knalt.
Daar hoef ik dus ook niet meer te komen met me veyron
heeel vies
het geluid is om van te smullen als die voorbij komt met 219mp/h
verder kan je het alleen veroodelen als je bij de politie zit…want alleen die rijden nooit te hard
Hoewel Jandepandaman goeie argumenten geeft waarom het niet extreem onverantwoord is is het argument van Steve voor mij doorslaggevend om het af te keuren. Als zo dom bent om het te laten filmen (zodat het op internet kan terecht komen) ben je te dom om zoiets te kunnen uithalen.
Jammer voor die speelgoedauto, tragisch einde voor een goeie parodie
Klote amerikaanse media… Iedereen vindt dat soort filmpjes gaaf om te zien, en nu gaat CBS doen alsof het zo erg en roekeloos is om hard te rijden, midden in de nacht. Ik weet zeker dat ze bij het zien van dat filmpje aan het hifiven waren. (Op het moment dat ze niet 2girls1cup aan het kijken waren.
robbie schrijft,
8 December 2007 om 19:01
@lodewijk, ze hebben niemand in gevaar gebracht? Uhh je rijdt 350+ km/u op een snelweg die ook open is voor ander verkeer…
@robbie: maar om iemand in gevaar te brengen moet er wel eerst iemand zijn.
En hoe hypocriet zijn die Amerikanen nu werkelijk. Ze veroordelen dit, maar ondertussen sturen ze kinderen van 17, 18 naar Irak om te gaan vechten met echte wapens, in een echte zandbak met een echte vijand, waar je echt doodgeschoten kunt worden.
Het gebruik van napalm in een oorlog is niet gevaarlijk, nee joh, hoe kom je daar nu bij. Er zijn maar 50.000 eigen soldaten door overleden ofzo.
LOL, heb net de video’s even bekeken en die jongens moeten wel helemaal dubbel liggen van de enorme aandacht die ze met hun stunt krijgen.
De reportage is van het typsiche Koos Spee?RTL/SBS niveau en heeft het over “hundreds of thousands people taking this road everyday”. Klinkt dramatisch, maar er was er niet één in de buurt op het moment dat deze rit plaatsvond => uitermate verantwoord gedrag van die gasten!
Kijk als die hele snelweg vol met auto’s rijdt en je vliegt zig-zaggend tussen het verkeer door, zoals b.v. bij sommige rally’s wel gebeurd, dan ben je gevaarlijker bezig (ik zeg bewust niet onverantwoord!) dan met deze stunt, en daar hoor je niemand over.
Een reporter dacht “220 mph (ja hij noemt ook 220 mph) daar zit een verhaal in!” en is er in gedoken, heeft het geheel gedramatiseerd om er wat smeuïgs van te maken, haalt de misnoegde zwarte bijstandsmoeder voor de camera, en heel Amerika spreekt er schande over.
Eén ding wat ze nooit zullen kunnen bewijzen is of deze jongens echt zo hard gereden of dat het een montagefilmpje is geweest, tenzij ze de originele opnames met tijdcode in handen krijgen.
op de orginele video staat toch duidelijk bij iedere afslag CLOSED dus hoezo niet gesloten?
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Officieel geeft Lamborghini voor de Murciélago LP640 een (niet misse...
Waar liggen de grenzen van een LP640? Deze gasten zoeken het op! De auto di...
Compilatiefilmpje van de auto's die ik afgelopen zomer heb gespot ...
Maar het is zo warm, dus heeft ze niet zo veel kleren aan.
Vond ik op YouTube. Ik hoop dat jullie hem een beetje mooi vinden. Heb het ...
ik vond nog wat foto's van 2 zomers terug toen ik een weekendje in Londen w...
Nog van vorig jaar vakantie, kwam ze tegen in Cannes. Die LP640 moet nog ev...
De Lambo LP640 van EDO-Competition op Nardo...
Prachtige auto, met erg hard geluid! In het echt harder (A)
Wat een bak is dit zeg, geluid is super. Tijdens de Gumball!
LAMBORGHINI MURCIELAGO Coupe 6.2 V12 NEDERLANDSE AUTO!.
Koop nu voor slechts 129.500,00
Lamborghini Murcielago 6.2.
Koop nu voor slechts 85.000,00
Naast de grotere diversiteit en de hogere standaard van de auto's in Londen, heeft men daar ook n...
Kennen we de gouden Murcielago LP640 nog die eind 2007 de 353km/u aantikte? En de aftermath? Juist,...
Officieel geeft Lamborghini voor de Murciélago LP640 een (niet misselijke) topsnelheid op ...
De Amerikaanse trucker David Dopp ging op 1 dag van jongensdroom naar nachtmerrie. Eerst won hij ...
Onze chef Autoblogger mag één keer per jaar zonder begeleiding naar buiten. Dit kee...
Donker, weinig verkeer en veel tunnels. De perfecte avond om met je Pagani Zonda Cinque een paar ...
We zijn er uit: blauw staat eigenlijk iedere Italiaan wel goed. Deze tweede generatie van de...
Door de jaren heen zijn auto’s gegroeid. In de lengte, in de breedte, in de hoogte, en in uitrust...
Nerd alert! Nerd alert! Ter ere van de GoldRush Rally 3 leek het de eigenaar van deze LP640 wel ...
In Nederland moet de politie het doen met wat simpele Volkswagens en een enkele Volvo, maar in an...
Door veel op spotsites te kijken kun je je al voorbereiden op het spotten van de meest choquerend...
Nieuw uit de werkplaats van SR Autogroup. Een Murcie met niet alledaags spoilerwerk en nieuw l...
Na de Aventador van twee dagen geleden en de Countach van gisteren maken we de Lamborghini-drie-e...
In Brazilië is het goed toeven als je bovenmodaal verdient. Supercars kosten er een flinke s...
Iets meer dan een week geleden zag ik 21 maart op mijn kalender staan. Lente! Mooi weer! En… Auto...
Is China het nieuwe Monaco? Dat er veel rijke mensen in China wonen wisten we inmiddels wel, maar...
Edo Competition heeft zichzelf overtroffen door weer een aller snelste versie van de Lamborghin...
Nou, niet helemaal. We zullen de onvolprezen supercar hier namelijk nog genoeg voorbij zien ko...
De gamerts onder jullie kunnen je lol op deze dagen: niet alleen ligt over vijf dagen dan ein-de-...
We zien het wel vaker. Meetings van supercargezelschappen die toch enigszins tot de verbeeldin...
Heé, Lambo's die met een viltstift zijn bewerkt. Dat hebben we toch wel eens eerder gez...
Als je een snelle wagen hebt moet je hem zo af en toe natuurlijk even de sporen geven. Wat heeft he...
Deze gruwelijke -en dat bedoel ik niet heel positief- Lamborghini Murciélago werd gespot i...
Uw stemmen zijn gewogen en geteld. Dit is de Autoblog Best Design Top10 2010. Niet verrassend een...
Als een doodgewone Murciélago niet meer genoeg opvalt, dan kun je natuurlijk proberen de ...