
Het is niet altijd feest op woensdag. Dat wil zeggen: naast de aflevering spots lukt het niet altijd om een wallpaper klaar te hebben. Deze week is het wel feest, zoals te verwachten is er een wallpaper van de Alfa-Romeo 8C Competizione.
Rechts klikken en opslaan als op de onderstaande linkjes:

Daarnaast is er nog een lekkere oldschool Bentley waar ik mijn ogen nimmer vanaf kan houden, zeker wat betreft front. Maar niet alleen dat, het is een fantastische traditionele Bentley die niet gemaakt is om door iedereen gekocht te worden. Want voor velen te lomp, ouderwets en groot. Maar in deze 524 cm lange gestalte kun je alsnog met maar erg veel moeite iemand achterin kwijt!

Wie nog graag andere foto’s als wallpaper wil kan me natuurlijk altijd mailen.
Knappe wallpapers , maar moet die zwarte band , boven en onder , er nu altijd bij? Vind ik wel een minpuntje eerlijk gezegd. Maar toch bedankt Appeltje
Erg mooi appeltje!!
Wel zonde van de zwarte balken boven en beneden van de wallpapers.
Maar geslaagd!
Geweldig! super foto’s. De alfa staat op mijn achtergrond!
Die 8c wallpaper vind ik persoonlijk 10x niks. Te donker. Waren er echt geen betere te vinden??
De foto’s van de 8C zijn inderdaad beneden alle pijl. Deze recent geuploade foto’s zijn 10x beter:
http://www.autojunk.nl/pix/view/136376
Toch bedankt.
@ Henk
Deze wat meer naar smaak?
http://valenzo67.deviantart.com/art/8c-puts-colour-in-life-63058661
ja, die van de 8c is echt onzinnig om als wallpapert te doen, miss een andere vd 8c??
Lichtdetails op de 8C is wel mooi vastgelegd.
Hoe heb je dat gedaan, Appeltje?
Mensen zijn wel erg kritisch vandaag, he Appeltje? Eerst die zwarte balken, dan die nachtfoto van de 8C. En dan ook nog voorstellen om de originele 8C foto’s te gebruiken! Luister dan, mensen, Appeltje maakt “real life” foto’s van auto’s in het wild. En als het toevallig nacht was, dan krijg je een nachtfoto die door de straatverlichting een kleur kreeg die niet true is. Maar als je daar zou staan, zou je precies hetzelfde zien. En daar gaat het om.
DRU, dat mag wel zo zijn, maar dat betekent niet dat die foto van de 8C als wallpaper goed is.
Wat is er met jullie!?
Die 8C in het donker staat em prachtig, met die regendruppels in het donker.
geweldige platen!
de kwaliteit van de foto’s is niks op aan te merken
maar de zwarte band boven en onder (bij 1600×1200) maakt het niet aantrekkelijk om als wallpaper te gebruiken, kijkt niet prettig op vierkante desktop
Ga wel binnenkort er zelf wat van klussen, vaak kan met snijden het zwart best weggelaten worden. Als er niet gesneden kan worden omdat er detail verloren gaat ben ik van mening dat de band bovenaan het plaatje moet.
(eventueel onderaan voor apple-gebruikers)
@Zephyr
waarschijnlijk met een exposure van een 15-tal seconden, misschien 30.
@ appeltje
Als het mogelijk is, is 60 sec. misschien beter, aangezien iedereen klaagt over de donkere foto. Persoonlijk vind ik ‘m mooi gelukt (donkere foto’s is bewust je keuze, heb je ooit eens gezegd denk ik)
en ik kan het niet laten mijn eigen plaatje ff te spammen…
maar zo ga je op een goeie manier met zwarte blokken om ![]()
(doe het nu overigens met de maserati GT neus van volgens mij appeltje)

Tsja, die zwarte balken, het kan eigenlijk niet anders als je ze op verhouding wilt krijgen. Achteraf dan, van tevoren had ik hem ruimer kunnen schieten. Overigens heb ik er zelf niet echt problemen mee, terwijl ik juist degene heb met de grootste zwarte balken (1280 bij 1024)
En de 8C was van de andere kant wat beter geweest, behalve dan dat ik een paar minuten op de trambaan had moeten staan voor een betere lichtverdeling + dan hadden de lichtstrepen op de achtergrond niet gekund. Die komen overigens gewoon van voorbij rijdende auto’s, aan de foto’s is niets bewerkt.
Jammer maar helaas van de compromissen, ik probeer in het vervolg natuurlijk wat te doen met de opmerkingen/tips
Ik vind de foto van de 8C juist mooi, zo donker!
Weinig kleuren ook, muv de lichtstrepen, past goed bij de auto. Ik vind het een erg geslaagde foto hoor appeltje!!
Met een beetje nabewerking in Photoshop vind ik persoonlijk de foto van de 8C er een stuk beter uitzien: http://i25.tinypic.com/20ae449.jpg
Het regende
en normaal vind ik die 8c best wel heel erg mooi…maar euh….da;s wel de auto van Bernard jr. toch?
Nouja…dat zijn 2 flinke afknappers wat mij betreft. Niet omdat Bernard jr. een prins is…en ik een keer op een gala flessen die voor zijn hoofd bestemd waren heb moeten opruimen …maar gewoon omdat het een kerel is en geen mooie.
De volgende keer graag een 8c van een lekker mokkel, liefste MET lekker mokkel op een zonnig plekje of iniedergeval een iets drogere dag.
Ik geloof dat ze Aimee heet, die kanppe blondine van hier? Nou … die bedoel ik dus. Hoeft niet naakt, we willen ook nog aandacht geven aan de auto graag, maar een lief glimlachje zou de 8c zeker niet misstaan.
Bentley continental een coupe? ![]()

Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Paar foto's van mij :)
O-N-G-E-L-O-F-E-L-I-J-K! Geluid op 100 zetten en genieten!![NSFW] (11-09-2...
Tijdens een eendaagse trip naar Londen wat leuk spul tegengekomen. Heb niet...
Op een mooie zonnige dag staan deze twee geweldige auto's te stralen op het...
Dit is mijn eerste keer dat ik werk met Windows Movie Maker, dus tips zijn ...
En opeens kom je dit tegen:DZe zijn volgens mij allemaal van de eigenaar va...
deel 5
Mijn spots van de eerste 7 maanden van het jaar verwerkt in een video.
Hessing is failliet, maar dit gaat op de veiling komen
twee prachtige alfa romeo 8c's op zandvoort
Drie maal raden wat er tussen deze en vorige woensdag langs is gekomen. Juist, het nieuwe speeltj...
In Londen lijk je alles te kunnen spotten. De meest bizarre en zeldzame creaties rijden er dageli...
Omdat er zelfs op één winterse dag in Londen te veel te spotten is voor een enkel...
In de afgelopen maanden zijn jullie doodgegooid met de meest schitterende spots. Ze waren echter ...
Gisteren toonden we je al een uitgebreide gallery en gaven we je de details. Nu is er ook bewegen...
Alfa Romeo draait dit jaar honderd jaar mee in Autoland. Dat werd door de Alfisti onder meer ge...
Wheelsandmore is een Duitse tuner die weet wat jij lekker vindt. Black is Beautiful mensen, dit i...
Zo'n fotoshoot van een Bentley doe ik natuurlijk óók voor een leuk nieuw achtergron...
Op de studiofoto's zag de Continental GTZ er in mijn ogen al adembenemend uit, maar live op de be...
Het zal je niet ontgaan zijn dat het laatste tijd niet echt lekker gaat met Bertone. Zo is er inm...
We wisten al dat Zagato bezig was om een Bentley te grazen te nemen en nu hebben we de eerste fot...
Bentley heeft haar basismodel, de Continental GT, een lichte facelift gegeven zodat hij er weer e...
Dit zijn de wallpapers uit onze Continental GT rijtest geworden. Hopelijk is iedereen (zoals alti...
Met de GT en Brera heeft Alfa Romeo al een aardig aanbod aan coupes, maar toch schijnt er nog een t...
Het lijkt dat Alfa Romeo een concept van de 8C Spider zal tonen tijdens de Pebble Beach Concours d'...
De Bentley Continental GT verkoopt zo goed dat alle wagens voor 2005 al zijn uitverkocht. Volkswage...
Carrozzeria Touring had heel veel zin om een andere retro-geïnspireerde body op een 8C onder...
Aangezien Fiat steeds Amerikaanser wordt en Chrysler steeds Italiaanser verbaast het mij helemaal...
In 2013 moet de Alfa 4C in de showrooms komen te staan. We hebben wat nieuwe details die deels he...
Oh, kom er eens kijken... Voor wie Sinterklaas heeft gemist en wat geld stuk te slaan heeft op ee...