Even een korte Spyker update: Wanneer je iets doet, dan moet je het goed doen en er ook volledig voor gaan. Dat geldt ook voor Snoras, de bank uit Litouwen die de grote redder is van ons Spyker uit Zeewolde. Wanneer je een fors belang in Spyker hebt genomen, maar nog steeds meer dan genoeg geld over hebt, waarom zou je dan niet een nog groter belang nemen?
Precies, waarom eigenlijk niet, moet Snoras gedacht hebben en vergrootte het belang van 23,79 procent naar 41,73 procent. Terwijl Snoras geen genoeg kan krijgen van onze nationale trots, zag ex-bestuursvoorzitter Michiel zijn belang in Spyker Cars door de uitgifte van extra aandelen krimpen van van 19,45 naar 12,18 procent. (bron: dft)
hmm.. iemand die mij uit kan leggen waarom snoras dan zou veel vertrouwen in spyker heeft? rasoptimisten?
Wat is nou eigenlijk de hele waarde van spyker in aandelen dan?
Misschien is alles niet zo mooi als het lijkt ? lijkt me ideale manier om geld lekker te laten rollen zodat het mooi wit kan worden…
Voor stinkend rijke oostblokkers is het net zoiets als een nieuwe rolex.
Je wil niet alleen veel geld hebben maar ook wat lijken naar de buitenwereld toe.
Als je dan auto’s van meer dan 3 euro tonnen fabriceerd dwing je respect af bij al die andere rijke lui daar.
Maar of het goed komt???? weet niemand, TVR is een slecht vorbeeld.
hmm.. iemand die mij uit kan leggen waarom snoras dan zou veel vertrouwen in spyker heeft?
Opkomende markten in het oosten en toenemende populariteit van de (Spyker S) SUV misschien? Met een goed en strak beleid en voldoende kapitaalkracht valt zeker van Spyker iets leuks te maken.
@evo: Of… Oostblok jongens maken geen grappen. Zij weten dat Victor weet dat als Spyker het nu niet heel goed gaat doen, ze een mannetje op hem afsturen. Met zo’n stok achter de deur is succes verzekerd.
Die Spyker SUV wordt het volgende debacle, nu verkopen die hap zeg ik.
als ik een nabestaande was geweest van de spykertjes dan sleepte ik de twee jojo”s mol en muller voor de rechter….oke,peppi en kokki hebben de naam spyker gekocht …..maar ze gooien nu alles te grabbel….let maar op,deze heren bezetten over een paar jaar een cel.
@ ca.dil
de capitalization (is de gehele waarde van een bedrijf) is bij spyker cars 31,5 miljoen euro
Dankje…
Das wel heel veel voor zo’n bedrijf… Moet toch ook anders kunnen…
De koers is vandaag in elk geval met 23,25% omhoog geknalt
@ Robbie ja een euro erop op vier euro is ook 25%
Zoals ik al zei, nu verkopen, het wordt toch weer dezelfde hel.
nee, die bank vergroot niet voor niets zijn aandeel… die weten meer
@jan C,jij hebt het door…..niet voorniets is de heroprichter van spyker er uit gestapt….muller en mol hebben een
luchtje om hun heen die niet fris is…die gasten hebben nooit genoeg en dat gaat ze de kop kosten .
Spyker, trots van de Snurk-reet bank.
Is hier enig verband met de verdrijving van criminele geld uit die pandjes op de wallen? Of is Snoras gewoon een slecht gekozen naam van een hele normale en populaire bank uit het Oostblok?
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Albers in auto tegen F16 fighter, guess who wins?
Ferarri, Lamborghini, Audi, Spyker, Aston Martin, Porsche, Ford, Lotus and ...
Porno uit de Polder!
Een compilatie van filmpjes die ik gemaakt heb bij vliegveld Soesterberg.
Rondhangen op de belangrijkste Europese autoshow
Een filmpje met fly-bys en acceleratie van bijna alle autos, gefilmd vanuit...
Zou het haar lukken om de deuren te open, de auto te straten en weg te rijd...
Zet em daar maar neer! Wel zonde...
Mijn kleine overzicht @ Moscow Unlim 500+
Mooie compilatie van de laatste race uit de Le Mans Series. De 1000 km van ...
Een Spyker C8 Spyder is op zich al een zeldzaamheid. En in het rood schijnt het al helemaal un...
Supercarmerk Spyker, dat sinds het hele Saab-avontuur behoorlijk stil heeft gelegen, is nog ste...
Het is alweer de laatste maand van 2011 die we gaan beoordelen dus tijdens de nieuwjaarsborrel he...
Het begint er steeds meer op te lijken dat Lotus (al dan niet gedwongen) verkocht zal worden door...
Zojuist is bekend geworden dat de politie van Londen onze Russische vriend Vladimir A. (36) gearres...
Nu we toch bezig zijn met andermans beslommeringen: Vladimir Antonov, u weet wel, de reddende engel...
Maar niet aan CPP / Vladimir Antonov, maar aan North Street Capital, een private equityboer. ...
Wat zeg je nou toch weer? Spyker die in een Jaguarfabriek trekt? Yep. Het zit zo: CPP, de door Vl...
Inmiddels is de Nederlandse beurs gesloten en hebben Saab en Victor Muller de halfjaarcijfertje...
Deze week werd de Maarten-Memorial verreden en daarop gaf onder meer deze maagdelijk witte Spyker...
Omdat het niet elke week feest kan zijn is de selectie voor deze week onsamenhangend. Waarom eige...
Grote opschudding zo'n 2 weken geleden! Coventry Prototype Panels (CPP), het bedrijf waar Vladimi...
Zaterdagavond, oftewel een auto-met-meisje-topic om het einde van de week in te luiden. Neem pl...
Dit is waar het Spyker-avontuur mee begon. De Silvestris, ontworpen door Maarten de Bruijn in ...
BREKEND: Het is Victor Muller wederom gelukt om tijdens zijn tripje naar China een bedrijf te v...
Gisteren wisten we jullie al te melden dat er een deal op handen was, zojuist bereikt ons het per...