Daar zijn ze dan! De eerste echte bewegende beelden van KITT, die door de straten scheurt. Ford moest er flink voor in de buidel tasten om NBC te overtuigen maar daar krijgen ze een behoorlijk portie reclame voor terug. Net voor de kerst hadden we al een kleine teaser, maar nu krijg je een stuk meer te zien.
Ik kan er nog steeds moeilijk aan wennen dat dit de nieuwe KITT wordt. De eerste blijft toch de echte. Hopelijk krijgt de film ook een beetje diepgang en wordt het niet een te groot uitgevallen commercial. (via autoblog.com)
hmmz. remakes bevallen me tot nog toe niet erg goed. heb dus grote twijfels over deze ‘comeback’ van knightrider. en dit filmpje maakt me er niet bijzonder enthousiast over.
Een van de betere remakes die ik tot nog toe gezien heb is Gone in 60 Seconds…
“Driver optional” een goeie ![]()
Maar goed, neemt niet weg dat het een Mustang is…
FF off-topic, voor de liefhebber (het blijft leuk
):
http://video.google.com/videoplay?docid=-7686054601449414035
Zijn stem was vroegâh leuker!
KUTT
Naja er is wel potentie te zien in het filmpje.
Ben benieuwd naar de film.
ben benieuwd wat ze ervan gaan maken….
Hoop op het beste en kom nou zo bagger ziet de nwe KITT er niet uit…
Beter overal op zeiken als op gezeken worden ofo?? Echt zwaar irritant/kinderachtig hoe sommige bezoekers op Autoblog echt alles af moeten zeiken…
550 pk? De kilometerteller van de oude KITT sprak wat meer tot de verbeelding ![]()
Voor de rest ook bij mij twijfels hoor.. Zoals eerder gezegd, zie ik een Corvette als betere optie. Maarja.. Money makes the world go round.
Voor de nieuwe generatie zal het niets uitmaken hoe de oude eruit zag…
ben Robbert zijn mening toebedeeld.
Komaan zeg, alsof die pontiac zo’n droomwagen was..
Niet meer dan die Mustang voor mij.
Dus de auto kan allemaal dingen die wij Europeanen allang kunnen bestellen bij de Duitsers. Wat een flopfilm gaat dit worden, zeg.
Nee.
Tis ondertussen al bekend dat Ford zich ingekocht heeft bij de serie. Dus alle negativiteit is wel degelijk gegrond.
De pontiac sprak destijds tot de verbeelding omdat het snelle vormen heeft, en voor die tijd futuristisch aandeed.
Die Mustang lijkt nergens op, het is weer één van zovelen (wat dat betreft is er het voordeel van camouflage zeg maar), maar het past zeker niet bij KITT, en als je een beetje technisch onderlegd bent weet je dat de techniek van de Mustang ook uit de steentijd komt (transaxle anyone?).
Jammer, erg jammer.
Maar pas op jongens, met xenon verlichting!
Als hij maar wel super boost heeft, hoe moet je anders over auto’s heen vliegen? Die 550 pk zijn daar niet genoeg voor.

Ik hoop dat de film net zo cheesy wordt als de serie vroeger was
‘t zijn in ieder geval mooie beelden. De echte KITT blijft de pontiac trans-am en daar is geen twijfel over.
Gaaf ding.
hoewel ik KUTT (kwalitatief Uitermate Tergend Teleurstellend) nog steeds een lelijke patserbak vind, is hij zo zonder al die tupperware toch al ietsje beter dan de teasers die we eerder zagen.
Heb ik het nou mis of wordt een een nieuwe serie in plaats van een film ?
ook deze is driver optional is beter dan KUTT
http://video.google.nl/videoplay?docid=3098062341528920142&q=bmw+top+gear&total=962&start=10&num=10&so=0&type=search&plindex=1
Bad handling! Standard!
diepgang haha wat heb je dan in je achterhoofd?
Jammer dat KITT nu niet meer zo nichterig klink, was toch de eerste proud ‘n open gay-car ter wereld, en dan is het nu zo’n halve macho disc-jockey geworden!
De eerste re-make die ontstaat omdat er iets aan het origineel schortte moet nog worden opgenomen, geld lijkt wederom de enige drijfveer.
@ YP; ik vind deze leuker
http://video.google.com/videoplay?docid=-1405847018322248675
Cool. Een nieuwe generatie knightrider!
Toch jammer dat ford heeft omgekocht..
MAarja ik vind het niet erg dat het een shelby gt 500 is geworden!:)
Ben benieuwd of er ook een ‘Nichtrijder’ versie wordt uitgebracht….
Ja hoor, Opel bracht die al een paar jaar terug uit, de Kadett.
Ze vergeten de centrale deurvegrendeling en airco te noemen.
En oh ja, hij kan ook nog PRATAHHHH!
hebben we het hier over een film of over een serie
@daisy: een film op TV…
NBC’s iconic 1980s television classic that became a runaway success, comes roaring back to life on the network with an updated sequel that will air as a two-hour movie event on Sunday, February 17 (9-11 p.m. ET)
Ik ben allang blij dat er geen Pratende Prius is gebruikt. Stel je voor:
- Aflevering 1: Meat Night Rider. Pratende Prius rijdt bij alle Burger Kings en McDonalds naar binnen en scheurt alle vleeseters dood met zijn killer tyres gemaakt van ecologisch verantwoord en slaaf-vrij rubber.
- Aflevering 2: O2, CO2 same difference: Pratende Prius plant een boom en slurpt alle CO2 uit de lucht om de wereld te redden. Blijkt dat CO2 een belangrijk bestanddeel van lucht is, en alle mensen dood neer vallen door zuurstof overdosis.
- Aflevering 3: Gravity: Pratende Prius doet een turbo boost maar de loodzware accu’s pletteren hem in het ravijn. Mike Nait springt net op tijd met zijn ademende sandalen uit het wrak en baalt stiekem in die hete woestijn dat hij geen aluminiumoxide houdende deodorant heeft gebruikt.
-Aflevering 4: Marx Knight: de vader van Mike Knight blijkt voor het vervuilende grootkapitaal te werken en Pratende Prius redt de wereld door het communisme te verkondigen.
- Aflevering 5: You’re KIDding: Een dik jongetje op een fiets hoort de Pratende Prius niet omdat deze op z’n elektriekenmotor rijdt en is morsdood. Mike Knight gooit het joch in de biologische flux capacitor die April (of Bonnie?) net heeft geïnstalleerd en kan er wel 100KM op rijden.
- Aflevering 6: serie gestaakt vanwege totale desinteresse bij het publiek.
de stem doet me denken aan KARR, de evil twin van KITT uit de jaren ´80 serie, wel gaaf.
maar het blijft even afwachten.
LOL @ racer X en wouter bos
Ik mag het wel, die mustang is ruig.
Men prefereert de pontiac, omdat we die gewoon zijn als de legendarische KITT, z hebben we hem immers altjd gekend. Eerlijk gezegd wind ik echter dat de Mustang veeeeel beter past qua uiterlijk bij het concept KITT, dan die Trans-Am. Veel beter.
Pontiac??! … ik bedoel kom op hé … Pontiac, daar wil ik nog niet dood in gevonden worden!
De Mustang is de meest sexy, bijna porno achtige auto die ik al ben tegengekomen, vooral in het blauw met witte strepen is die gewoon schitterend
wat een karakter
Nee deze Mustang vind ik echt niks. Dit past echt niet bij KITT, die was niet zo agressief en wild.
ze hadden beter een oudere auto met ee dikke V8 kunnen kiezen( corvette, dodge, etc
ik vindt dat kitt mooi is! vooral de eerste episode is super de man is en dna sleutel en de slechte vrouw snijd zen vinger er af om de dna code in handentekrijgen kitt de de afgesneeden vinger in en soort blokje grapig! kjk op onse site knight rider fans
@pontiac: Ach hou toch op! Toen ik naast je zat daaroo, snapte je er helemaal nix van! Er waren allemaal vragen, die je wilde stellen, aan mij, jjp en aan de makers van de nieuwe KR ook nog eens! Dat werd echt een heel a4tje vol! Maar het was wel grappig, ja! Eigenlijk snapte ik niet veel van de eerste episode!
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
De eerste bewegende beelden van de drie nieuwe KITT modellen: Mustang GT500...
Beetje twijfelachtige reclame, maar het geluid is wel lekker.
En KR staat uiteraard voor Knight Rider... uhh, King of the Road!
Tja, het is toch niet hetzelfde...
Speciaal voor de fans van David Hasselhoff nog wat nieuwe foto's van KITT
Leuk?
Hoe doen ze dat dan eigenlijk, met die Mustang?
7000 pk in een keer, maar vooral heel snel gemonteerd.
Spelen met 500+ pk
Autoblog gaat paardjerijden...!
Ford Focus 1.6 16v 105pk 5D TREND TOP DEAL.
Koop nu voor slechts 18.495,00
Ford heeft kennelijk geen geld om een promovideo met een èchte 2010 Mustang op te nemen,...
Petrolhead Jay Leno was in de gelukkig positie om de nieuwe KITT even steving aan de tand te voelen...
Strakke reclame voor de Ford Shelby GT500. Een Amerikaan verscheept zijn GT500 naar Duitsland. Wann...
Burnouts, ze zijn leuk om te doen, maar als het je eigen auto is, moet je sowieso een nieuw setje...
Antwoord in de video na de klik. De edele kunst van het op twee wielen gooien van een auto....
Daar waar de zon volop schijnt is een cabrio daadwerkelijk nuttig. Maar wat als je een hekel hebt...
De car chase uit de film Bullitt (hier op GPS te volgen) wordt nog steeds door velen als een van ...
Je verwacht het niet, als je netjes bij een verkeerslicht naast een hoge afscheiding voorgesortee...
Je moet ook wel heel dom zijn om voor de neus van de politie een dikke burnout te doen... Of h...
De Ford Mustang met daarbij een foto van een dame in bikini die nét haar gezicht niet op d...
In het kort gezegd: als je een F150 koopt ga je dood. Chevrolet is in zijn tweede reclame (na...
En met iedereen bedoelen we: alle Duitsers (R8 V8, M3 Coupé, C63 AMG Coupé), maar o...
Echte mannen driften met de motor, dat hadden we al geconstateerd. Maar nog voordat Jorian Ponoma...
Oh boy. Een trackday special uit het land met de kaarsrechte wegen. Komt dat wel goed? [ Eers...
Lieve petrolheads, u kunt ophouden met mailen. Ja, we weten dat MotorTrend een strakke video i...
Oldtimer races zijn gaaf. Racen met Corvette's, Shelby Cobra's en Mustang's (Shelby) al helemaal....
Hoewel zijn naam erg 'Southern' klinkt komt Vaughn Gittin Junior (JR) gewoon uit Maryland, niet h...
De afgelopen jaren hebben we niet alleen de revival van bijvoorbeeld de MINI en Fiat 500 gehad,...
Showed that bitch some drifts, bitches love drifts. Deze knul me zijn elektrische Ford Mustang...
Wij blijven jullie op de hoogte huiden met de snelste en spectaculairste beelden van de Gumball...
Als je geluk hebt. Eigenlijk is het elk jaar hetzelfde liedje: in de VS barst het tornadoseizoen ...
Er zijn gewoon landen, uithoeken van de wereld, waar ze het wel begrijpen. Waar ze het enkel hebb...
Er was een tijd dat de potente Europese sportieve modellen op het circuit bijna letterlijk rondje...
Je auto vastbinden op rollen, het gas vol opentrekken en kijken hoe 'sterk' hij echt is. Dat is g...
En de bestuurder wist na afloop ongedeerd uit te stappen... Het gaat om de Soja-Mustang waar...